Злюка бобер• 18 сентября 2025

Якщо чоловік та жінка не офіційно в шлюбі

То чоловік повинен написати заповіт на дитину в разі чого,щоб його батьки не відгребли частину наприклад будинку чи іншого спадку?
Як ви вважаєте?
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
А голова? Ви народжували в нікуди, без грошей?
Народжувала від чоловіка в якого є гроші ,не від студента ж
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляСтрахованная
Йдіть консультуйтесь у нотаріуса з приводу іпотеки. Цей договір оформлюється у нотаріуса.
Дякую!
В курсі діла• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Сенс коли вже майно він давно купив?
І що?
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляСтрахованная
имеет, если среди остальных потенциальных наследников нет несовершеннолетних, неработающих пенсионеров и инвалидов.
Його мама інвалід ,а батьки пенсіонери
Nathalie27• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Те,що я не вкладалась ніяк в його житло ,це все особисто на його кошти
То і в відносини з ним не треба було вкладатися. Дитину йому народжувати було зайвим.
Единая страна!• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
На мене він не хоче звісно,на дитину потрібно говорити та вирішувати це
И что мешает говорить? Вы же написали, что его беспокоит этот вопрос.

Муж точно знает, что вы его уже хороните и боретесь за наследство с его родителями?
Страхованная• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Перш за все жінка народжує для себе, враховуючи свої сили і можливості. Бо життя бентежне. І сподіватися на іншу людину, не маючі нічого за своєю душею - це дурість. Дитина вам у майбутньому за це ’дякую’ не скаже.
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Ви сирота, він вас взяв прямо з дитбудинку?
Ні,з гуртожитку
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляШукаю трусики
чому ’звісно не хоче’?
у нього ще невиплачена іпотека, тобто ще є борги по квартирі
Не хоче і все
Paralelno• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
За 40
41 чи 49?
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляСтрахованная
навіщо тоді ви народжували, якщо нічого не можете дати дитині, навіть елементарне - житло?
Чекати до 60 років,а потім народжувати?
язззззь!!!• 18 сентября 2025
Йдіть на консультацію до нотаріуса, зараз багато чого змінюється в зв’язку з війною. Вище написали стосовно спадкового договору, питайте за це. Бо якщо батьки-пенсіонери та інваліди- їм також буде частка, на жаль.
Nathalie27• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Ви ніякого відношення до його грошей не маєте, бо по Закону Ви для нього ніхто.
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Дитина і моя також
Ищу Аленя• 18 сентября 2025
Мне он должен написать как его любимой.
Лучше продать и купить на мое имя.
Страхованная• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Не хоче і все
і ви сподіваєтеся на його смерть? Бо тільки його смерть щось дасть і то - лише дитині. Але він може не померти ще років 30-40. А просто вигнати вас з свого дому і свого життя в наближчий час. І що тоді ви будете робити з дтиною, не маючи даху над головою?
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляЕдиная страна!

Ми пару разів піднімали цю тему, можливо через іпотеку не можливо зробити заповіт ще
Единая страна!• 18 сентября 2025
Ответ дляязззззь!!!
Чого б це, на жаль ? Це його батьки.
Страхованная• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Чекати до 60 років,а потім народжувати?
Заробити свобі на житло можна і раніше. Навіть до 30 років.
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляParalelno
41 чи 49?
А яка різниця?
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляязззззь!!!
Так вони і пенсіонери і інваліди
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Це так
Nathalie27• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Дитина і моя також
Тільки Ви не зможете цю дитину захистити у випадку передчасної кончини її батька
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляСтрахованная
Я не чекаю нічого, просто хочу перестрахуватися
Зоркая Зорро• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Сенс коли вже майно він давно купив?
При його смерті ви як офіційна дружина матимете право вступити у спадщину на куплене ним майно. Разом з дитиною у вас буде дві чатини. Якщо його батьки теж вступають то будинок/земля ділиться на 4 рівні частини. 2 частини спадку це половина будинку, а 1 частина дитини це 1/3.
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Чого б це, на жаль ? Це його батьки.
Батьки ніяк не вкладались в його житло.
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляСтрахованная
Ви вже заробили до 30?
Nathalie27• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Батьки ніяк не вкладались в його житло.
А Ви вкладалися?
Страхованная• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Як ви збираєтеся перестрахуватися від ’розлучення’? В вашому випадку розлучення - це коли він просто вас виставить за двері.
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Тому і хочу заповіт ,щоб був на дитину