Злюка бобер• 18 сентября 2025

Якщо чоловік та жінка не офіційно в шлюбі

То чоловік повинен написати заповіт на дитину в разі чого,щоб його батьки не відгребли частину наприклад будинку чи іншого спадку?
Як ви вважаєте?
Ищу Аленя• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
На мене він не хоче звісно,на дитину потрібно говорити та вирішувати це
А почему на вас не хочет? Вы же мать его ребенка, у Вас ничего нет, пусть пишет Вам, а от своих родителей он получит наследство и на улице не останется
Единая страна!• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Батьки ніяк не вкладались в його житло.
1. Вони вкладались в його життя.
2. А як дитина вкладалась в житло?
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
А Ви вкладалися?
Ні ,я ж вище вам вже писала це
Страхованная• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Ви вже заробили до 30?
Так. Мені 49. До 32 заробила 1к в Києві. Зараз нерухомості більше.
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляСтрахованная
Як ви збираєтеся перестрахуватися від ’розлучення’? В вашому випадку розлучення - це коли він просто вас виставить за двері.
Щоб на дитину був заповіт чи повне право успадкування дитиною
Страхованная• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Тому і хочу заповіт ,щоб був на дитину
Заповіт вам не допоможе у випадку ’розлучення’
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляИщу Аленя
Не хоче і все ,це його гроші його право не хотіти
Единая страна!• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Ні ,я ж вище вам вже писала це
Так чого ви очікуєте? Якщо дитина на нього записана, навіть без заповіту отримає свою законну долю у випадку смерті батька - третину від квартири, в яку ви ніяк не вкладалися.
язззззь!!!• 18 сентября 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Чого б це, на жаль ? Це його батьки.
Батьки бувають різні.
Ищу Аленя• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Плохо вы перестраховались, сначало надо было женится официально, а потом ребенка рожать
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляЕдиная страна!
1. Вони вкладались в його життя.
2. А як дитина вкладалась в житло?
Дитина це дитина ,не потрібно таких дивних питань
Він в їх мабуть більше вкладався чим вони в його
Ищу Аленя• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Он ещё детей струганет и ребенок останется ваш голый босый
Единая страна!• 18 сентября 2025
Ответ дляязззззь!!!
Батьки бувають різні.
сожительницы тоже бывают разные
тест ДНК лишним не будет
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляСтрахованная
Ким працювали ,щоб до 30 заробити вже на квартиру в Києві?
Страхованная• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Добре. Припустим буде заповіт або спадковий договір. Але через рік-два чоловік вас виставить за двері. Де ви будете жити ДО його смерті, після якої лише ваша дитина отримає його майно? Це я ще не кажу, що чоловік може в будь-який момент переписати заповіт на будь-кого. І навіть може скасувати спадковий договір через суд.
Ищу Аленя• 18 сентября 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Нет если он подарит или напишет заповит новому ребенку или кому-то, жизнь длинная , он же сейчас не умирает
Единая страна!• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Дитин ще може бути багато і не від вас. Чому преференції повинні саме вашій надаватися?
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляИщу Аленя
Кожна дитина має право на частку
Страхованная• 18 сентября 2025
Авторе, читаю вас і бачу, що ви така ну... необтяжена інтелектом. Важко вам буде у житті. Співчуваю)))
Ищу Аленя• 18 сентября 2025
Ответ дляСтрахованная
Он может ещё детей стругануть и им дарственную написать, чтобы первый ребенок ничего не получил, обычно так бывает
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляСтрахованная
Я знайду де,а він із дитиною
Зоркая Зорро• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Тому і хочу заповіт ,щоб був на дитину
Ваш чоловік важко хворий, присмерті? Мужику 40 років, він 30 ще легенько може протягнути, за цей час вас вигнати і ще зо 5 разів одружитийсь і стільки ж зробити дітей, або продати будинок, або взагалі зробити дарування на своїх батьків. Займіться якоюсь корисною справою, не хочете тягнути його в загс, то не забивайте голову дурницями.
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Значить порівну на всіх буде
Страхованная• 18 сентября 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Йому за 40. І, можливо, там ще є діти. Але авторка вперлася у заповіт і вірить, що він її врятує))))))))))))))
Ищу Аленя• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Кожна дитина має право на частку
Нет это не так делается, про первых забывают, а последним детям пишут дарственную, чтобы первый был в пролете
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
На батьків він не хоче нічого робити,вони не пропадуть в них є де жити
Nathalie27• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Айті, продажники, адвокати, юристи, лікарі вузької спеціалізації, дизайнери і т.д.
автор Злюка бобер • 18 сентября 2025
Ответ дляИщу Аленя
Батьки різні є
Ищу Аленя• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Значить порівну на всіх буде
Нет, будет всё на последних детей.
Автор, я знаю что надо делать, надо чтобы он больше не размножался. Делайте что-то
Зоркая Зорро• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Дарування робиться для того щоб дружини, діти, нічого не отримали. Бо по факту в нього нічого і не буде по документах.