Злюка бобер• 18 сентября в 15:18
Якщо чоловік та жінка не офіційно в шлюбі
То чоловік повинен написати заповіт на дитину в разі чого,щоб його батьки не відгребли частину наприклад будинку чи іншого спадку?
Як ви вважаєте?
Страхованная• 18 сентября в 15:27
Ответ дляЗлюка бобер
А якщо заповіт тільки на дитину чоловік зробить?
до вас не дійшла суть першого коментара? перечитайте ще раз його
Неновая почта• 18 сентября в 15:28
Ответ дляЗлюка бобер
Якщо батьки пенсіонери або інваліди, то навіть з заповітом матимуть свою частку
Единая страна!• 18 сентября в 15:28
Ответ дляЗлюка бобер
Просто знаю його батьків
знаете точно, что у них все будет норм, а вы так и останетесь нищебродом?
Ростки жимолости• 18 сентября в 15:28
Ответ дляЗлюка бобер
Просто знаю його батьків
Вони вас теж, судячи з усього
Злюка бобер
• 18 сентября в 15:28
Ответ дляЗоркая Зорро
Отже є спадкоємцем. І може претендувати на частину майна у разі смерті спадкодавця. А от якби ви були офіційною дружиною, то разом з дитиною у вас би було 2 частини спадку. Но потрібно брати до уваги що разом із майном померлого успадковуються і борги.
Так ,а батька теж щось було б ,якби була дружина?
Страхованная• 18 сентября в 15:29
Ответ дляШумелка Мышь
насколько я знаю автор если на момент смерти было завещание на кого либо, то оно вспупает в силу в 100%, но остальные наследники могут обратиться в суд и оспаривать завещание, но нужны будут веские доводы для оспаривания, например что они ухаживали за умершим и тратили свои деньги на уход с чеками, или содежали его, ну это все нужно будет доказать, суды могут тянуться годами и не к чему не привести, да завещание это наследие..
неповнолітнім спадкоємцям, або інвалідам, або пенсіонерам, не потрібні ’веские доводы для оспаривания’. Вони і без них мають право на свою долю. Звернуться до суду і отримають рішення на свою користь.
Злюка бобер
• 18 сентября в 15:29
Ответ дляВ курсі діла
Тоді ваша частина там теж є.
Яким чином?
Довести це не можливо то
Бо все за гроші чоловіка робилось
Довести це не можливо то
Бо все за гроші чоловіка робилось
Сижу_и_плачу• 18 сентября в 15:29
Ответ дляЗлюка бобер
Так в них є житло, навіщо їм ще в дитини забирати?
Если родители пенсы/инвалиды и тп то неважно есть завещание или нет. Им 50%.
Так что автор, у вас уже 10 тема за день. Тащите уже своего мужика в загс, так хоть еще 25% урвете или пусть на вас хату переписывает в качестве подарка:) и тогда уже сами будете завещать!
В курсі діла• 18 сентября в 15:30
Ответ дляСтрахованная
Ніякий суд не треба.Нотаріус сам все зробить.
Шумелка Мышь• 18 сентября в 15:30
Ответ дляСтрахованная
просто пенсионеры? про несовершенолетних и инвалидов ладно, а просто пенсионеры тоже?
Злюка бобер
• 18 сентября в 15:30
Ответ дляРостки жимолости
Вони вас теж, судячи з усього
А що не так?
Дитині потрібно залишати все чи не так?
Страхованная• 18 сентября в 15:30
Ответ дляВ курсі діла
тим паче
Злюка бобер
• 18 сентября в 15:30
Ответ дляНеновая почта
А яку?
Половину?
Nathalie27• 18 сентября в 15:30
Ответ дляЗлюка бобер
В мене нічого немає
Чому він з Вами не одружиться, якщо Вас так бентежить питання спадку?
В курсі діла• 18 сентября в 15:30
Ответ дляЗлюка бобер
Яким чином?
Довести це не можливо то
Бо все за гроші чоловіка робилось
Довести це не можливо то
Бо все за гроші чоловіка робилось
Ну тоді ви не маєте права.
Ростки жимолости• 18 сентября в 15:31
Ответ дляЗлюка бобер
А яку?
Половину?
Маю надію, що чоловік житиме ще довго
Страхованная• 18 сентября в 15:31
Ответ дляЗлюка бобер
А що не так?
Дитині потрібно залишати все чи не так?
вмовляйте чоловіка оформити на вас спадковий договір. Він не підпорядковується спадковому праву. Тобто, інші спадкоємці не отримають нічого. Тільки той, хто зазначений у спадковому договорі.
Неновая почта• 18 сентября в 15:31
Ответ дляЗлюка бобер
А яку?
Половину?
Половину частки, яку б отримали за законом
Злюка бобер
• 18 сентября в 15:31
Ответ дляСижу_и_плачу
А якщо він не дитина ц перепише то батькам же все одно ці 50 будуть?
В курсі діла• 18 сентября в 15:32
Ответ дляЗлюка бобер
А яку?
Половину?
Половину від тої частки,яка б їм належала,якби не було заповіту.
Зоркая Зорро• 18 сентября в 15:32
Ответ дляЗлюка бобер
Звичайно. Батьки, діти, дружина офіційна є першою лінією спадкуємців. Ви б краще розписались з тим мужиком, бо щось ну зовсім не серйозно оце жити і думати чи не дадуть копняка.
Сижу_и_плачу• 18 сентября в 15:32
Ответ дляЗлюка бобер
Да
Nathalie27• 18 сентября в 15:32
Ответ дляЗлюка бобер
Яким чином?
Довести це не можливо то
Бо все за гроші чоловіка робилось
Довести це не можливо то
Бо все за гроші чоловіка робилось
А де Ваші гроші?
Злюка бобер
• 18 сентября в 15:33
Ответ дляNathalie27
Бо його це теж бентежить,тим паче який сенс зараз, якщо вже житло куплено
Зоркая Зорро• 18 сентября в 15:33
Ответ дляСтрахованная
50 % від того що мали б отримати по закону і без заповіту.