Злюка бобер• 18 сентября 2025
Якщо чоловік та жінка не офіційно в шлюбі
То чоловік повинен написати заповіт на дитину в разі чого,щоб його батьки не відгребли частину наприклад будинку чи іншого спадку?
Як ви вважаєте?
Злюка бобер
• 18 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Айті, продажники, адвокати, юристи, лікарі вузької спеціалізації, дизайнери і т.д.
Є знайомі в цих сферах,в жодного не було квартири в Києві до 30 років.
Злюка бобер
• 18 сентября 2025
Ответ дляИщу Аленя
Нет, будет всё на последних детей.
Автор, я знаю что надо делать, надо чтобы он больше не размножался. Делайте что-то
Хто сказав?
Nathalie27• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Кожна дитина має право на частку
То якщо Вашій дитині потрібна саме частка, а не все житло, то в чому питання? Отримає частку після поділу спадку з бабусею і дідусем.
Страхованная• 18 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Це якщо квартира у Києві. В іншому населеному пункті могла купити житло людина будь-якої професії. І нормально жити. Не треба думати, що життя існує лише у Києві.
Единая страна!• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Значить порівну на всіх буде
согласна
1. Новой законной жене 1 часть.
2. Трем детям ото нее по 1 части.
3. Вашему ребенку 1 часть.
4. Родителям мужчины по 1 части.
Вашему 1/7 достается.
1. Новой законной жене 1 часть.
2. Трем детям ото нее по 1 части.
3. Вашему ребенку 1 часть.
4. Родителям мужчины по 1 части.
Вашему 1/7 достается.
Зоркая Зорро• 18 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Якщо до моменту смерті чоловіка той будинок буде йому належати, і буде що ділити.
В курсі діла• 18 сентября 2025
Ответ дляСтрахованная
Добре. Припустим буде заповіт або спадковий договір. Але через рік-два чоловік вас виставить за двері. Де ви будете жити ДО його смерті, після якої лише ваша дитина отримає його майно? Це я ще не кажу, що чоловік може в будь-який момент переписати заповіт на будь-кого. І навіть може скасувати спадковий договір через суд.
Ще жодна жінка не померла голодною під мостом після розлучення.Якось вирішують свої проблеми.
Nathalie27• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Не тільки у Вас є знайомі в цих сферах. У когось вже було житло до 30, а хтось мав інші пріоритети - авто, подорожі, брендові речі і т.д. Тут акцент на іншому - заробітки в цих сферах дозволяють купити однушку в спальнику Києва до 30 років, якщо не жувати соплі.
Страхованная• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Або зп була низька - не росли професійно. Або тратили гроші на дозвілля. Я тех працювала в айті, як і мій чоловік. До 43 років ми маємо: 3 квартири у Київі, ділянку 12 соток за 8 км від Києва. Ділянку і дім на узбережжі Чорного моря за 400 м від моря. Але ми не їздили за кордон, в Карпати, на море. Не ходили по ресторанам, не їли делікатеси. Вдягалися, як ніщеброди. А як ви думали таке здобувається? Тільки відмовою від благ.
А моя знайома, мінімум три рази ні рік по морях і закордонах, одяг дорогущий, постійно ресторани, концерти, дорогі іграшки дітям и таке подібне. Ій з чоловіком по 43 роки. В них навіть одного свого житла немає. Живуть в квартирі, в який частку має його мама, окрім знайомої і її чоловіка. Тобто, володіють квартирою утрьох. і двоє дітей.
Nathalie27• 18 сентября 2025
Ответ дляСтрахованная
Автор питає за Київ. Але це ще не весь список.
Страхованная• 18 сентября 2025
Ответ дляВ курсі діла
Ця теж не пропаде. Народить ще одному і сяде йому на хвіст.
Страхованная• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
А якщо дитина інвалід?
пофіг. Батьки пенсіонери і інваліди мають право на 1/3 кожен. При наявності заповіту на дитину, батьки мають право на 1/6 кожен.
Життє Бентежне• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
А якщо дитина інвалід?
Это не имеет значения, все равно родителям- пенсионерам положена обязательная часть наследства
Шаманю второпях• 18 сентября 2025
Ответ дляШумелка Мышь
насколько я знаю автор если на момент смерти было завещание на кого либо, то оно вспупает в силу в 100%, но остальные наследники могут обратиться в суд и оспаривать завещание, но нужны будут веские доводы для оспаривания, например что они ухаживали за умершим и тратили свои деньги на уход с чеками, или содежали его, ну это все нужно будет доказать, суды могут тянуться годами и не к чему не привести, да завещание это наследие..
Батькам пенсіонерам не потрібні вєскіє доводи.
Единая страна!• 18 сентября 2025
Ответ дляВ курсі діла
то ви давно під міст не заглядали
там гори кісток жинок, шо розлучилися
Шумелка Мышь• 18 сентября 2025
Ответ дляШаманю второпях
т.е. завещание в мусорку, если оно не на родителей? так?
Ищу Аленя• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
А якщо дитина інвалід?
Вы будите делать из ребенка инвалида?
Шаманю второпях• 18 сентября 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Ні, не в мусорку. Якщо буде заповіт, то отримають 50% того, що отримали б без заповіту.
І це стосується не лише пенсіонерів, але й інвалідів і малолітніх дітей.
Ищу Аленя• 18 сентября 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Так, только дарственная спасёт
Шаманю второпях• 18 сентября 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Если родители пенсы/инвалиды и тп то неважно есть завещание или нет. Им 50%.
Так что автор, у вас уже 10 тема за день. Тащите уже своего мужика в загс, так хоть еще 25% урвете или пусть на вас хату переписывает в качестве подарка:) и тогда уже сами будете завещать!
Не половину, а 1/3, якщо буде заповіт на дитину отримують батьки.
Nathalie27• 18 сентября 2025
Ответ дляИщу Аленя
Вы будите делать из ребенка инвалида?
Готова на все, лиш би нічого свекрам не перепало🥲
В курсі діла• 18 сентября 2025
Ответ дляЕдиная страна!
то ви давно під міст не заглядали
там гори кісток жинок, шо розлучилися
И бывшие мужья над ними назидательно:я же говорил, что без меня пропадёшь!
Злюка бобер
• 18 сентября 2025
Ответ дляИщу Аленя
Вы будите делать из ребенка инвалида?
В дитини є інвалідність.
Шаманю второпях• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
А яку?
Половину?
Дивіться, автор, якщо ви не в шлюбі і ’чоловік’ напише заповіт на дитину, то його батьки матимуть право на 1/3 майна вашого ’чоловіка’, при умові, що будуть живі обоє на той момент. А якщо ви одружитися, то матимуть право на 1/4.
Ворожу на каві• 18 сентября 2025
Ответ дляБез комплексів
Если родители пенсионеры или инвалиды у них все равно будет обязательная часть , даже с завещанием.
+1, єдиний варіант - дарча
Злюка бобер
• 18 сентября 2025
Ответ дляВорожу на каві
+1, єдиний варіант - дарча
Дитина не повнолітня ще
Ворожу на каві• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Так записана
Ззі слів чи офіційно, із заявою в РАЦС визнана чоловіком?