Вам телефонограмма• 18 сентября 2025

Оплата за перегляд сайтів

Поділіться досвідом, варто чи ні влазити. Прийшло на телеграм повідомлення , пропонували роботу за перегляд сайтів. Треба зайти на сайт, який вкажуть, зробити скрін і відправити. Ок, думала спробую. І дійсно гроші майже зразу прийшли. Так за пів дня заробила 300 гривень. Потім прислали, що треба скинути 350 гривень, зареєструватись і потім вернуть 480. Думаю, ладно, невеликі гроші, спробую. І дійсно, прийшло ,як і обіцяли. Далі стрьомнувато більше скидать, щоб не кинули. Хто з подібним стикався, варто , чи ні? Р.S. не реклама, посилань скидати не буду
Великий сатирик• 18 сентября 2025
От на цьому треба зупинитися :)
Вельшановна• 18 сентября 2025
шо це за робота, де ви маєте скинути гроші?
Це лохотрон. На маленьких сумах втираються в довіру, ви тратите пильність, дойдуть до крупняка і кинуть.
Ms. Сама прямота• 18 сентября 2025
Ось ці сайти, відгуки, клікання... Чому ви працювати не хочете?
Сиреневая цапля• 18 сентября 2025
Це брєд
автор Вам телефонограмма • 18 сентября 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Я працюю. Це займає пару хвилин
Там все розмивчато• 18 сентября 2025
Ответ дляВеликий сатирик
От на цьому треба зупинитися :)
плюсую.
заманюють на маленьких сумах, потім видурюють десятки тисяч
220В• 18 сентября 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Я працюю. Це займає пару хвилин
Любая работа, где надо что-то платить - это лохотрон.
З понеділка на дієті• 18 сентября 2025
это ваша тема была про написание фейковых отзывов за 5грн?
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ні
Непонятно• 18 сентября 2025
Есть расследования по этому поводу. Вроде, даже у бигуса видела тему. 1 в 1 как вы пишите. Дальше будет не 350 грн, а тысячи
Гірчинка• 18 сентября 2025
Ответ для220В
Масяня Я• 18 сентября 2025
Потом они с вас не слезут,меняйте номер
Тримаю свічку• 18 сентября 2025
уже 4 группы таких развела, думали они меня разведут,а получилось я их.От 990 до 1500 грн снимала с них.
Автор,выплачивают три этапа, дальше всё,ищи ветра в поле.
Сладко-соленая• 18 сентября 2025
те, с чьих счетов переводилось подадут заяву в полицию, а ты получишь срок или потягают, но заплатишь больше
ГЛЮкоза• 19 сентября 2025
Мені також у телеграм прислали. Перший раз лайкнула три відео і дійсно отримала 100 грн, ну в принципі на цьому все. Потім присилали також якісь завдання, але вже були конктерні умови, наприклад лайкнути потрібно було з 7-ї до 9- ї години і т.д. Та ну нах