Ще з цiкавого Мамографія +3 Хто виписує інсулін сімейний чи ендокринолог? +10 Кто не так давно лечил кариес (Киев) в частной клинике +19 Ви б робили конізацію шийки матки в лікаря з дуже малим досвідом +36 Внутреннее кровотечение, язва. В какую больницу лучше? +22 Кто знает в тривогу все идут в подвал??? +23 Психотерапевт по нсзу +27 Хелп,хелп. Допоможіть розібрати почерк лікаря +14 А почему у некоторых ортодонтов неправильный прикус? +32 Інститут ендокринології Комісаренка Вийшгородська 69 +16
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Уявіть,Україна все підписує як хоче рашка і віддаємо весь Донбас. Що далі?24+62024 Живу в селі як вареник в маслі.В теплі і ситості10+26110 Если границы откроют Вы будете уезжать из Украины?9+2549 Вышла замуж за грека, Крит9+2509 Дорого быть женщиной и мужики нищеброды9+2419 А куди ви всі зібралися після відкриття кордонів, просто цікаво?7+2037 От просто цікаво, а якщо Україна запропонує супер умови, щоб ви повернулись?15+15915 ещё
Сейчас читают! Не міняють медичні рукавички+851 Ціла країна і народ в заручниках у однієї «особи»… Це якась антиутопія! +681 Хочу сделать клумбу у подъезда. Вопрос по соседке помогите +641 Вот и рожай детей в этой стране6+496 как вам очередное пакращення в работе скорой помощи?2+472 Все что думает европа про нашу войну4+414 Грип А. Які симптоми??+391