И_В_офигительных_штанах• 18 сентября в 20:37
Як ви ставитеся до вазонів в квартирі? Хіба це гігієнічно землю тримати вдома?
Особливо в кухні
И_В_офигительных_штанах
• 18 сентября в 21:24
Ще на роботу свої звички переносять. Добре вже гігієна.
Я сиджу, а з вазонів, то клопи вилазять, то ще якісь жуки. А вони тішаться, доносять ще і ще ті вазони
Колгоспниця• 18 сентября в 21:25
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Люди, які виросли на селі навіть не задумуються, що таке земля і скільки там патогенних мікроорганізмів.
От їх тут і розриває в коментах. Вони ж повирощували цілі клумби вдома, фоткають і пересилають, і тут таке прочитали. Немає з ким говорити...
Но дім це не город, панусі!
А ви городська жителька в якому поколінні?
И_В_офигительных_штанах
• 18 сентября в 21:27
Ответ дляКолгоспниця
Я, до речі, не відповідаю на брєдні, якщо ви не помітили)
Зоряний Шлях• 18 сентября в 21:27
Ответ дляЛЮБА
Я как понимаю обувь у вас одноразовая ?
В бахілах ходють
И_В_офигительных_штанах
• 18 сентября в 21:30
Ответ дляЛЮБА
Вы их пишите !
Особливо не відповідаю хамкам!
Ну що ви, мамо!• 18 сентября в 21:44
Мамо, ви?
’Невісточка, ти ж така чистюля. Але в тебе вазони в квартирі, а це грязь!’
І нік навіть в тему
Колгоспниця• 18 сентября в 21:44
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
О, певно десь в другому, так?))
Пукимончиг• 18 сентября в 22:46
Ответ дляЗалізний кіготь
Какати вдома теж негігієнічно
ну, если на кухне, то конечно
Пез Году Неделя• 19 сентября в 08:02
Маю фікус ,на якому можна вже вішати гамак в кухні 16 метрів. Цей фікус старше моєї дочки, а їй вчора було 25.Фікус з нашої з чоловіком студентської общагі в Горлівці. Їздив з нами - Горлівка- Краматорськ- Київ - Боярка, залишивши його в лютому 22 , відчувала себе зрадником. І , жах, в нього реально гадило підібране кошеня, кілька разів пересаджували. Всі здорові та щасливі- в ми, і фікус, і котяра, чого і вам бажаємо
Голена блондинка• 19 сентября в 12:13
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Но дім це не город, панусі!
люди, які доросли до усвідомленого розуму, знають як працює імунітет, і що йому просто вкрай необхідно постійно контактувати з різними мікробами
Кидаю курити• 19 сентября в 12:15
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Пил ні, а от земля вдома для мене це дуже негігієнічно і небезпечно.
Я розумію, на селі, люди звикли, без цього не можуть, також необізнані, скільки там патогенних бактерій.
Но тягнути це в міські квартири, дивно
А що саме негігієнічного в землі?
Кидаю курити• 19 сентября в 12:16
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Лише пишете