Завжди з рушником• 19 сентября в 08:08
Блин, выбираешь все по акции, самое дешевое - и все равно 1200 грн
Реально купила мелочи - а такой суммы нет.
Ахренела вчера от зубной пасты в Авроре. Пародонтакс со скидкой - 150 грн. Это ж самый дешёвый магазин... или в аптеке лакалут за 200.
Уже купить зубную пасту - это бюджет нужно планировать...
Жена миллионера• 19 сентября в 09:04
А я недавно была в Трускавце на отдыхе и там увидела маркет ’Дивоцін’, где всякого подобного набрала по оптовым ценам. А вернувшись в Киев через тикток дочка нашла такой в Ирпене и Белогородке, там говорилось что из Киева туда катаются. В Ирпень проехалась, набрала там зубной пасты, шампуней, тоников, моющих средств, сладостей по отличным ценам.
Интересно еще в Белогородку попасть
КучМала• 19 сентября в 09:04
Ответ дляпарИла я парИла
я ополаскивать купила Листерин за 100 думала, а оказалось в чеке 150. так прям расстроилась
Удалено администрацией...
парИла я парИла• 19 сентября в 09:05
Ответ дляКучМала
Удалено администрацией...
потому что тревога и все вышли, это Метро Харьков
КучМала• 19 сентября в 09:09
Ответ дляпарИла я парИла
Якщо не аптечний заклад, повернення взагалі не питання. Сподіваюсь,незнайомих людей(касирів, адмінів) хоч не боїтеся?
Козяка-маляка• 19 сентября в 09:17
Пропоную забанити тему, бо це замовлення. То 30 тисяч зарплати не вистачає на двох, то вже паста дорого.
Молчавочка• 19 сентября в 09:18
Ответ дляЗабагаловка
Это ещё есть овощи,а зимой будет буряк и капуста только...
Картошку и морковку с луком до зимы съедим ?
З горіха зерня• 19 сентября в 09:20
Ответ дляЗавжди з рушником
Не, лакалут тоже большая
в еве парадонтакс 121 по акции
Полтавська галушка• 19 сентября в 09:26
Ответ дляДокладальниця
А що там якісного? Зубна паста що має робити? Чистити. А ця не чистить. Гроші на вітер.
Чому не чистить? Бо слизова після неї не попечена і немає відчуття ’ментолової свіжості’? Чистить не паста, чистить щітка, працюйте нею активніше. А так то ця паста прекрасно справляється з чим повинна, а саме з нальотом.
Полтавська галушка• 19 сентября в 09:28
Ответ дляКучМала
І що, поверне цей і десь там їх чекає по 100? Якщо людині всерівно він треба і така ціна скрізь, то нащо його туди -сюди носити?
Крошка Енот• 19 сентября в 09:28
Ответ дляСоветчица Года
Я навпаки зі спалта на нього перейшла, там новинка вийшла, класна по відчуттям.
по відчуттям обісраться хочеться коли щахеди олітають...а у вас паста рашистським духом не пахне...ось так і живемо
Полтавська галушка• 19 сентября в 09:29
Ответ дляКозяка-маляка
А, це знову ви з 60 тисяч на чотирьох і на все інше з заощаджень?))) Прикиньте, комусь може бути дорого. Я теж довго дивувалась на ці цінники, просто потім звикла. Бо воно все піднялось в рази.
Козяка-маляка• 19 сентября в 09:36
Ответ дляПолтавська галушка
Піднялося, але постійно є десь акції - атб, єва, розетка тощо. Он в єві до їх річниці були реально класні знижки, можна було хорошо зекономити
Виправлялочка• 19 сентября в 09:39
Ответ дляКозяка-маляка
Так, можна було щось купити з гарними знижками.
От я купила антиперспірант Нівея за 86 грн зі знижкою.
Пригадую, що перед війною я купувала такі самі по 37 грн.
Тобто за три останні роки навіть акційна ціна виросла майже в 2,5 раза, а зарплата за цей час не виросла, а навпаки зменшилася. Ось і виходить, що люди стали в рази біднішими.
Советчица Года• 19 сентября в 09:43
Ответ дляКрошка Енот
Скажу банальну річ, від росгаза вам рашистським духом не пахне?
Я до 2014 року заробляла на росіянах, прекрасно заробляла, тоді мені наша влада заборонила це робить, мої діти стали різко обмежені у фінансах поки я шукала іншу роботу, а наші роботодавці не платять так.... Навіть по Україні підприєвства де власники були росіяни зп були значно вище ніж в українців чи тих же турків (лайф наприклад). Тому я прекрасно розумію, чому лакалут і інші не виходять з росії і якщо і вийшли, то повертаються. Бо поки ви вибрали обсиратися, то інші мають голодать.
Докладальниця• 19 сентября в 09:44
Ответ дляПолтавська галушка
Саме з нальотом не справляється ця паста. А якщо говорите, що чистить щітка, то нафіга Ви взагалі пасту купуєте?)
Козяка-маляка• 19 сентября в 09:44
Ответ дляВиправлялочка
Спостерігаю інше, зарплати виросли, але якщо їх перевести в валюту, то залишились практично на тому ж рівні. Ціни виросли, всі це бачать, але ці вкиди - запарили. Явно замовні.
Полтавська галушка• 19 сентября в 09:47
Ответ дляДокладальниця
Бо треба. Ну чистіть чим хочете, хто вам завадить.
Ну шо не так?• 19 сентября в 09:49
Ответ дляКозяка-маляка
Ну так і валюта подорощала, як можна говорити про той самий рівень?
Які вкиди? Люди пишуть про те, що відбувається. А ви тут для того, щоб закривати рота і розказувати що все нормально?
Запарили? То навіщо ви тут днями сидите і читаєте? Тим паче те, що вам не подобається?
Полтавська галушка• 19 сентября в 09:50
Ответ дляКозяка-маляка
Ну то й що. Працюють люди - їм теж треба пасту купити))) Про що б ми тут іще говорили тоді. Коментарі то справжні)
Бубль Гум)• 19 сентября в 09:53
Ответ дляСтигла полуниця
Та вы задрали
Лесной бальзам 40 грн
В чому не зубний порошок ?
Задрали її
Ламборджини• 19 сентября в 09:58
Ответ дляКозяка-маляка
ну Маню ж не банять
тому і цю. тему не варто
Козяка-маляка• 19 сентября в 10:00
Ответ дляНу шо не так?
Що з того, що пишуть, щоб рашисти читали, що в нас все пропало. Он я вже четвертиц рік чекаю, що рашистські блогериці вить почнуть, як все погано. А вони цвітуть і пахнуть. А наші ниють, виють. Не алаштовує зарплата, ціни - на страйки, забастовки виходьте, як французи, в Німеччину в рабство їдьте, щось робіть в решті решт.
Морская свинка• 19 сентября в 10:00
Зубачистка• 19 сентября в 10:00
Аврора уже давно НЕ дешёвый магазин.
Я это пишу со знанием дела, так как сама гоняюсь за скидками.
Часто выгодно быт.хим. заказывать на сайте Евы.
На Розетке бывают хорошие акции.
Виправлялочка• 19 сентября в 10:01
Ответ дляКозяка-маляка
Можливо, зарплати і виросли - принаймні так статистика каже. Але це ж середня температура по палаті.У Вас зарплата виросла?
У мене особисто - ні, навпаки, знизилась.
Я теж спостерігаю в Києві багато дорогих машин на дорогах і людей в дорогих ресторанах. Але це ж лише кілька відстотків від усього населення.
Козяка-маляка• 19 сентября в 10:02
Ответ дляПолтавська галушка
Значить шукайте інші пасти - є інші цінові категорії (як дуже дорогі, так і дуже дешеві).