Завжди з рушником• 19 сентября в 08:08

Блин, выбираешь все по акции, самое дешевое - и все равно 1200 грн

Реально купила мелочи - а такой суммы нет.
Ахренела вчера от зубной пасты в Авроре. Пародонтакс со скидкой - 150 грн. Это ж самый дешёвый магазин... или в аптеке лакалут за 200.
Уже купить зубную пасту - это бюджет нужно планировать...
автор Завжди з рушником • 19 сентября в 13:33
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А, это та, что на 60 тыс каждый месяц горы/моря и полноценно питаются 4 человека и машины обслуживают? А потом мпшина от государства и расходы тоже ))
Похоже, что она.
Такой же бред несёт, как и в той теме...
ЧукИГеки• 19 сентября в 13:48
Ответ дляНе против
Де? На ринку 20 грн кг. Зимою буде 50-60
В Сільпо по 15
ЧукИГеки• 19 сентября в 13:49
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
На туалетную хоть хватает?
Бумагу или воду?
Козяка-маляка• 19 сентября в 14:04
Ответ дляНе танцую- но пою
Нам з 2 дітьми - это ж вы написали. Мама с детьми напишет ’мне с двумя детьми ’.
Капець просто ))))))
Бесконечность-не предел• 19 сентября в 14:07
Ответ дляСлава Українi
обосралась тётя - молчи, не позорься
Жіночко, з вашим інтелектом класно торгувати на базарі, зробіть людям добро хоч десь)) удачі!
Бесконечность-не предел• 19 сентября в 14:08
Ответ дляНе прохожу мимо
Хорошая паста?
Да.
Докладальниця• 19 сентября в 14:21
Ответ дляБесконечность-не предел
Що у вас з зубами?
Козяка-маляка• 19 сентября в 14:37
Дякую за пораду, купила в атб елмекс два вида, спробую.
Королева спама• 19 сентября в 15:39
Ответ дляСама собі лікар
А дарма. Я колись мала проблему з яснами і лісовий бальзам за порадою лікаря допоміг. Хоча він противний
Да, мама тоже мне постоянно о нём говорила, что даже горло болеть перестаёт.
Физрукая• 19 сентября в 16:00
Ответ дляХвостПистолетом
До речі так додам що так помітно не лише на відпочинку, по роботі часто їзжу по Україні та полюбляю просто затарюватись деякими продуктами, заходжу в маркети і тд, то можна побачити вже на вулицях та у супермаркетах що частково населення зубожіло до жахіть, це все стаєе нууу дуууже сильно помітно по людях і тому що вони можуть дозволити собі купити, і на справді державі в плані економіки і простого населення вже поки що гаплик нажаль ((((
розкажіть на що саме звертаєте увагу, що так сильно кидається в очі. Я вважаю, що не зубожіння, а народ стараєтьсія жити заощадливіше відносно минрного часу, сама така
Полтавська галушка• 19 сентября в 16:01
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Думаю ні, але коментарі схожі.
Физрукая• 19 сентября в 16:01
Ответ дляЧукИГеки
В Сільпо по 15
для працівників сільпо по 13, невістка купила дві сєтки, прекрасна
Физрукая• 19 сентября в 16:01
Ответ дляБесконечность-не предел
щоб добре торгувати на базарі треба талант
Физрукая• 19 сентября в 16:02
Ответ дляНе прохожу мимо
Хорошая паста?
так
Полтавська галушка• 19 сентября в 16:10
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ага, і по факту бюджет родини, здається, 140 (не пам´ятаю, але 100+). При цьому людина на повному серйозі розказує, як жити на 30ку
ХвостПистолетом• 19 сентября в 16:29
Ответ дляФизрукая
Тут ви не праві таки зубожіння, поїдьте до найближчих країн ЄС для прикладу подивіться як зазвичай навіть у самих малих містах там живуть люди, і поверніться в Україну до прикладу в умовний Луцьк і зайдіть там у супермаркет, ви будете здивовані і ассортиментом їжі і її доступністю з урахуванням зарплат та пенсій.
Є і свіжий приклад про який розповідала моя тітка бо як людина старшого віку вона коли перший раз поїхала закордон старалась дивитись на життя власних ровесників та пенсіонерів.

Так ось, коли вони були у Відні на єкскурсії, то навіть у маленькому приміському маркеті вона бачила старших жінок та літніх бабусь з повними тачанками потрібних товарів та продуктів + у багато кого навіть у 70 років все ще є власне авто або кошти на таксі/зручний транспорт. В Україні ти рідко побачиш той самий якісний рівен життя у старшого покоління або хоча б наполовину наближений до Європейскої якості життя...нажаль
Мию чакри щоденно• 19 сентября в 16:56
Ответ дляКозяка-маляка
Гроші на вітер.
Ку-кусик• 19 сентября в 16:57
Ответ дляДоль Чекомбана
Элмекс - отличная зубная паста, по акции в АТБ,Еве, Варусе окола 100грн
аж погуглила. Польща. Дякую, нре треба.
ВільнаНазавжди• 19 сентября в 17:25
Під 1500грн щомісяця уходить на побутову хімію.
Завжди недо...• 19 сентября в 17:29
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну так. Позволять себе зубную пасту - это не хреновый уровень. Есть на что ровняться
Colgate 100ml 52 грн
Козяка-маляка• 19 сентября в 17:41
Ответ дляМию чакри щоденно
Гроші на вітер.
Не спробую, не дізнаюся.
Козяка-маляка• 19 сентября в 17:44
Ответ дляВільнаНазавжди
На що саме? Я не рахувала, але теж цікаво стало. Щось для туалету, для прання, для миття сантехніки, кухні, для посудомийки. Невже 1,5 тис.буде.
Мию чакри щоденно• 19 сентября в 17:46
Ответ дляКозяка-маляка
Не спробую, не дізнаюся.
Ну це теж правильно)
ВільнаНазавжди• 19 сентября в 17:55
Ответ дляКозяка-маляка
На трьох людей; Шампунь пантін 400мл 150, пасту зуб 2шт 200, мило рідке 70, мило брусок 50, прокладки 150, бумага туалетна 200, порошок 2кг 250, моюче для посуду, доместос для унітазу, щітки зубні, антиперспиранти 3шт 250, гель для вмивання 200, гелі для гоління, чи після чоловіку 200, леза взагалі шалені гроші коштують, та короче
Полтавська галушка• 19 сентября в 19:33
Ответ дляХвостПистолетом

Така собі європа та Польща, але навіть там в четвер вхід для пенсіонерів до аквапарку безкоштовно. Пенсіонерів. До аквапарку. Люди відпочивають собі...
ТаЕщеОптимистка• 19 сентября в 20:09
єто всего 25 євро
df364tye3• 19 сентября в 20:15
толи еще будет ,,,
Заліковий троль• 19 сентября в 20:57
зубной порошок около 15 грн, хватит на полгода
Удальонка• 19 сентября в 21:26
Ответ дляЗавжди з рушником
Так я по скидкам цену написала.
Аврора не такий вже і дешевій магазин.
Королева спама• 19 сентября в 22:01
Ответ дляЗаліковий троль
Он у нас лежит, как запасной, бывает забудешь вовремя купить пасту, сразу про него вспоминаешь😁