Завжди з рушником• 19 сентября 2025
Блин, выбираешь все по акции, самое дешевое - и все равно 1200 грн
Реально купила мелочи - а такой суммы нет.
Ахренела вчера от зубной пасты в Авроре. Пародонтакс со скидкой - 150 грн. Это ж самый дешёвый магазин... или в аптеке лакалут за 200.
Уже купить зубную пасту - это бюджет нужно планировать...
Козяка-маляка• 19 сентября 2025
Ответ дляГл. Амурная
Овочі також зараз золоті - помідори рожеві по 75 грн. у серпні !
Теж здивована була, в нас по 90-100. Звичайні червоні - 50-60.
Звезда в шоке• 19 сентября 2025
Ответ дляНе против
Де? На ринку 20 грн кг. Зимою буде 50-60
За 60 пусть сами едят
Звезда в шоке• 19 сентября 2025
Ответ дляЧарочка діда
Елмекс не модний, він якісний.
Его рекомендует международная ассоциация стоматологов?
Бесконечность-не предел• 19 сентября 2025
Ответ дляСлава Українi
Есть ссылка на сравнительное исследование?
Вас забанили в гуглі?
Ответ дляГуби до вух
Пародонтакс і лакалут в атб часто в знижках, біля 100 грн. Модний елмекс не подобається
Мода на зубні пасти?
омг
Ответ дляЗамулена ріка
Фигня этот елмекс. Ничего не чистит. Ощущения чистоты после него 0.
Тоже читала, что хороший. Ни фига.
Уж биорипейр лучше.
Тоже читала, что хороший. Ни фига.
Уж биорипейр лучше.
Біорепаєр справді кращий
Ну шо не так?• 19 сентября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Ну ми вже 3,5 роки у війні. І непогано себе почуваємо, влітку українців на морі будо багато, різних соціальних прошарків. Це радує і про щось говорить. На вихідних в заклади харчування без броні мтолика за добу не потрапиш. А тут на пасту не вистачає.
У ботів завжди та та сама казочка - в ресторани не можна потрапити без броні, і всі на море виїхали. Ви ще забули написати про квартири в новобудовах, які розкуплюють як гарячі пиріжки, а по факту вони продаються роками, одні і ті самі оголошення на відповідних сайтах.
Але так, нові господарі життя: лайно- тицикуни, волонтери- аферисти, боти на всіх активних майданчиках, прикоритні і до них наближені, тримаються дуже непогано, столики бронюють за добу.
Тут було повно тем, де люди писали що як мінімум п´ять років вже нікуди не їздили, і навіть обновити гардероб у секонд-хенді не можуть собі дозволити.
Ответ дляДокладальниця
А що там якісного? Зубна паста що має робити? Чистити. А ця не чистить. Гроші на вітер.
Що у вас з зубами?
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А Курапрокс 800, так что ж теперь обрыдаться?
Де? 350-400
Слава Українi• 19 сентября 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Вас забанили в гуглі?
то есть нет
Я_и_моя_собака• 19 сентября 2025
Ответ дляГл. Амурная
Уже сентябрь заканчивается 🤦♀️
Ответ дляСлава Українi
то есть нет
То єсть Da. Якби ви вміли читати результати досліджень то навіть не задали б такого питання)
Полтавська галушка• 19 сентября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Ну комусь і не вистачає. Ви справді не розумієте, чи прикидаєтесь? Так, є люди, яким не вистачає на пасту. І ще більше тих, хто з лакалуту змушений перейти на лісовий бальзам. І от вони найчастіше і незадоволені тим, що відбувається. Так як конкретно їх рівень життя впав. Ресторани це прекрасно, але орієнтуватись лише на них дивно.
Полтавська галушка• 19 сентября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Так вже середина вересня, а не серпень)
Басноплетка• 19 сентября 2025
Ответ дляГл. Амурная
Сливка на опті -18.
Сьогодні на ярмарку домашні від 25 невеликі, 40-45 здорові жовті.
Замріяна• 19 сентября 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Да, так и есть.
Ну хоть картошка в этом году подешевела
откуда подешевела? в прошлом году брала на зиму 8-12 грн/кило
в этом 20/25
зимой будет по сто
и яблоки по сто пятьдесят
в этом 20/25
зимой будет по сто
и яблоки по сто пятьдесят
Викачую яйцями• 19 сентября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Пропоную забанити тему, бо це замовлення. То 30 тисяч зарплати не вистачає на двох, то вже паста дорого.
А вам вистачає , ще й відкладаєте? То створіть тему, ми за вас там порадіємо
Викачую яйцями• 19 сентября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Піднялося, але постійно є десь акції - атб, єва, розетка тощо. Он в єві до їх річниці були реально класні знижки, можна було хорошо зекономити
Это если есть свободные деньги, то можно брать впрок
Сумчатая кошка• 19 сентября 2025
Ответ дляСлава Українi
расход везде горшина на раз
Тільки видавлюється не всюди саме горошина
Козяка-маляка• 19 сентября 2025
Ответ дляНу шо не так?
Спробуйти в суботу-неділю просто так зайти в якийсь заклад поїсти. А те, що ви описуєте - це крайнощі. Люди є працюють і заробляють добре. А у вас, як в бабки, всі крадії, хабарники. З моїх сусідів, всі добре живуть - з 6- лише один хабарник. Всі інші пашуть.
Козяка-маляка• 19 сентября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Так вже середина вересня, а не серпень)
Я пимала про серпень, відповідала на комент про снрпень. Зараз не знаю скільки вони коштують, бо масово свої пішли.
Не прохожу мимо• 19 сентября 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Це погані пасти. В атб елмікс по знижці
Хорошая паста?
Козяка-маляка• 19 сентября 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Так вистачає, колись ввдкладаю, колись не виходить.
Козяка-маляка• 19 сентября 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Якщо брати по акції, то за дві одиниці ви заплатити ненабагато більше, ніж за 1, і так поступово буде запас, який допомагає триматися на плаву.
Единая страна!• 19 сентября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Я там беру доместос, коли по акції, але перед цим моніторю ціни на нього в неті, як правило там найдешевше завжди. Іноді буває в АТБ дешевший він. І беру капсули sila, коли по акції (одна капсула(7 грн ×/-), мені дуже подобаються вони.
Sila добре перуть?давно дивлюся на них,але не брала,бо це наші роблять
Единая страна!• 19 сентября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Добре,що ви бачите прошарки на морі,а ми вже 5 рік без моря,і купа моїх знайомих також,але ж їх не видно
Ну шо не так?• 19 сентября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Мені пробувати не потрібно, я це практикую час від часу. Я особисто ні на що тут бабкам, які за лідора порвуть, не скаржилась. Але це не означає, що я далі свого носа нічого не бачу і не спілкуюся з різними людьми.
І написала я не про всіх, а про деякі категорії, для яких зараз дійсно розквіт на крові, розрусі і людському горі, і представники цих категорій будуть кидатися на всіх, хто напише незручні аргументи. Ваші знайомі так пашуть як ви? Язиком у інтернеті? Ну про таких я написала також. І судячи з вашої реакції, зовсім не помилилась.
Завжди з рушником
• 19 сентября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Ахаха.
Лезвия на 980 грн аж 40 грн скидки. Лосьон после бритья на 320 грн - 30 грн скидки...
Я таких жлобских акций не помню в еве...
Викачую яйцями• 19 сентября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Ну ось і створіть тему, розкажіть секрет, навчіть тих, кому не вистачає