Покорительная• 19 сентября 2025

Почему считается что лекарства от рака нет?

Если многие люди вылечиваются от рака ? Получается это лекарство давно уже есть
Админко• 19 сентября 2025
Ответ дляДа Щас же
На начальных стадиях это все помогает а дальше нет никаких лекарств...люди с 4й стадией так мучаются что врагу не пожелаешь
Не все мучаются. У меня тетя заснула и все , знакомый внезапно умер и только на вскрытии обнаружили что был лейкоз 4 стадия.
Кусюче сонечко• 19 сентября 2025
розумієте, сказати ’ліки проти раку’ це все одно що сказати ’ліки проти вірусів’ або ’ліки проти бактерій’. Так, вони є: противірусні, протибактеріальні. Але для кожного штаму, виду, підвиду, локалізації вони інші. І як конкретно вони подіють і чи подіють взагалі - це залежить від дуже багатьох чинників. Вірусні та бактеріальні захворювання теж не всі виліковні нажаль. А онкологія це серйозна патологія, і так само як бактерій чи вірусів, типів злоякісних клітин і локалізацій пухлин сотні і універсальних ліків немає і бути не може.
Хлопаю ресницами• 19 сентября 2025
Ответ дляНа пів ставки
Если бы лекарство от рака нашли , то не умирали бы ежегодно тысячи и тысячи от онкологии.
Ці ліки не для всіх, а дуже вузького кола.
Шалена невинність• 19 сентября 2025
Ответ дляMs. Dolly
Рак раку рознь. Види раку відрізняються. Від раку грудей точно є лікі, вони гарно працюють, але ж не на останніх стадіях. Взагалі тема раку в науці дуже популярна саме через велику кількість видів. Однієї чарівноі пігулки немає і не буде
Рак груди разный, нельзя обобщать. Самый распространенный и самый легко вводящийся в пожизненную ремиссию это люминальный (гормонозависимый) Самый изученный. При нем, на начальной стадии, даже химию не назначают. Но есть и другие виды рака груди. Например, трижды негативный, связанный с мутациями. Там рецидив неизбежен.
Нет времени много писать, но если коротко, то радужные перспективы только у люминальных онкопациентов.
Сирожено_пирожено• 19 сентября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
ой,я знаю, яке ви відео дивилися, мій тато його теж дивився. А-ля ’Чому від рака не вмирають президенти’))) Ну але йому можна, в нього вік і здатність до критичного мислення падає. А вам теж 70+, так?
Хлопаю ресницами• 19 сентября 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Обязательно НЕ сделайте операцию, когда у вас найдут рак. Вот на вас и проверим.
13 років без операції після діагнозу - вагомий аргумент?
Nathalie27• 19 сентября 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Термін ремісія передбачає рецидивуючий перебіг, при Са використовується саме в такому ключі
Жоден притомний лікар не буде гарантувати відсутність рецидивів у майбутньому
Сирожено_пирожено• 19 сентября 2025
Ответ дляШалена невинність
Так, це мій випадок. 19 з 20 (або 95 зі 100) жінок з першою стадією люмінального раку молочної залози залишаються живими через 10 років.Це дуже хороші шанси.
Сирожено_пирожено• 19 сентября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
А, у нас зараз доказова медицина на основі одного випадку базується, так? Ну ясно-понятно. Ну і рак повертається і через 15-20 років, на жаль
Шалена невинність• 19 сентября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Це тих, у кого дуже міцний організм. Таких мало насправді. Дивлюсь в оточенні стільки людей померли саме після таких операцій(((
Могу с вами поспорить, что ни у кого из них не было ни 1 ни 2 стадии.
Хлопаю ресницами• 19 сентября 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Ясновидиця з вас ніяка. А в якій сфері ви працюєте? Просто цікаво)))
Шалена невинність• 19 сентября 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Желаю Вам крепкого иммунитета и пожизненной ремиссии!
Шалена невинність• 19 сентября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Что вы такое говорите!!! А прежде чем кольнуть эти лекарства членам Бильдербергского клуба, испытывали их на ком? На мышах?))))
автор Покорительная • 19 сентября 2025
Ответ дляШалена невинність
Только Стив Джобс умер от рака
Ms. Похвала• 19 сентября 2025
Цікаві дослідження , від якого раку частіше помирають .
1. Рак легенів — 18%
2. Рак товстої кишки та прямої кишки — 9%
3. Рак печінки — 8%
4. Рак шлунка — 7%
5. Рак грудей — 7%
6. Рак стравоходу — 5%
7. Рак підшлункової залози — 5%
8. Рак передміхурової залози — 4%
9. Лейкемія (гострі та хронічні) — 3%
10. Рак шийки матки — 3%
11. Рак сечового міхура — 3%
12. Лімфома (неходжкінська) — 3%
13. Рак голови та шиї (гортань, ротоглотка тощо) — 2%
14. Рак яєчників — 2%
15. Рак нирки — 2%
16. Рак головного мозку та нервової системи — 2%
17. Рак ендометрія (тіла матки) — 1.5%
18. Рак підшкірних тканин/меланома — 1.5%
19. Рак жовчного міхура та жовчних проток — 1.5%
20. Рак щитоподібної залози — 1%
Да Щас же• 19 сентября 2025
Ответ дляАдминко
Хлрошо что так. Свекровь бедняга мучилась. Это было не так давно. Я забыть пока не могу
Админко• 19 сентября 2025
Ответ дляДа Щас же
Сочувствую, а что с ней было? Боли?
Сирожено_пирожено• 19 сентября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
ну звісно, карти таро розкидаю, а ви що подумали?
Сирожено_пирожено• 19 сентября 2025
Ответ дляШалена невинність
дякую дуже!
Воздух в банке• 19 сентября 2025
Ответ дляПокорительная
Так рецидив тоже можно вылечить
Вы, наверное, сталкивались очень поверхностно. У меня несколько близких людей ушло от онкологии. Во-первых, опухоль может быть настолько агрессивной, что никакая химия не сможет помочь. Во-вторых, рецидив лечится намного сложнее первичного заболевания. Далее, не всегда онкологию могут обнаружить на начальных стадиях, от этого тоже высокий летальный исход. Далее, такие опухоли, как глиобластома или опухоли поджелудочной железы практически не лечатся, очень низкий процент выживания
Миззери• 19 сентября 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
и что сделали с кистой в итоге?
Сама прошла
Принимала дуфастон пару месяцев и все
Жена_КотораяСтена• 19 сентября 2025
Ответ дляПокорительная
Ну вот и я про это . Получается лекарство от рака человечество все же нашло
Ви розумієте, що ракові клітини це клітини організма? Як вбити одні власні клітини і не спричинити шкоду іншим? Тому і нема ліків.
интайм_не_предлагать• 19 сентября 2025
Ответ дляАдминко
Ну можна сказати, що таки людям пощастило, якщо це можна розцінювати як щастя
Батько подруги просто впав в квартирі і все, на розтині рак шлунку
А мама куми має рак жовчного міхура, так, вік додає складнощів
Але вона дуже мучається, хімія її добиває, а не полегшує стан
автор Покорительная • 19 сентября 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вред здоровым клеткам тоже причиняется , но здоровые клетки потом восстанавливаются . Иначе бы после химии не выздоравливали
Жена_КотораяСтена• 19 сентября 2025
Ответ дляПокорительная
Це я до того, що нема чарівної таблети
Стетоскопуло• 20 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Не несіть маячні будь ласка, гарантувати рецидиви можна з такою ж імовірністю як і виникнення первинного раку