Губи з філером• 19 сентября в 20:04

Посоветуйте бренды зимней верхней одежды для детей, кроме Reima и Lenne

Чтобы прям теплые были, у меня мерзляк. 3 года. Из Европы боюсь брать, думаю, там тоненькая еврозима
Штора с кисточкой• 19 сентября в 20:07
Baby Line ( Liebelule).Наш Миколаївський бренд. На нашу зиму. Стильні і модні комбінезони. З 2 років носимо. Як тільки дізнались про бренд. Дитина виростає я ще й на олх його перепродую, бо невбиваємий одяг. Якість супер. Від душі рекомендації
Язвочка• 19 сентября в 20:08
Так и есть, с Европы тонкая еврозима. И да, lenne самые лучшие для меня в плане теплоты и выносливости ткани и мыть удобно , как для маленьких
Форточка• 19 сентября в 20:10
Наша зима вже давно не зима, можна некст брати
AnnaOst• 19 сентября в 20:13
Я в минулому році брала куртку Kamik, лишилася задоволена
Заместитель Анонима• 19 сентября в 20:19
Густи мега теплые комбезы, но я предпочитала тсм чибо и флиску к реглану после -10 - это удобней
СкокоМнеДадите• 19 сентября в 20:28
Ответ дляШтора с кисточкой
А вони ще існують? Теж пару раз купували, сподобалось. Але зараз нічого нового не бачу щоб шили, і сайт мертвий.
Штора с кисточкой• 19 сентября в 20:57
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ось їх магазин в Києві. Номер телефону є. Можете перевірити чи ще працюють
Единорог_помог• 19 сентября в 21:36
Вы не озвучили бюджет, но если можете позволить себе, то оригинал Moncler - это самое тёплое и удобное, что только может быть.
Я не могла позволить новый комбез, выторговала на на олх за 8000, ребёнок носил 2 года, потом продала за 6000. Получилась стоимость аренды 1000 в год)))
миссАрфография• 19 сентября в 22:53
Deux par deux канадский бренд, очень теплые и продуманные.
aljonyshka• 20 сентября в 09:26
Molo, Mini Rodini -моя любовь, идеальные комбинезоны)
OxanaM• 24 сентября в 10:47
Зверніть увагу на естонський бренд Huppa https://best4baby.com.ua/ua/huppa - відшивають комбінезони, комплекти, куртки, парки, пальто, штани як на зиму так і на демісезон. Є доросла серія до XXL, серія для підлітків. Якість відмінна, дитина, як привило, цю річ не зношує. Вони тепліші ніж Рейма, але не такі обємні як Ленне. Ідеально сідають на стандартних і худих діток.
OxanaM• 24 сентября в 10:50
І ще хочу виділти наш український бренд Joiks https://best4baby.com.ua/ua/joiks - класне співвідношення ціни та якості. Дуже продумані лекала, вироби гарно ’сідають’ на дітей, не погано носяться, відповідають запросам бвтьків. Дуже люблю їх демісезон та еврозиму. В них чудова серія з тканини SoftShell- куртки і штани. Також почали виробляти взуття - спіддівношення ціни і якості!
Ira-Iryna9• 07 октября в 21:30
американський бренд Сhildren´s place. Класні і по ціні доступні!