Усатая полосатая• 20 сентября в 12:30

Підкажіть, а як у вас в школі?

Чи є ці різні чати з виносом мозку)
Я втомилась. Ну невже не можна на уроці дати дітям домашку щоб вони її записали і для початку прослідкуввли і потім в чатах не було цього трешу?
Я вже не кажу про купу дічі, яка потрапляє в цей чат і я мушу її читати.
В мене на роботі 20 чатів і тут ще і шкільний.
Як ми заеінчили школу без чатів?
автор Усатая полосатая • 20 сентября в 12:31
Це якесь перекладання відповідальності з дітей на батьків..
АсобеннАя• 20 сентября в 12:33
Це який клас?
АсобеннАя• 20 сентября в 12:34
Ви можете видалитися з групи! Не дякуйте
40каградусная• 20 сентября в 12:36
у меня дети в дистанционной школе, ответственность за их знания только на них и чуть на мне. Чаты есть, иногда там удобно быстро уточнить какой-то тех.вопрос, в осное время тишина. Никакого выноса мозга. Рекомендую.
Лукава_Кiшка• 20 сентября в 12:36
Електронний щоденник. Ніякої домашки в батьківському чаті. Є дитячий, без батьків, тільки класний керівник, там діти собі тлумляться
Просто звязда• 20 сентября в 12:39
«дати дітям домашку щоб вони її записали і для початку прослідкуввли»
Пояснювальну бригаду. Хто і шо має прослідкуввлить?
Міняйловна• 20 сентября в 12:39
Дивлячись який клас, в молодших зараз діти настільки не виховуються батьками, щоб проконтролювати, що кожен записав, це треба півуроку витратити, щоб над кожним простояти і примусити записати. Плюс є ще відсутні
АсобеннАя• 20 сентября в 12:40
Ответ дляПросто звязда
Ну вчитель - дає домашнє завдання, потім слідкує щоб всі записали і тільки тоді відпускає додому. А хороший вчитель ще й може зробити з дітьми те, що задав
Планшетница• 20 сентября в 12:41
У моего 12 чатов, хьюмен и классрум и каждый учитель по разно даёт домашка и по разному требует ее предьявлять
Тантрический кекс• 20 сентября в 12:42
Что за треш в чате с домашкой? Скопировали себе сообщение с домашкой и не заходите в чат.
КинДза• 20 сентября в 12:47
Ответ дляЛукава_Кiшка
у нас нет толку от этих электронных, половина учителей ничего там не пишут, либо пишут от балды.
автор Усатая полосатая • 20 сентября в 12:50
Ответ дляПросто звязда
Що діти записали в щрденник домашку.
Але і це не рятує. Деякі вчителі скидують лінки на якісь ресурси, і я маю дітям включати ці ресурси..
Просто звязда• 20 сентября в 12:57
Ответ дляУсатая полосатая
Що діти записали в щрденник домашку.
Ви не можете прослідкуввлить, шо пишете. Кожне повідомлення з ребусом. А хочете, щоб вчитель ще зазирав, чи кожен з 30 записав домашку? Та ви геть попухли.
Планшетница• 20 сентября в 13:02
Ответ дляПросто звязда
Раньше справлялись, а сейчас не могут? Что то я не помню, чтобы мои родители контролировали записала ли я домашку в дневник
Давно без алко• 20 сентября в 13:15
Ответ дляУсатая полосатая
Що діти записали в щрденник домашку.
А дитина сама не може ввімкнути той лінк? Домашку вчили записувати в молодшій школі, в середній це вже не проблема вчителів хто що там записав чи не записав
Просто звязда• 20 сентября в 13:30
Ответ дляПланшетница
Ніколи вчителі не слідкували, чи записав хто домашку. То відповідальність дітей і тільки дітей. І дійсно, вони раніше справлялись. Бо чатів нема, а часто - і телефонів. Батьки ще й бубни дадуть, якщо прошляпив. А тепер сраки заносять, по 5 разів повторюють, контролюють, допомагають, метушню в чатах наводять. Нащо дітям самим справлятись?
Хай вигребе кілька разів за незроблене д/з - одразу навчиться записувати вчасно.
ПолБатона• 20 сентября в 13:31
Ответ дляДавно без алко
Закордонна школа. Вчитель дає дз на уроці, для тих, хто відсутній чи не записав, всі дз дублюються вчителями на електронній платформі, де є доступ і дітей, і батьків. Це дійсно зручно і позбавляє нервів з ’що задали’? чи ’мене не було’, ’нічого не задавали’.
Інколи вчитель забуває дати на уроці, але викладає на платформу, це не звільняє від обов´язку зробити дз) І всі задоволені.
В українській школі ввімкнути ’той лінк’ то справжній квест. Бо вище правильно написали, кожен вчитель використовує свою платформу чи взагалі вайбері, телеграм і т.д. Ти спробуй услідкуй хто куди і що скинув. Я вважаю давно час заборонити вайбери зі скайпами у навчальному процесі. Розробили єдину навчальну платформу? Ось і викладайте на неї всі дз. І всі будуть щасливі.
Простоваля• 20 сентября в 13:35
Ні, у нас такого немає. Дитина в 6 класі. Ніколи за 5 попередніх років не обговорювали домашнє завдання в батьківському чаті.
Allein74999• 20 сентября в 14:46
Чат у нас начинаетсяв 6! Утра и дай бог чтоб к 23 утихли. Обо всем. Мне мешает работать откровенно
автор Усатая полосатая • 20 сентября в 18:37
Ответ дляПросто звязда
Ну раз прослідкувати, а на наступний раз ставити 1 , якщо прийшов без домашки
Бавовнятко• 24 сентября в 14:50
Ответ дляУсатая полосатая
Это проблема решается с директором, мне повезло , я все собиралась устроить скандал , но нашлась другая отчаянная мама и вопрос решился без меня. В прошлом году у нас был 5 класс и единицы за домашки, в этом году учитель самый главный неадекват ушел и домашку никто уже не требует на разные платформы , география в прошлые годы говорят- чего только не задавала, в этом уже - атлас можно электронный, контурные карты- сама распечатаю на уроке заполним. Есть нормы времени на домашку, есть внутренние приказы про единые платформы . У нас после прошлогодних скандалов учителя стали более лояльные к детям.