Чупа-чупс• 20 сентября в 13:11
Хтось знайшов роботу в цій країні?
Вже 3 роки перебуваю тут і нерозумію як в цій країні взагалі можна знайти роботу, де все відбувається у рамках виключно «своїми для своїх».
Просто якийсь безвихідь. Відчуваєш зажатість у системі. Не бачу навіть куди рухатись щоб мати хоч якісь перспективи.
Пес Патрон• 20 сентября в 13:12
Одна моя знакомая работала косметологом и вторая моет посуду в кафе и нянчит ребенка
Зілля до весілля• 20 сентября в 13:21
Ответ дляКондуктор троллейбуса
О какой стране речь?
О стране под названием - внимательность.
Мастер Класс• 20 сентября в 13:23
В Украине нашла .Нашла через «своих» работу , работа ад , нужно знать чуть ли не все законы , принимать людей , давать консультации, проверять документы. И от когда там нет ошибок , передавать на принятие решения специалистам (
КонФФетОшка• 20 сентября в 13:24
Ответ дляМастер Класс
Звичайна офісна робота
Прямо ад
Коленная ложечка• 20 сентября в 13:25
Ответ дляКонФФетОшка
Звичайна офісна робота
Прямо ад
Для меня ад
Оченьценная• 20 сентября в 13:30
Автор, я і в сусідній країні зі Словенією не знайшла по спеціальності поки.
І це в мене англійська с1 і місцева б2 + спеціалізація і досвід класний.
Треба місцеву с1.
У вас взагалі малесенька країна, де з роботою так собі і для місцевих.
І мова у вас уже с1?
Без цього 99% навіть розглядати не стануть, якщо мова йде не про посуд мити
Треба місцеву с1.
І мова у вас уже с1?
Кринжова баба• 20 сентября в 13:31
Ответ дляОченьценная
Треба місцеву с1.
І мова у вас уже с1?
Треба місцеву с1.
І мова у вас уже с1?
Так какая страна автора?
Оченьценная• 20 сентября в 13:33
Ответ дляКринжова баба
Так какая страна автора?
В категорії вказано ’ Словенія’.
Але неуважних багато))
Зілля до весілля• 20 сентября в 13:36
Ответ дляОченьценная
В категорії вказано ’ Словенія’.
Але неуважних багато))
Ото і на роботі так працюють
Забобонний фрукт• 20 сентября в 13:37
Не опускайте руки. Смотрите смежные сферы. Не могут все вакансии закрыть свои. В конце концов становитесь своей. Заводите знакомства и активно дружите!
Кринжова баба• 20 сентября в 13:39
Ответ дляОченьценная
В категорії вказано ’ Словенія’.
Але неуважних багато))
Спасибо) никогда не смотрю в каком разделе тема)
Оченьценная• 20 сентября в 13:48
Ответ дляКринжова баба
Цікаво де працюєте, якщо така неуважна)