Благоуханочка• Изменено 20 сентября 2025
Кума та друзі з дітьми
Кумі 30 років, у нас все оточення вже давно з дітьми і не з одним, а вона поки що не наважується народжувати, спочатку їй не щастило з чоловіками, зараз знайшла собі чоловіка і вийшла заміж, але тепер жаліється що чоловік та вона мало заробляють тому дитину собі у такій фінансовій скруті дозволити не можуть, до того ж у неї є проблеми зі здоров´ям які вона умисно не ходить не лікує через брак коштів але постійно жаліється всім. Вони живуть для себе, вже майже ні з ким не спілкуються, і вона від мене сильно віддалилась. З одного боку я її розумію і не засуджую, з іншого є наше оточення яке геть не розуміє цю родину і засуджує мене за те що я з нею іноді спілкуюсь, оскільки на думку інших наших друзів вона стала дуже єгоїстичною і останнім часом ігнорує мене і мої спроби спілкуватись з нею або кудись запросити, це починає виглядати як те що я за нею бігаю та вмовляю. Це говорить інша наша спільна подруга, і це її особиста думка, вона вважає що моя кума дійсно стає не в тему, бо в неї немає дітей і у нас сильно змінились життєві пріоритети і воно може на краще що спілкування з нею сходить на нівець, і я маю прийняти це і не повинна за нею бігати, якщо вона сама постійно знаходить відмовки або ігнорує дзвінки.
Як думаєте чи це є правильним?? Як мені краще чинити, як думаєте?
Щаслива Я• 20 сентября 2025
Вона віддалилась, бо важко дружити, коли немає грошей ((( а ви прям справжня подруга
Благоуханочка
• 20 сентября 2025
Ответ дляМира всем
Отьебитесь уже от людей со своими детьми 🤦♀️
Справа не тільки у наявності дітей, але і у цьому також, бо наразі всі дівчата з нашого оточення або нещодавно народили або вагітні, і ми не багаті і серед нас є ті що і у перші дні війни народили і їм також було дуже страшно за майбутнє, а вона коли сидить знами весь час тільки і жалієтся про те що дуже мріє про дитину але не може собі дозволити і не знає як ми на це наважились у такі темні часи, неначе вважає що її ситуація сама особлива і це багато кого з нашого оточення ображає, бо є люди яким і важче чим їй і вони не ниють. А вона коли кудись виходе з нами це просто перетворюється у якусь стіну плачу і скарг на життя та майбутнє, а не приятельскі посиденьки за кавою...
Меня много• 20 сентября 2025
От вас и вашего окружения лучше держаться подальше, что кума и делает, и дело здесь не в детях.
Мира всем• 20 сентября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Вам какая разница как она распарядится своей маткой? Я бы от вас тоже морозилась как она , представляю как вы достали ту бедную девушку.
Злюсь до кипіння• 20 сентября 2025
Я бы на ее месте тоже отдалилась от гнездовья яжемамок. Из вас так и прет говнецо
Конфиденциальность• 20 сентября 2025
Не хватала, чтобы мне кто то рассказал, с кем мне дружить , с кем нет
я Кукарача• 20 сентября 2025
Отстаньте от бывшей подруги. Если человек захочет с Вами пообщаться, он сам Вас найдёт.
Она изменилась, она валит от старой компании умеющей только кости перемывать, а Вы вцепились мёртвой хваткой, как будто больше не кого пообсуждать. Найдите себе другу жертву.
я Кукарача• 20 сентября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Так зачем Вы вцепились в неё? Вам же с ней так некомфортно 🤷♀️
Просто ответьте на вопрос: Зачем она лично Вам нужна?
Не обижаюсь• 20 сентября 2025
Так хочется на фоне кого-то возвышаться и жалеть бедняжечку. А бедняжечке вы и не сдались, обидно конечно.
Дон Пэдро• 20 сентября 2025
В 30 років обов´язково народжувати? Мені менше,але взагалі якось не хочу
Нащо???
Дон Пэдро• 20 сентября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Бо народжувати у війну дійсно дурість
Птица секретарь• 20 сентября 2025
Ответ дляМеня много
💯 відсотків
В мене є така кума як автор, жаль що зрозуміла я пізно і влипла в це кумівство, але зараз теж держусь подалі від них.
Сумка з негодою• 20 сентября 2025
Вы там все в вашем окружении притрушенные . . Отстаньте от человека , она не обязана рожать по свистку Маши , Глаши и Даши .
Апрель Ивановна• 22 сентября 2025
Ну если вы действительно подруги, то какая разница у кого и сколько друщей. У меня детей не было до 30 лет, а у всех подруг были, мы дружили тогда и дружим до сих пор