А у нас макарошки• 20 сентября 2025

Тревожность. Как бороться?

Мама двоих детей, младшему до года
Постоянно то болезни. То травмы, то еще что то
Постоянно в тревоге
Как с этим справиться?
Чумачечая_• 20 сентября 2025
антидепрессанты
автор А у нас макарошки • 20 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая_
антидепрессанты
Кормлю грудью, нельзя
Партизанка• 20 сентября 2025
Успокоительные на травах, мне помогло.
Найщасливіша• 20 сентября 2025
выдохнуть просто
Алина-1240• 20 сентября 2025
Пойдет в сад, выдохните. За денюжку и в 1.9, 2 можно определить
Карамелька• 20 сентября 2025
Ответ дляАлина-1240
Садочок -це додатковий стрес , і дитина часто хворіти почне, де тут видохнути?
Алина-1240• 20 сентября 2025
Ответ дляКарамелька
Если задаться паранойей то и выход с дома стресс. Раньше в яслях и круглосуточных садах дети были, не помер никто
Алина-1240• 20 сентября 2025
Ответ дляКарамелька
Поболеет, привыкнет и не будет болеть
Невгамовна шахиня• 20 сентября 2025
Такое материнство), дети болеют, мамы тревожатся, с этим ничего не сделаешь, так у всех, вы не одна!
ВільнаНазавжди• 20 сентября 2025
Іноді тривожність повʼязана з виснаженням. Я з своєю тривожністю працювала з психіатром і психологом кілька місяців. Після цього вияснила, що для мене працює в першу чергу відпочинок, потім додаткові інструменти якщо раптом не допомогло. Але в 99% якщо я починаю ловити себе на тривожності - це означає, що мені треба поспати і відпочити.
Я б рекомендувала психолога - допоможе розібратись з реальними причинами тривожності і підбере інструменти, які саме для вас будуть працювати. Розумію, що по грошах, що по часу можуть бути питання, але це інвестиція в себе і своє здоровʼя
Шукаю трусики• 20 сентября 2025
Я зверталась до психіатра з проблемою панічні атаки, невроз, тривожність. Призначили антидепресант. Купила. Відкрила інструкцію, і була вражена, це препарат для лікування шизофренії. Мене це дуже злякало. Купила заспокійливе в аптеці на основі пасифлори, взяла магній. Вечірні прогулянки в тиші, годину по парку щодня.
І ось уже пів року як немає тої тривоги яка мене добивала. Тому, почніть можливо з заспокійливих, не всім і не завжди треба антидепресанти.
Крошечка-хаврошечка• 20 сентября 2025
психотерапія або антидепресанти, або займатись самотерапією.
Швидка Настя• 20 сентября 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Кормлю грудью, нельзя
Ну тогда к психологу, по вечерам медитации, дневник благодарности, расслабляющие массажи, баня, секс, ночной сон, режим, помощницы по хозяйству/бабушки.
Успокоительные на травах.
Я пані прохана...• 20 сентября 2025
Сворачивайте гв и лечитесь. Мне нужен был рентген с контрастом, после полугода начала вводить прикорм в, в 10,5 свернула полностью, оставалось одно ночное кормление, убрала и его. Это не то, с чем можно шутить, на Вас ответственность за детей.