Булку Дай• 21 сентября в 14:01
Помогли бы старушке?
Если бы к вам обратилась старушка на улице « деточка помоги купить обезболивающее»
Результат:
вже голосів:
56 (64.37%)
купила бы
18 (20.69%)
затрудняюсь ответить
13 (14.94%)
не купила бы
Булку Дай
• 21 сентября в 15:01
Ответ дляПасти Ла
Давайте будемо реалістами. Якщо людині реально треба допомога, то ця людина в першу чергу звертається до людей, які її добре знають, а не до незнайомих. Якщо знайомі не хочуть допомогти, то є ж якась причина.
Логично
Свій варік• 21 сентября в 15:12
Ответ дляПасти Ла
Если человеку на улице стало плохо, то обрашаются к первому кого увидят рядом с собой, а не к знакомым. И да, я реалист.
Это Советчицы живут в своих больных фантазиях каких-то.
Пасти Ла• 21 сентября в 15:13
Ответ дляСвій варік
Мова була про прохання купити ліки чи продукти, а не про прохання одної таблетки.
ПолБатона• 21 сентября в 15:24
Ответ дляСвій варік
Из-за больных фантазий многих людей - человек которому реально нужна помощь может остаться без помощи. Вот это реально страшно. В какое время мы живём.
Если человеку реально плохо и он попросил об элементарной помощи - многие начнут фантазировать кому и зачем предназначается эта помощь.
Таке життя.
Я вчора запитала про купівлю певного пристрою медичного призначення.
Відповіді отримала дивні і агресивні, далекі від теми.
Потім вже глянула по пошуку по ключовому слову у совєтчиці. Виявляється, хтось на схожу тему неодноразово жартував.
Тепер я тут відповіді не отримаю, навіть якщо викладу фото медичного заключення.
Булку Дай
• 21 сентября в 15:59
Ответ дляПолБатона
Таке життя.
Наоборот , на медицинские темы тут обычно стараются помочь , это вам не повезло просто ((
ПолБатона• 21 сентября в 16:06
Ответ дляБулку Дай
Не пощастило мені і всім, хто буде потім.
Через одну людину, хвору на голову, скоріше за все.
Булку Дай
• 21 сентября в 16:12
Ответ дляПолБатона
А что было в теме можете намекнуть ?
ПолБатона• 21 сентября в 16:13
Ответ дляБулку Дай
А что было в теме можете намекнуть ?
Питала, чи можна купити в Україні катетер у непрозорій упаковці :(
Булку Дай
• 21 сентября в 16:15
Ответ дляПолБатона
Тогда ясно , это из за того что была ранее тема видимо шутника . Не расстраивайтесь , вы тут не при чем . Ну советчицы обычно а таких темах добрые ( хотя они злыдни обычно )
ПолБатона• 21 сентября в 16:16
Ответ дляБулку Дай
Тем того жартівника було чимало, не одна і не три :(
Булку Дай
• 21 сентября в 16:17
Ответ дляПолБатона
Не расстраивайтесь, не из за чего
БершкомангоЗар• 21 сентября в 16:29
Вчора підійшла жінка, перед тим, як звернутись, почала важко дихати. Картка заблокована, дайте грошей на дексаметазон. Відмовила. Дихання нормалізувалось, пішла до мамочки з дитиною. Схоже, що й та відмовила, бо жінка пройшла майже по всьому скверу. Якщо чесно, ну не повірила я їй, хоча в будь-якому випадку готівки у мене не було.
Булку Дай
• 21 сентября в 16:58
Ответ дляБершкомангоЗар
Ого актриса
БершкомангоЗар• 21 сентября в 17:01
Ответ дляБулку Дай
Ого актриса
Погана акторка. Якщо людина має проблеми з диханням, вона весь час дихає однаково важко, а не тільки перед тим, як просити гроші(
Пьяная вишня• 21 сентября в 18:41
Ібупрофен входить у список ’доступні ліки’ Бабуся може його отримати безкоштовно за рецептом від лікаря.
Пьяная вишня• 21 сентября в 18:44
Ответ дляСвій варік
Які фантазії. Людині так погано, що вона аж знайшла сили по вулицям у чужих людей ліки випрашувати. Якщо погано, то можна сьогодні попросити таблетки у сусідів, а завтра сходити до лікаря і отримати рецепт на безкоштовний ібупрофен.