Альфред Шнитке• 21 сентября в 23:24
Хто стикався з відчуттям клубка в горлі?
Аналізи нормальні, але дискомфорт не минає.
Стетоскопуло• 21 сентября в 23:29
Это вам к психиатру. Без шуток. Лечится. Главное, принять, что это не страшная скрытая болезнь, которую никто не видит.
ГейТуда• 21 сентября в 23:34
Було. Закінчилося все депресією (( Вам потрібно швидко взяти себе в руки, викинути все непотрібне з вашого життя (наприклад, спілкування з токсичною людиною, відчуття провини тощо).
Коварная Зая• 21 сентября в 23:34
В мене таке було наче душать,ком в горлі думала все крандик,але це було від дуже дуже сильного стресу.Навіть побігла перевірити щитовидку бо маю вузловий зоб,але по узі вузли були в нормі,сказали що це від нервів
Пройшло тоді коли заспокоїлась, десь днів через 7
Все буде Україна• 21 сентября в 23:41
По факту просто гипертонус мышц. в этой области. Такие ощущения ,автор ?
Ms. Android• 22 сентября в 00:08
Мама моя стикалась. Спочатку перевіряла зуби, шию, щитоподібну. Причина в ЖКТ, в неї рефлюкс.