Инфотуфелька• 22 сентября 2025
Кто в магазине Сильпо, какая цена в магазине на кофе?
На этот, ну не может он стоить 2400грн
Сума сошли
В самом магазине возможно дешевле
Сума сошли
В самом магазине возможно дешевле
Инфотуфелька
• 22 сентября 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Интересно сейчас тоже в магазине по 1000, скорее всего уже цены поменяли.
Интересно сейчас какая цена
Прикуси Язика• 22 сентября 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
фото
За тисячу 2 кг можна купити сьогодні в Сільпо
Прикуси Язика• 22 сентября 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Интересно сейчас какая цена
Скоріше всього що вже не має
Инфотуфелька
• 22 сентября 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
фото
Спасибо, но если в Сильпо за две упаковки 1000грн то выгодно купить в Сильпо
Калинові вуста• 22 сентября 2025
Ответ дляВарена цибуля
Нам в город такой даже не завозят. ни в акции, ни без.(
Так ви можете не Розетці замовити і немає проблем.
Варена цибуля• 22 сентября 2025
Ответ дляКалинові вуста
Да не в этом дело, ассоритимент товаров очень ограничен стал в мангазинах, цены высокие и выбрать нечего( самые дешевые товары остались, выбор очень сократился, по сравнению в тем же Киевом. А цена по супермаркетам одинаковая.
Калинові вуста• 22 сентября 2025
Ответ дляВарена цибуля
Є таке, чим більше місто, більше мереж супермаркетів, кращий вибір та акції (конкуренція).
Инфотуфелька
• 22 сентября 2025
Ответ дляOlga_72
Дивилась не знайшла вашу. Зараз в сільпо акція,1+1. купуєте 2 пачки одна повна ціна, інша за 18 грн. Ціна майже навпіл.
Да только цены заоблачные ((
Ворожу на каві• 22 сентября 2025
Цього треба було очікувати, вже давно казали, що кава буде тільки дорощати в усьому світі, кліматичні проблеми і різко зменшилась кількість кавових дерев через хвороби. В Європі вже майже вдвічі зросли ціни на каву і навіть немає шансів в найближчі роки на повернення до минулих цін. Якщо є якась акція з гарною ціною краще запастись кавою.
Марафетчица• 22 сентября 2025
В танке• 22 сентября 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Кто в магазине посмотрите пожалуйста цену
В моем Сильпо такого кофе нет
Инфотуфелька
• 22 сентября 2025
Ответ дляOlga_72
Я собі купила ту каву, що більше ніде не продається. І перед акцією на неї ціни не підіймали. Колумбія спешалті В неї постійна ціна 749, за 250г, 3000 за кг. А так 1500 за кг.
Можно фото