месяцкие• 22 сентября 2025

А чому забезпеченим соромно брати допомогу?

Тобто одні палець об палець не вдарять, щоб щось дати своїм дітям (наприклад), а інші зі шкіри пнуться, щоб у дітей все було.
І от, ті, перші з радістю беруть різну допомогу і це норма, а якщо забезпечена людина стане в одну чергу з отримувачами підгузок, наприклад - це сором і тикання пальцями: «як вони могли, вони ж можуть купити собі!».
Поясніть, де тут логіка та справедливість? Мова зараз йде про молодих, працездатних осіб.
Мальдивирую• 22 сентября 2025
Ответ длямесяцкие
Так ій має бути соромно за це.
За те, що вона працювала до декрету, забезпечила своїй дитині та собі безбідне життя на наступні три роки, а до того, працюючи, платила велика податки.
Але ж ні, це буде дуже соромно.
Якщо що - у мене немає грудних дітей і тема не про мене. Просто нещодавно натрапила на допис на цю тему,
Якщо вона має той сором, то буде соромно. Але якщо вона в ту чергу стала, то навряд чи.
Колдунья-вещунья• 22 сентября 2025
Знаю одну очень обеспеченную семью, свой бизнес серьезный в Украине. Трое детей. То все льготы используют, по всем гуманитаркам шарятся, все как надо. Вот не могу этого понять, хоть тресни. Но там за кусок хлеба ’шаровой’ аж трусятся.
Бронетапці• 22 сентября 2025
Особисто я не можу брати гуманітарку тому що досі не можу змиритися що стала бомжем (привет, ’спасители’ Донбасса, чтоб вьі здохли!) і тому що заробляю на ту крупу з олією.
автор месяцкие • 22 сентября 2025
Ответ дляДюймовочка
Кто это сказал?Депутаты миллионеры получают деньги от государства на съём жилья премиум класса в Киеве и им не стыдно.
👏
Prervana• 22 сентября 2025
Ответ дляМальдивирую
Проблема в тому, що одна може купити їх без проблем, сидячи на шиї в заможного чоловіка, а інша можливо одиначка, або втратила чоловіка на війні. В моральності проблема.
Нет тут никакой моральности. Если раздача для всех - то нет никакой дилеммы. Если только для инвалидов/неимущих/обездоленных - тут другой разговор. Условно говоря - если стоят волонтеры и кормят похлебкой нищих пенсионеров и бомжей - то выходить из лексуса, чтоб с ними вместе перекусить это не ок. Если стоят кришнаиты и угощают у храма печеньками всех кто захочет - можно похрустеть за обе щеки вне зависимости от материального статуса
ГейСюда• 22 сентября 2025
Ответ длямесяцкие
Наприклад, якийсь іноземний спонсор оголошує у місті допомогу для молодих матусь. Чому мати, яка забезпечила своїй дитині нормальне життя в декреті, не може взяти ту пачку підгузків?
зачем:?чтобы что ..
Мальдивирую• 22 сентября 2025
Ответ дляБронетапці
То ви просто себе поважаєте.
автор месяцкие • 22 сентября 2025
Ответ дляДама-мадама
Тому що Ви купите легко, а мамочка ВПО, або розлучена, якій чоловік не платить аліменти, або вдова, або ще якісь обставини, не купить. Забезпечені розберуть допомогу, а тім які дійсно потребують, не достанеться. Хіба це неясно?
Якби та забезпечена мати не працювала вона б так само могла стояти у тій черзі. Але ж вона не стоїть, тому що своєю працею, можливо, й проспонсорувала видачу тих дитячих товарів.
Mrs.Sexuality• 22 сентября 2025
Ответ длямесяцкие
хочет пусть идет и берет, и пофиг кто что думает
ТайТаке• 22 сентября 2025
Ответ длямесяцкие
Так ій має бути соромно за це.
Але ж ні, це буде дуже соромно.
Я не поняла на чьей вы стороне , не тем кто размножается и считает что все должны надо задуматься. И без памперсов никто не умер . И ,кстати, тот кто по воле случая попал в ситуацию никогда не осудят . А вот нищедралы одноклеточные будут фонить .
Бронетапці• 22 сентября 2025
Ответ дляМальдивирую
То ви просто себе поважаєте.
Я до всіх ставлюсь з повагою пока мені не доведуть що саме отут не варто)
Колдунья-вещунья• 22 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Вы знаете, если у меня есть возможность на это заработать самой, но если мне положена эта помощь, гуманитарка итд, то я ее лучше отдам тому кто в ней нуждается, но в жизни не возьму ее себе.
А вот многие оказывается мыслят: если положено, то надо брать. Я ж говорю, жадность - это болезнь такая, неизлечимая.
Мальдивирую• 22 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Навіщо вони їй? Я продовжу запитання навіщо їй халявні памперси, якщо вона їх купувала вчора, купить сьогодні і придбає завтра, без проблем для себе. Яка ціль?
ТайТаке• 22 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Дама-мадама• 22 сентября 2025
Ответ длямесяцкие
Якщо працює з груднічком на руках, то значить їй пощастило і є якась допомога від близьких. І житло не розбите. А так не у всіх.
Prervana• 22 сентября 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Что вы с ней дальше будете делать, с той гуманитаркой - исключительно ваше дело, хоть сожгите, хоть сами съешьте, хоть соседям отдайте.
Мороженная курица• 22 сентября 2025
Не соромно. От перейти на рівень не гребти про запас з нашою генетичною памʼяттю це рівень. Знаю не багатих людей яким запропонували перловку з гуманітарки, а вони відповіли: давай, курям висиплю. Тобто вона їм не потрібна, але візьмуть. Тож питання в історичному досвіді «прозапас», «хай лежить», «хай буде, їсти не просить». Таких історій тьма. Це не про бідність, це більш глибоко сидить.
Колдунья-вещунья• 22 сентября 2025
Ответ дляPrervana
это и есть жадность
И сам не гам и другому не дам.
Помню Вашу тему о 4х одинаковых штанах. Нафиг не надо, но возьму, чтоб никому не досталось....
Мальдивирую• 22 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Навіщо її брати, якщо вона вам непотрібна?
ТайТаке• 22 сентября 2025
Ответ дляМальдивирую
Ей дают она может взять. Не?
автор месяцкие • 22 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Може. Але для чого? Що її на це повинно штовхати?
Те, що підніжки такі самі, як і в магазині, але безкоштовно.
Prervana• 22 сентября 2025
Ответ дляМальдивирую
А зачем ей завтра покупать, если сегодня можно совершенно законно бесплатно взять то, что нужно?
ТайТаке• 22 сентября 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
это и есть жадность
И сам не гам и другому не дам.
Она их украла?
Я не знала что шариковы успели расплодиться.
Мальдивирую• 22 сентября 2025
Ответ дляТайТаке
Ей дают она может взять. Не?
Може, про це й мова але навіщо? Мені реально незрозуміло. Тому що хоче?
Prervana• 22 сентября 2025
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Прикольная логика у народа вообще такая
ТайТаке• 22 сентября 2025
Ответ дляМальдивирую
А вы при чем?
Колдунья-вещунья• 22 сентября 2025
Ответ дляТайТаке
Она их украла?
Можно даже одновременно носить)
ТайТаке• 22 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Прикольная логика у народа вообще такая
Ну поговорка Держи вора вам де знакома)))
автор месяцкие • 22 сентября 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Так эти памперсы дают впо или малообеспеченным , причем к ним мама в декрете ?
Не завжди. Буває оголошують допомогу для усіх, хто має дітей
ТайТаке• 22 сентября 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Можно даже одновременно носить)
Да хоть на шее. Вам то шо?