СМСница• 22 сентября 2025
Як прибрати харчовий глітер що вʼївся в ламінат
Дивна категорія для цього питання, але підходящих не було ))
Дитина у кімнаті задувала свічку на торті (торт з короною і харчовим глітером) в кімнаті з ламінатом.
Глітер по всьому полу, ввечері по ньому ходили, потім 3 рази мила - все рівно залишається на підлозі і не можу ніяк прибрати, може хтось знає лайфхак, як його прибрати, бо вʼївся у маленькі нерівності, ніяк не видмивається
Таракашечка• 23 сентября 2025
Антиклей спрей, але для початку на ділянці де не видно щоб не поїло малюнок ламінату.
Дама с заначкой• 23 сентября 2025
Автор, а чем вы мыли? Пытались отмыть средствлм для мытья посуду, растворяющим жир, Фейри, например?
Таракашечка• 23 сентября 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Интересно, а какашки тоже будут блестеть?
Будуть