БеллаДонна• 23 сентября 2025
Чому при гормональних проблемах постійно суха шкіра і ламкі нігті?
Креми й вітаміни не рятують.
Раз одела не бу• 23 сентября 2025
Какие гормоны у вас повышены, а какие понижены? Бывает наоборот, жирная кожа и «гибкие» ногти.
Стефанія• 23 сентября 2025
Тому що при дисгормональних станах дефіцит, потрібні речовини йдуть в першу чергу на потреби життєво необхідних органів та тканин, а нігті та шкіра до них не відносяться