Непозбувна Бентега• 23 сентября в 10:17

Вже і на Хрещатику ці безробітні бігають машини зупиняють в хвилину мовчання

Коли припинится цей популізм і театр абсурду? Краще б грошей на захист хлопцям чи на підтримку впо Київрада виділилиа , так вони рух зупиняють щодня в центрі маста
Соседка Маши• 23 сентября в 19:32
Ответ дляРеверанс
Населеніє,коли ж з вас люди будуть?Пробки заважають?
Ви не варті українських героїв.Найкращі лягають під прапори,що б лишились такі як ви,яким байдуже на все,спілкуватись на загальних майданчиках мовою окупанта, який кожного дня вбиває кращих синів країни, дітей, жінок, це або свідома позиція, або певні розумові відхи-лення, або і те і те разом. Мені важко пояснити, чому це треба пояснювати в вересні 2025 року.
Невиліковні...
Отклонение, это не понимать что язык в войне не виноват, да и мова тоже, а вот те кто говорит на мове, да к сожалению неизлечимые , безконца провоцируют конфликт :(
Вы меня разочаровали :( думала вы думающий человек :(
Чомучка• 23 сентября в 20:27
Ответ дляНаталія-Ната
За одну минуту или по минуте каждый гребаный день этого принудительного лицемерия?
За одну хвилину на добу на честь пам´яті загиблих. Яке ви цинічно звете ліцемірством
Чомучка• 23 сентября в 20:28
Ответ дляНаталія-Ната
Ещё раз, зачем нам 365 минут в году пробки и молчания? Что это даст? Как поможет на фронте или людям? Это как заставлять крестится когда в этот момент человек ненавидит бога ещё сильнее, какой же смысл в этом?
Не вірите - то не вірте мовчки.
Шеллар• 23 сентября в 20:51
Ответ дляStar39
Страшно, очень страшно... А буряты? Буряты придут?
Фігушки, буряти вже своїм нащадкам розповідають - будеш неслухняним прийде смарагдовий режим і влаштують тобі те саме, що і своєму населенню.
Ставлять в стойло, а тепер ще й помукайте по команді, бо нахапати мільярди на крові це патріотизм як і 1,5мільярда на телемарафон, а ось їхати по своїм справам - ганьба.
Веточка сакуры67• 23 сентября в 21:18
Ответ дляРеверанс
Ненормально бути такими байдужими.Всі загиблі,хотіли жити й мали свої родини й плани.Якщо,вам шкода тої хвилини пошани.То гребанное население не вартує цвіту нації.
Ми не байдужі. Но и вменять нам чувство вины, за то что кто-то не воюет, не донатит, прячется , не стал на минуту молчания, боится и т д тоже не нужно. Когда в тоже время те, кто это делает -хайпуют на войне и зарабатывают. От журналистов и военных ( да, и некоторых военных тоже) до правительства. Завтра война закончится , вы представляете сколько людей будет за бортом без наживы ? Оно им надо ?
Наталія-Ната• 23 сентября в 21:26
Ответ дляЧомучка
Не вірите - то не вірте мовчки.
Это как раз Вы агитируете и порицаете тех кто противиться выполнять команды
Наталія-Ната• 23 сентября в 21:28
Ответ дляРеверанс
Невиліковні...
Да, я не достойна вашего героизма и смерти, можете не умирать ради меня…)
Чомучка• 23 сентября в 21:30
Ответ дляНаталія-Ната
Я шаную пам´ять загиблих і висловлюю вголос що ті, хто цим маніпулюють і розповідають що в них нема цілої хвилини - лайно і поваги не гідні.
От і все.
Наталія-Ната• 23 сентября в 21:32
Ответ дляЧомучка
От і все.
Попробуйте начать уважать живых, например не навязывать им ваши абстрактные цели)
Чомучка• 23 сентября в 21:35
Ответ дляНаталія-Ната
Навіщо комусь шанувати лайно, яке не шанує тих, хо вже загинув?
автор BLUE_SKY • 23 сентября в 22:26
Ответ дляЧомучка
хвилина мовчання - завжди мовчу і вшановую
але зупиняти авто - це якийсь хайп
Чомучка• 23 сентября в 22:40
Ответ дляBLUE_SKY
але зупиняти авто - це якийсь хайп
Це - норма. Це - повага і пам´ять.
Нічиї плани не порушаться за хвилину.
Хайп ловлять ті, хто розповідає що хвилина мовчання то треш і ліцемірство. І ті, хто їх підтримує.
автор BLUE_SKY • 23 сентября в 23:12
Ответ дляЧомучка
Це - норма. Це - повага і пам´ять.
Нічиї плани не порушаться за хвилину.
ми ходимо по колу
норма зупиняти щодня рух в мегаполісі?
Чомучка• 23 сентября в 23:27
Ответ дляBLUE_SKY
ми ходимо по колу
норма зупиняти щодня рух в мегаполісі?
В умовах війни, коли гинуть сотні тисяч? Абсолютна норма. А що такого стається в мегаполісі через хвилину без руху, цікаво?
Ми в трафіку тут стоїмо в рази довше. Майже щодня.
Живі, уявляєте?
Анжелика1• 23 сентября в 23:34
Ответ дляРеверанс
Невиліковні...
Многие военные, среди них и мои знакомые, тоже ’спілкуються мовою окупанта’, а если говорить правильно, то говорят на своем родном с рождения языке. И наверное, они воюют не за то, чтобы такие как выговаривали это им или их близким
Ellillд• 23 сентября в 23:34
Не считаю это правильным. Дикий популизм и безграмотность.
И мне всё равно на ваше мнение)
Разруха -не старуха с крюкой. Песни можно петь три раза за день во славу Великой партии и паркет в печке жечь, только от этого не исправит ситуацию.
Булгаков - великий писатель. Гений.
Ellillд• 23 сентября в 23:39
Ответ дляЧомучка
Живі, уявляєте?
Эх, видать вы из поколения, не читающего классику) ну там же всё написано. И начало, и действия и исход.
Что ж вы на своих ошибках лбы бьете и нас заставляете об стены своими шарашить?) не хотим мы биться об стену. Хотите- бейтесь. Это ваше личное дело. А заставлять людей делать что то против их воли, навязывать свои мысли и лишать их достоинства - это фашизм!
Чомучка• 23 сентября в 23:46
Ответ дляEllillд
Та на здоров´я - не бийтеся. Що ви тут намагаєтеся довести, цікаво? Що маєте право не зупинятися? Ну то не зупиняйтеся.
Або зупиняйтеся, виходьте з авто і демонстративно волайте що вам похрін на тих загиблих.

Чи ви в стані лише по форумах відстоювати своє право нікого не вшановувати? А військовому скаліченому в очі сказати слабо?

Бідна жертва фашизму) Тепер я знатиму, що головна ознака фашизму - то не те що робить з українцями русня, а хвилина мовчання.
SantaMonika• 24 сентября в 07:09
Ответ дляAntoninaya1
Ні не фейк. Навіть в Києві таке спостерігала.

Апогей цинізму - це ввечері на Хрещатику в суботу концерти, танцювальні батли та заповнені розважальні заклади в яких купа чоловіків призовного віку розважається, а зранку в понеділок хвилина мовчання на якій ті що ввечері розважалися типу жалкують за тими в кого коштів на відкупитися не вистачило.
Апогей цинізму - це карфест на ’вінику’, де був один з перших важких прильотів в Києві з руйнацією і загиблими, на машинах, що вартують зарплатні цілій бойовій бригаді.

Апогей цинізму - це боти тут на порадниці, що не мають жодного відношення до війни, але маніпулюють тими, хто в цій війні живе
Дуже погоджуюсь з вами
автор BLUE_SKY • 24 сентября в 12:17
Ответ дляЧомучка
Живі, уявляєте?
ну то будемо в 3 рази довше стояти через популізм.Може тоді менше людей загине?
Реверанс• 24 сентября в 20:42
Ответ дляСоседка Маши
Нет, вы меня не поняли.
Я считаю это цинично эта минута молчания.
Ответьте пожалуйста на мой вопрос.
Тот кто хочет жить должен понимать , что война это смерть и увечия.
Не цинічно.
Це дуже важливо.
Всі,хто пішов хочуть жити.
Але кажуть:’Хто,як не ми.’
В підсумку війна викошує патріотів,лишаються ті,яким какаяразніца.
Прапор,мова,пошана для цієї категорії на жаль пусті слова.
Реверанс• 24 сентября в 20:44
Ответ дляСоседка Маши
Не знаєте,чому іноземці вивчають українську мову за рік-півтора і що саме Вам завадило її вивчити за 30 років незалежності України від Росії?
Реверанс• 24 сентября в 20:47
Ответ дляВеточка сакуры67
Я писала саме про пошану.Такі люди загинули,кращі з кращих.Ота хвилина найменше,що ми можемо їх вшанувати.
Реверанс• 24 сентября в 20:48
Ответ дляНаталія-Ната
Без переходу на особистості не змогли?
Коли нічого сказати,краще промовчати.Розумнішою будете здаватися.
Реверанс• 24 сентября в 20:49
Ответ дляНаталія-Ната
Гниле й сопливе не варте поваги.
Реверанс• 24 сентября в 20:49
Ответ дляBLUE_SKY
але зупиняти авто - це якийсь хайп
Ні.
Традиція.
Нема ніякого хайпу.
Реверанс• 24 сентября в 20:51
Ответ дляАнжелика1
Від імені не знакомих,а своєї рідні,яка зараз воює я Вас пошлю за кораблем.Схоже Ви відстали.
Соседка Маши• 25 сентября в 13:13
Ответ дляРеверанс
Вы удивительная

Исходя из чего вы решили что я ее не выучила ?
Соседка Маши• 25 сентября в 13:15
Ответ дляРеверанс
Без переходу на особистості не змогли?
Кто бы говорил....