БезникаЯ• сегодня в 15:40
На співбесіді питають про лікарняні
Типу ,що ніхто не буде терпіти людину ,яка надовго піде на лікарняний через дитину наприклад
Тобто що я не маю права буде сходити на лікарняний свій чи через дитину в разі чого?
Якщо говорити за чоловіка то його зп в 10 разів більша за ту що мені пропонують на цьому місці,тобто фактично ми за його зп і живемо і все все ,то в разі чого кому вигідніше на лікарняний піди йому чи мені?
А взагалі це норм вимоги від роботодавця?
БезникаЯ
• сегодня в 16:49
Ответ дляНе виправдовуюсь
Так муж же 200 тыс получает.
І ?
Це великі гроші зараз?
Залізний занавіс• сегодня в 16:50
Ответ дляБезникаЯ
Лікарні менші чим повноцінна зп
Так дело в наличии работника, а не в том сколько тратить, отсутвте работника - это невыгодно
Крапипопка• сегодня в 16:51
Ответ дляБезникаЯ
Зайвих грошей на няню немає
Так на няню нема, і не буде, бо у вас робота за копійки, то якого він вас на роботу гонить?
БезникаЯ
• сегодня в 16:51
Ответ дляЕдиная страна!
А что в той компании нет никаких работников?
Є,але мені конкретно таке не підходить
Залізний занавіс• сегодня в 16:51
Ответ дляВимагаю спілкування
А я подивлюсь, тут одні роботодавці сидять 🤣
Да я б не взяла, да нащо мені таке треба
Корона геть мізки перетисла.
Я работник, у меня есть ребенок. Бабушки в другой стране были. И я вполне понимаю почему не хотят брать если не решен вопрос куда деть ребенка
БезникаЯ
• сегодня в 16:51
Ответ дляНервогенератор
А вы на столько ценный специалист, что можете диктовать условия? У нас тем, кого ценят, идут на встречу - и удаленно можно работать, и гибкий график
Ні,але згоджуватись і не зобовʼязана на все підряд
Та прям багіня• сегодня в 16:52
Ответ дляБезникаЯ
А як тоді не працювати ,якщо в тебе дитина є?
автор, так само, як і інші) Я наприклад ФОП, і в мене немає лікарняних в принципі, і відповідальність перед клієнтами. Двоє дітей, чоловік служить.
Единая страна!• сегодня в 16:52
Ответ дляБезникаЯ
Є,але мені конкретно таке не підходить
Значит там есть кому работать, не сами работают
Так правильно, каждый ищет то, что ему подходит
БезникаЯ
• сегодня в 16:52
Ответ дляЗалізний занавіс
Працівник немає права мати своє життя поза роботою?
БезникаЯ
• сегодня в 16:53
Ответ дляКрапипопка
Бо не може доросла людина сидіти без роботи ,а потім що?
все по ГОСТу!• сегодня в 16:53
Ответ дляБезникаЯ
Лікарні менші чим повноцінна зп
І що це змінює? Платити вам ,, коли ви не працюєие, а іншій люлині не платити, за те що робить вашу роботу
Я не в теме• сегодня в 16:57
Ответ дляБезникаЯ
І ?
Це великі гроші зараз?
Це хороші гроші.
В будь-якому разі з дитиною не буде так, як без неї.
Ви самі вирішуєте, чи хочете і готові Ви працювати (не за бажанням чоловіка, а саме що Вам потрібно). А далі, виходячи з цього, організуєте своє нове життя.
І так, за організацію Ви будете платити або грошима, або своїми нервами і часом. Я б не економила )
Залізний занавіс• сегодня в 16:54
Ответ дляБезникаЯ
Имеет.
Для этого есть отпуск, и и нормированный рабочий день. ( И больничные на экстренную ситуацию тоже есть)
Крапипопка• сегодня в 16:58
Ответ дляБезникаЯ
І ?
Це великі гроші зараз?
200к чоловік заробляє?
То хай не випендрюється, найме няню і ви спокійнесенько підете отримувати досвід роботи, якщо вважаєте його потрібним.
На таку суму можна собі дозволити. Потім няня буде треба все рідше і рідше.
БезникаЯ
• сегодня в 17:00
Ответ дляКрапипопка
200к чоловік заробляє?
Ні ,ми не можемо дозволити ніяких нянь ,в нас купа рахунків
Залізний занавіс• сегодня в 17:02
Ответ дляБезникаЯ
Сокращацте расходы, чтобы на няню хватало/ищите более оплачиваемую работу.
Кто должен вам это закрывать?
Ні грама• сегодня в 17:02
Ответ дляБезникаЯ
У мене є знайома, вона вже стонадцять років працює на одному місці. У них дуже не лояльні правила -лікарняний і відпустка не оплачуються.
Мені такі вараніти не підходять, бо як людина, маю право на лікарняний і відпустку, дякую моїм роботодавцям, що вони адекватні, а не такі, які удавляться за три копійки, ну правда ніколи й не зловживала.
Не виправдовуюсь• сегодня в 17:04
Ответ дляБезникаЯ
Так а о чем тогда тема, если вы уже поняли, что не удастся присесть на чужую шею? Причём, в вашем случае обе стороны не нужны друг друг и друг другу не подходят. Ищите дальше, мы ж не знаем, вдруг вы такой алмаз, что предприятия должны стоять в очереди, чтоб быть причастными к воспитанию вашего первенца и считать за честь козырнуть в элитных кругах, что вы снизошли к ним устроиться, ну и пусть с больничными, но ведь это Вы
. Радость-то какая вынуть из своего кармана и переложить в ваш, не своему ребёнку клубнику купить, а покормить левую маму-квочку с её зачахлыком.
Пожарник• сегодня в 17:04
Ответ дляБезникаЯ
Так чоловік не терпить вдома коли сиджу
Не дивно.
Ви завжди були такою чи в декреті так отупіли, що навіть чоловік не вивозить?
Можете не переживати, вас на роботу навіть шарашкіна контора не візьме.
Нервогенератор• сегодня в 17:04
Ответ дляБезникаЯ
Ваше право, как и их право вас не брать. Все зависит от того, на сколько вам нужна работа. Но те, кому сильно нужна, обычно и не ходят на бесконечные больничные.
Нервогенератор• сегодня в 17:08
Ответ дляБезникаЯ
Имеет право именно вне работы, а если его нет в рабочее время, то кому он нужен. Вообще, не совсем понимаю ваш посыл в этой теме, что вы хотите услышать?
Аноним ФЕЯ• сегодня в 17:08
Ответ дляБайрактарна
не обобщайте, у меня была коллега - которая была ЯЖМАТЬ, все коллеги так себе по ее мнению, а она богиня, она шла на больничный с 13 леткой по ветрянке на 21 день, сразу скажу вознаграждение за труд в моей компании было выше в разы, и на человеке был завязан часть пор по стартапу, а поэтому - мы ее ушли.
Не надо врать! Нет такого больничного с ветрянкой.
Встидаюся запитать• сегодня в 17:09
Ответ дляЯ не в теме
Ну а які лікарняні? Ти ФОП. Хто їх оплатить?
А, теперь понятно.
Крапипопка• сегодня в 17:20
Ответ дляБезникаЯ
Ми чомусь могли найняти няню з меншою зп чоловіка, з трьома дітьми, іпотекою та ремонтом в новобудові.
А ви не можете. Може треба якось обмежувати витрати? А не наїджати на роботодавців?
Хто вам лікар, що ви не можете трішки обмежити себе у витратах для того, щоб отримати досвід роботи?
Как_б_не_так• сегодня в 17:18
Ответ дляБезникаЯ
Працювати і дитину в садочок.А інше нікого не хвилює.2 лікарняних по 5 днів думаю потерплять.
Карамелька• сегодня в 17:20
Ответ дляБезникаЯ
Я сама проти того,щоб він на лікарняних сидів,бо його зп нас кормить
Ну якщо його за кормить і в той же час не вистачає на няню, але в 10 разів більше вашої, то виходить, що у чоловіка тисяч 50, а вам пропонують 5000грн
Как_б_не_так• сегодня в 17:21
Ответ дляБезникаЯ
Ну у вас же якийсь ФОП ,а не серйозна міжнародна корпорація,не беріть
Ви взагалі далекі від реалій.Міжнародна корпорація взагалі такого не потерпить.ФОП то ще куди не йшло.
Мост_Устал• сегодня в 17:22
Ответ дляБезникаЯ
А ким?
Керівник гуртка творчості + заміняла якщо хтось з вихователів хворів.
все по ГОСТу!• сегодня в 17:22
Ответ дляБезникаЯ
Ви можете працювати там, де ваша зп буде покривати витрати на няню
Карамелька• сегодня в 17:23
Ответ длявсе по ГОСТу!
👏 аплодую.
Праві 100%