Дюйм оф о4ка• 23 сентября 2025
Посварилися з чоловіком через алкоголь
Я на двох роботах, в 5 встаю в 6:15 за компом.
Винесла білизну на вулицю, погуляла з собакою, доньці сніданок приготувала. В 6:15 робота, до 19:00. З перервами.але зараз маю дві роботи, одну передаю. Важко, не витягую, але мушу…
Чоловік три місяці як приїхав до нас ( звільнений за станом здоровʼя). Звісно ніде не працює і не планує!…
Я поки терплю, але проскакує іноді- признаюся.
Типу : зроби хоч щось …..
І бляха воно все так важко зараз, я ввечері за пляшкою вина потягнулася
І він, та ти що алкашка?
Блін мені аж погано стало. Пили на вихідних разом. А тут я алкашка….
Мене так накрило
Я бл… тягну су…ааа все сама, ледь витягаю ( заробляю гарно, але морально ппц як …)
І він мене ше давай попрікати
Гризлися страшно, не кричали але гімна наговорили реально на сто років наперед
Типу : зроби хоч щось …..
І він, та ти що алкашка?
Мене так накрило
І він мене ше давай попрікати
Телепузик• 23 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так за свої. Так працювати не планує.
а на какие средства планирует жить? он работоспособный или инвалид?
по теме - меня тоже очень обижают такие замечания. никогда не злоупотребляла, но иногда люблю расслабиться. так бывший детям внушил, что я могу спиться. хотя я максимум раз в неделю бутылочку пива могу взять под фильм
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября 2025
Ответ дляТелепузик
Пенсія і карту в Україні здав свою.
Каже поклав своє здоровʼя і йому цих грошей хватить, працювати не піду
Телепузик• 23 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Прибирає пилосос і я. Пере машинка, миє посуд посудомийка. А так він нічого майже не робить
ок... пылесосом пусть он елозит, вещи в стиралку он складывает, картошку чистит и овощи на борщ и прочее.
Вам надо сесть и поговорить. Вы не ломовая лошадь, пока он думает о великом!
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября 2025
Ответ дляТелепузик
У нього все добре.
Мої нерви здають і сили і енергія вже не та.
Телепузик• 23 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так і кажу, а він каже що я його пресую,
ну так ответьте, что НЕ БУДЕТЕ делать все сама.
Колишня муза• 23 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Пенсія і карту в Україні здав свою.
Это вы в Польше?
Телепузик• 23 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Пенсія і карту в Україні здав свою.
ок.... а как же ваши 2 работы и быт? он считает, что вы так и должны впахивать? его обслужить? руки и ноги есть пусть учится бытом заниматься
Телепузик• 23 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так
сочувствую вам автор. но до войны он каким был? вы 26 лет вместе.. все это время его обслуживали?
Колишня муза• 23 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так
Вы слишком много для него делали,вот и сел на шею
Ещё и женщину может завести
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября 2025
Ответ дляТелепузик
Та ні. Хороший мужик був. Був…
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября 2025
Ответ дляКолишня муза
Ещё и женщину может завести
Ой бля.ь , нехай заведе.
Чесне слово
культУра• 23 сентября 2025
Смотрите, вы свое желание прибухнуть оправдали тем, что все сама. Но скандал начался из-за алкоголя. И этому моменту вы не уделили и двух строчек. Если вы пьете день через день, то ему действительно может это не нравится. Грубо сказал, но сам факт. А вы, нет чтобы подумать над тем, что с вами происходит. В эту тему смешали все свое недовольство всем подряд. Как по мне, то такая защита алкоголя - это уже звоночек.
Если вы не пьете день через день, то, конечно, он не прав, если это было шуткой, то неудачной.
Телепузик• 23 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Та ні. Хороший мужик був. Був…
тогда просто просите. покажите ,что вам тяжело без помощи. поговорите по душам, а не наездами от усталости.
и даже вот из за вина. Надо было ответить - ДА, хочу напиться и забыться. потому что мне ТЯЖЕЛО!
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября 2025
Ответ длякультУра
Ми пʼємо на вихідних, на буднях зазвичай ні
Пані з калабані• 23 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
пожалійте донбку та запрограмуйте її на краще життя, а не упахуватись подібним чином
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября 2025
Ответ дляТелепузик
Я сказала що мала важкий день
Але людина не чує мене
Пані з калабані• 23 сентября 2025
Ответ длякультУра
скоріш за все йому самому захотілось, от і тригернуло
Мій не такий• 23 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Принижував
Типу з якого хєра у вітром пити, алкашка
А на вихідних вдвох норм вам було бухати?)
А взагалі залежність, схоже, таки є.
Ну і по іншій темі - вам чоловік, якого треба тягнути, точно треба?
А взагалі залежність, схоже, таки є.
Пані з калабані• 23 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я сказала що мала важкий день
Але людина не чує мене
йому не вигідно Вас чути, бо з цим прийдеться рахуватись, робіть висновки поки ще є сили на щось нове
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября 2025
Ответ дляМій не такий
А взагалі залежність, схоже, таки є.
Пропонуєте викинути?
культУра• 23 сентября 2025
Ответ дляПані з калабані
Может быть.
Намакушка• 23 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Психологи навпаки кажуть що потрібно показати їм що вони корисні, що потрібні нам.
А не пішли б ті психологи на.... разом з цими ніжними дебілами? Реально достали.
Пані з калабані• 23 сентября 2025
Ответ длякультУра
Может быть.
в дорослих свідомий вибір своєї ролі, тут шкода тільки дитину
Госпожа Белладонна• 23 сентября 2025
Автор , бокал на ужин никому не вредил. Я тоже прибухиваю после работы, причем сама, от тоски. Муж появляется периодически
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я вже нічого не хочу
Здається він моєму здоровʼю більше шкодить ніж алкоголь
Мій не такий• 23 сентября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ачетакова, да?)
Мій не такий• 23 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Пропонуєте викинути?
Це вам вирішувати. Але дві роботи і побут - це занадто при живому мужику
Колишня муза• 23 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ой бля.ь , нехай заведе.
Чесне слово
Отправляйте его,дела не будет
Вы для него все сделали ,совесть чиста