Сегодня я не я• 24 сентября в 15:13
А как на ваших работах с персоналом?
Закон о выезде парней 18-22 добил полностью , у нас сеть магазинов , трижды поднимали зп эффекта 0, уже проблема и с админами(((
Фляшка на трьох• 24 сентября в 17:02
Ответ дляСолоденька цукОрка
В нас є кілька чоловіків до 25, працюють, є бронь на підприємстві. Але є проблема з кадрами. Якщо раніше вимог було вагон і тележка, то зараз аби адекватна людина була.
Было бы начальство адекватное...
Фляшка на трьох• 24 сентября в 17:05
Ответ дляБегущаяпо
Отгадайте загадку: пищевое предприятие, почему в 7 утра не может выехать машина с продукцией? Машина загружена, водитель есть
Ответ: не печатает программа, выбивает ошибку. Без накладной машина не может ехать. Нет системного администртора, оператор не знает как сделать накладную, а никого из бухгалтерии еще нет что бы набрать в экселе
Есиь такая китайская поговорка:
Если во власти оказываются дураки, из страны уедут умные.
Работает поговорка на любом уровне
Фляшка на трьох• 24 сентября в 17:09
Автор, в вашей конторе зарплата не соответ тввет функционалу - вот и весь секрет.
ТрамвайGirl• 24 сентября в 17:24
Ответ длязабиякина
А зп будет интересна?
Комусь буде.
Я зараз отримую трохи більше 10 тис. за 25 робочих годин на тиждень.
Хоча могла б отримувати десь 30 тис. за графік з 9 до 19.
Але у мене двоє дітей-школярів і мені так зручно.
І таких, як я, серед жінок 35-50 років дуже багато.
ТрамвайGirl• 24 сентября в 17:26
Ответ дляДиректриссимо
Бо ваша мама хотіла половину ставки.А люди не пенсійного віку , зазвичай хочуть мінімум ставку. В працюють за гроші,а не тому, що дома сумно
Хтось працює за гроші.
І багато хто працює тому, що вдома сидіти не хоче, бо у чоловіка дохід нормальний.
ТрамвайGirl• 24 сентября в 17:26
Ответ длязабиякина
Згодна. А проiзд ..
Є люди, які живуть поруч.
ТрамвайGirl• 24 сентября в 17:27
Ответ дляЗ родзинкою
инженер 8500- 12000
преподаватель 17000-30000
Реально у ліцеях вища з/п у викладачів, які мають педстаж :(
Невидимка Майя• 24 сентября в 17:39
Ответ дляСегодня я не я
Берем, у меня в коллективе двоим по 64 работают давно и хорошо
Мне 42, ищу работу как раз - уволилась наконец-то)
Солоденька цукОрка• 24 сентября в 20:40
Ответ дляФляшка на трьох
Было бы начальство адекватное...
Начальство як раз адекватне
Солоденька цукОрка• 24 сентября в 20:45
Ответ дляЗ родзинкою
инженер 8500- 12000
преподаватель 17000-30000
Навіщо інженеру заробляти 8 якщо можна 50-100-200??
Так, я не вигадую, є такі зп в інженерів
Солоденька цукОрка• 24 сентября в 20:49
Ответ дляТрамвайGirl
Комусь буде.
І серед молоді багато. Хотіли б часткову зайнятість суміщати з навчанням. Але ніт, кругом графік 9-18, а то й зміна 9-22
ТрамвайGirl• 24 сентября в 21:15
Ответ дляСолоденька цукОрка
Отож.
Коли я була студенткою, ми працювали з сусідкою у колл-центрі доба через троє.
Коли я на роботі була, то потім у неї конспект переписувала, і навпаки. Це вже на 5 курсі, важкий графік.
А знаю дівчат, які працювали у Макдональдс на неповну ставку теж студентами, там можна було менше заробити, але й графік більш гнучкий був.
Декілька років тому чула про нічні зміни у Ашані, розкладати товар на полицях.
Але дуже мало такої роботи.
З родзинкою• 24 сентября в 22:16
Ответ дляСолоденька цукОрка
ось туди вони й прямують...
Невгамовна• 24 сентября в 23:14
Ответ дляДиректриссимо
Не можна, бо ви ж не схочете отримати не повну зарплатню, а половину,чи четвертину ставки.
У всіх магазинах погодинна оплата. Яка проблема зробити зміни різної тривалості? На роботу в торгівлю тому не йдуть і мами, які мають дітей в садку-школі, бо робочий день до 7- 9 вечора. А розділи зміну на двох людей і проблема зникне. До 2-4 з радістю працюватиме мама, яка має дитину, а після обіду студент. Бо і одній, і іншій категорії проблемно шукати роботу саме із-за графіку.
Невгамовна• 24 сентября в 23:15
Ответ дляДиректриссимо
Не можна, бо є певні дні,коли потрібна більша кількість персоналу,і такі,коли потрібно персоналу меньше. І виводити людей для того, щоб вони просто тинялися залою нема сенсу. А якщо не виводити,то вони не нароботають необхідну кількість годин. І так,коли ви будете власником, то дізнаєтеся що таке рентабельність
Просто то тяжче адмініструвати але реально. Було б бажання, але ліпше нити, що кадрів нема
Солоденька цукОрка• 25 сентября в 10:11
Ответ дляНевгамовна
+1000 подуріли зі своїми графіками 10-12-24 год