Банка з медом• 24 сентября в 23:08
Як врятувати орхідею, якщо вона стоїть без листя, але з живими коренями?
Мэри Попкинс• 24 сентября в 23:13
Фото покажіть.
Часто ніяк. Коріння само по собі може довго бути зеленим, але не дати ніякої дітки.
Це ваше коріння чи на олх купили? Бачила, продають таке. До року можно дітку чекати. Потім ще 3, поки вона виросте до цвітіння. Та купіть вже яку треба і милуйтеся одразу
Без комплексів• 24 сентября в 23:16
Ответ дляМэри Попкинс
Фото покажіть.
У вас были такие? Я новую уже купила, но и эту выбрасывать не хочется)
Фляшка на трьох• 24 сентября в 23:19
на фб есть группа орхидейная, наверное и не одна- добавляйтесь и читайте. там такие танцы с бубнами, лень писать, но не факт, что поможет.
Не любовница• 24 сентября в 23:20
Можна я також запитаю? Я свою підібрала на вулиці, була з бутонами, мала гарне зелене листя і повітряні корені-дуже довгі
В землі всі корені згнили. Я помістила їх в вазу, заливаю водою раз на 2 дні на 20 хвилин. Вона навіть все літо цвіла. Але ніяких більше рухів. Корені нові не нарощує, листя не росте, але і не в´яне. Тобто вона наче завмерла. Що з нею далі робити.
Мэри Попкинс• 24 сентября в 23:44
Ответ дляБез комплексів
Нет, у меня были засохшие, с которых вовремя успела снять верх и переукоренить. А низ засыхал. Про вечные корни видела на орхофорумах.
У меня всю жизнь много цветов. И последние годы я как раз пришла к выводу, что долгоиграющая реанимация того не стоит. Раскиньте цену новой орхи на 4 года. И купите сейчас.
Ну не буквально прям сейчас, уже похолодало, разве что быстро из магазина в машину. С мокрой по улице пройтись в +10 = почти гарантированно орхотруп
Мэри Попкинс• 24 сентября в 23:46
Ответ дляНе любовница
Чекати. Бажано взимку на підсвітці 10-12 год. Схоже, у вас вийшла відкрита система. Цікавий досвід.
Фляшка на трьох• 25 сентября в 02:02
Ответ дляНе любовница
можно сделать тепличку,закрыть, чтобы запотевшее внутри было. Но орхи очень и очень медленно растут, могут долго сидеть. Земля- совсем не их грунт, конечно.
Молчалка• 25 сентября в 02:49
Це називається пеньок. Такі орхи поливають як завжди і спокійно чекають , коли дасть приріст з боку.
Не любовница• 25 сентября в 09:05
Ответ дляМэри Попкинс
Так. В грунті ( корі) вони в мене гинуть в квартирі висока вологість. Вирішила спробувати, до того ж коренів будь якому разі в грунт не влізли б.
Клин_Кляйн• 25 сентября в 20:24
Ответ дляНе любовница
підживлюєте? чи просто водою заливаєте?
Не любовница• 25 сентября в 20:27
Ответ дляКлин_Кляйн
підживлюєте? чи просто водою заливаєте?
Заливаю водою, після того як відцвіла ,добавляла вводу трошки добрива
Клин_Кляйн• 25 сентября в 21:38
Ответ дляНе любовница
на око чи за інструкцією? загалом орхідеї грунт не потрібен, якщо у вас висока вологість, то вона може так жити, але чи достатньо їй живлення?
Не любовница• 25 сентября в 21:56
Ответ дляКлин_Кляйн
На око.
Клин_Кляйн• 25 сентября в 22:49
Ответ дляНе любовница
На око.
то спробуйте розводити за інструкцією, щоб була достатня концентрація поживних речовин
я свої підживлюю раз на 2 тижні, але у мене звичайний полив, орхідеї в грунті. може у вас інша періодичність спрацює
Не любовница• 25 сентября в 23:18
Ответ дляКлин_Кляйн
Це добриво призначене для того, щоб його втикати в землю і воно повинне якось само витікати. Я боюся передозування. Тому додаю декілька крапель. До того ж зараз стало в квартирі прохолодніше, Я дуже люблю квіти, але орхідеї для мене не зрозумілі.
Клин_Кляйн• 25 сентября в 23:44
Ответ дляНе любовница
таке не пробувала. було у вигляді паличок, але щось мені воно не дуже, надаю перевагу рідким добривам, що розчиняються у воді для поливу