prosto_aisha• 25 сентября в 08:55

Вакцина від грипу дітям хто купує сам де їх шукати ціна?

Ніколи не робила від грипу. Діти хворіють вкрай рідко. Але і цьому році педіатр сказала що порадила б зробити дочці , через те що в неї по аналізам дефіцити, погано їсть,є слабкість, проходимо обстеження, вона рекомендує щоб раптом що уникнути тяжкого перебігу бо організм може не справитися. Перестрахуватися про всяк випадок. Розкажіть де купують вартість?
romantica• 25 сентября в 08:59
Купіть краще доньці вітамини, щоб поповнити дефіцити.
Я так розумію, мова йде про віт. Д та нестачу заліза?
Hello987• 25 сентября в 09:04
Я покупала в аптеке вакцины, и себе и ребёнку.
Акдс они давали в сумке холодильнике под залог, потом сумку возвращаешь. А от гриппа давно делала, по-моему без сумки брала.
Daria0000• 25 сентября в 09:07
Автор, краще б я зробила. Моя так тяжко хворіє. 3 тижні не ніях не виліземо з цих хвороб. Дефіцит вітаміну Д в крові.
Daria0000• 25 сентября в 09:09
Ответ дляromantica
Вітамін Д дуже довго піднімається. Може і пів року і більше. Можна всі віруси існуючи перехопити. Краще вже зробити одну вакцинацію ніж пита 2 антибіотики, як моя дитина.
Графиня Шезвездицкая• 25 сентября в 11:59
В частной клинике, где декларация с педиатром , в прошлом году делала и дочери и себе.
Делали Ваксигрипп( Франция)
Корейскую не рискнула
Сніжок Сніжанівна• 25 сентября в 15:43
Ваксігрип ще не завезли. Чекаємо. ДжиСі Флу вже є, але він дорогущий. Ціни в районі 4000 грн.
Вакцинуємося щороку всією великою родиною.
andronata• 25 сентября в 20:55
Ответ дляСніжок Сніжанівна
Це ціна не за 1 шт, а коробку 10 ампул
Сніжок Сніжанівна• 25 сентября в 21:45
Ответ дляandronata
Це ціна не за 1 шт, а коробку 10 ампул
Тю! Не уважна я. Дякую, що просвітили. Біжу вакцинуватися.