Репетиторша• 25 сентября в 17:13

Помогите с выбором авто

Просто уже не знаю.
Я ездила 7 лет на китайце.
Сейчас хочу взять что-то получше, но катастрофа, я не могу выбрать авто
Бюджет до 13000, кроссовер или хетчбэк с двигателем до 2.00
Очень многие приганяют авто с Америки. Не знаю стоит ли связываться и ждать и риск.
Смотрю к примеру Киа спортейдж, Ниро или Ниссан Кашкай.🤷
Ну Киа это уже 15000 будет
А я з косою• 25 сентября в 17:14
Звідки гроші?
вре_Динка• 25 сентября в 17:16
піднімайте бюджет
Love_Love_Love_• 25 сентября в 17:16
В Америці немає кашкаїв
Новорічна пальма• 25 сентября в 17:16
Больше денег нужно
автор Репетиторша • 25 сентября в 17:16
Ответ дляLove_Love_Love_
В Америці немає кашкаїв
Киа предлагают пригнать
автор Репетиторша • 25 сентября в 17:17
Ответ дляНоворічна пальма
Больше денег нужно
Ну можно же что-то и в мой бюджет вложить
Love_Love_Love_• 25 сентября в 17:18
Ответ дляРепетиторша
Киа предлагают пригнать
95% кіа в сша зі взломаними системами безпеки, це основна проблема тут кіа і хюндаїв. Я б корейця не брала. А яка ціна Нісан руж?
Класна машина Королла крос спорт, Хонда hrv
автор Репетиторша • 25 сентября в 17:19
Ответ дляLove_Love_Love_
Ниссан до 15000 по объявлениям.
Спасибо за информацию насчёт Киа!
А с рук стоит брать или нет?
Уже и форд смотрю🤦
Ну реально не с кем посоветоваться. Мне для работы каждый день машина нужна, выбрать не могу.
Потребую апгрейду• 25 сентября в 17:20
Кіа цінник вищий
І в них проблеми з двигуном після 100 пробігу
Знайома недавно робила діагностику спрртейдж за 18К,вже якісь проблеми з циліндрами і тд,хоча там ще навіть сотки не було
Майстер забракував
Love_Love_Love_• 25 сентября в 17:21
Ответ дляРепетиторша
Ниссан до 15000 по объявлениям.
Спасибо за информацию насчёт Киа!
А с рук стоит брать или нет?
Уже и форд смотрю🤦
З рук це все залежить від стану машини, чесно у вас забагато запитів на ваш бюджет.
За ці гроші ви можете купити, наприклад, в класному стані Toyota yaris
Щедрик• 25 сентября в 17:22
Пару років тому брали Кашкай 12 року на Vidi, один власник , з салону, механіка за 12 тис
Нарікань немає, все ок
Парова машина• 25 сентября в 17:23
Я б брала у нас , американский хлам устанете ремонтировать и ждать запчасти да и вообще потом их продать целый квест .
автор Репетиторша • 25 сентября в 17:24
Ответ дляПотребую апгрейду
Кіа цінник вищий
Майстер забракував
Ого... Буду знать
автор Репетиторша • 25 сентября в 17:24
Ответ дляLove_Love_Love_
Хочу трошку більшу за габаритами, але не дуже велику
Love_Love_Love_• 25 сентября в 17:25
Ответ дляПарова машина
Мені просто цікаво- а чому це обовʼязково хлам?
Ви хоч раз на аукціоні були?
автор Репетиторша • 25 сентября в 17:26
Ответ дляПарова машина
Спасибо! Вот и я в сомнениях.
Захожу на авториа, там огромный процент продается авто с Америки после дтп. И ценник хороший.
Правда что брать не знаю 🤷
Форд, Хюндай, Ниссан? 🤷🤦
Кондуктор троллейбуса• 25 сентября в 17:28
Ответ дляРепетиторша
Хюндай не хотите? Кона электричка. У нас была соната, муж на нее не мог нарадоваться, она прям рабочая лошадка
Love_Love_Love_• 25 сентября в 17:28
Ответ дляРепетиторша
Подивилась я ваш нісан і те що я вам радила, вам десь 15-16 тис потрібно.
Я б все ж орієнтувалася на японця
Love_Love_Love_• 25 сентября в 17:29
Ответ дляРепетиторша
Спасибо! Вот и я в сомнениях.
Правда что брать не знаю 🤷
Форд, Хюндай, Ниссан? 🤷🤦
Не форд і не хюндай, їх в Америці ніхто не любить
автор Репетиторша • 25 сентября в 17:33
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Да смотрела и хюндаи, но либо бензин либо гибрид, а на них цены выше 15
автор Репетиторша • 25 сентября в 17:35
Ответ дляLove_Love_Love_
Тогда Хонда или Ниссан?
Ну ещё Тойота, но на мой бюджет это небольшая городская машина
Love_Love_Love_• 25 сентября в 17:37
Ответ дляРепетиторша
Тогда Хонда или Ниссан?
Це вже залежить від стану конкретного авто, від ціни, пробігу, принципових різниць в них немає, якщо це авто одного класу. Нісану в мене ніколи не було, були тойоти, хонди. Прекрасні невбиваємі, безпроблемні машини, міняєш масло і їздиш, думаю нісан не далеко виік.
автор Репетиторша • 25 сентября в 17:46
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую!!!
Я хоч тепер Кіа не буду розглядати
Teonaa• 25 сентября в 17:47
А не дивилися тойота венза? Там середнє між кросовером і хетчбеком. Але я щось не знаю цінник який. Но це не нова модель! Того думаю має вистачати. Тойоти не ламаються взагалі😳😳😳😳
Love_Love_Love_• 25 сентября в 17:54
Ответ дляTeonaa
Ви бачили ціну Вензи?
Я розглядала її коли думала між тойотою і лексусом 35к +
автор Репетиторша • 25 сентября в 17:57
Ответ дляTeonaa
Дякую, зараз сиджу на авторіа, подивлюся
автор Репетиторша • 25 сентября в 17:58
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви бачили ціну Вензи?
Ага, точно))) ціни космос
Lilostichevna• 25 сентября в 18:02
Придивіться до Мітсубісі , у мене американець Аутлендер, після ДТП. Авто 15 року, у мене з 2020. Зробили гарні майстри, я за ці роки майже нічого не робила в авто, хоча машина побачила багато- і з окупації виїзжала з півдня і після того всю країну на ній об´їздила не один раз. Головне щоб на станції подивились одразу добре і потім слідкувати за вчасним ТО.
Lilostichevna• 25 сентября в 18:06
Ну і якщо самі з Америки брати, а не тут, то потрібен толковий помічник, бо не завжди на фото все так як в реальності по ударам. У мене знайомі займаються- то кажуть що вже навчились там фоткати так що ураження може бути більшим чим на фото
автор Репетиторша • 25 сентября в 18:07
Ответ дляLove_Love_Love_
А что скажете насчёт французов?
Ситроен, Рено?