Репетиторша• 25 сентября 2025
Помогите с выбором авто
Просто уже не знаю.
Я ездила 7 лет на китайце.
Сейчас хочу взять что-то получше, но катастрофа, я не могу выбрать авто
Бюджет до 13000, кроссовер или хетчбэк с двигателем до 2.00
Очень многие приганяют авто с Америки. Не знаю стоит ли связываться и ждать и риск.
Смотрю к примеру Киа спортейдж, Ниро или Ниссан Кашкай.🤷
Ну Киа это уже 15000 будет
Я ездила 7 лет на китайце.
Ну Киа это уже 15000 будет
Love_Love_Love_• 25 сентября 2025
Ответ дляРепетиторша
А что скажете насчёт французов?
Ситроен, Рено?
До речі сітроени багато хто хвалить, я вам хотіла про це написати.
В мене подруга все життя на тойотах проїздила, зараз страшний фанат сітроенів.
Репетиторша
• 25 сентября 2025
Ответ дляLilostichevna
Придивіться до Мітсубісі , у мене американець Аутлендер, після ДТП. Авто 15 року, у мене з 2020. Зробили гарні майстри, я за ці роки майже нічого не робила в авто, хоча машина побачила багато- і з окупації виїзжала з півдня і після того всю країну на ній об´їздила не один раз. Головне щоб на станції подивились одразу добре і потім слідкувати за вчасним ТО.
Дякую!!!
Репетиторша
• 25 сентября 2025
Ответ дляLilostichevna
Ну і якщо самі з Америки брати, а не тут, то потрібен толковий помічник, бо не завжди на фото все так як в реальності по ударам. У мене знайомі займаються- то кажуть що вже навчились там фоткати так що ураження може бути більшим чим на фото
Так отож і я розумію що це великі ризики покупки
Lilostichevna• 25 сентября 2025
А до цього був Ніссан Рог спорт(американський кашкай), також любила її ніжно. Та не вміщались діти і собака, поміняла на більшу
Репетиторша
• 25 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я дивилася С3, вона якась за маленька.
А Ось С3 Aircross вже краща.
Репетиторша
• 25 сентября 2025
Ответ дляДуша компанії
Берите Киа, не берите с Америки биток. Биток это плохо.
А с рук думаете можно взять?
Я смотрю Спортейдж, но хочу бензиновую версию 1.6, а их не так много