Мрії у вирії• 25 сентября в 17:25
Що це за покриття?
На сковороді
Да будет так• 25 сентября в 17:27
Тефлонова сковорода - це металевий посуд зі спеціальним антипригарним покриттям. Саме покриття тефлонової сковороди і є те, за що таке придбання цінують. Завдяки його особливостям їжа не пригорає, витрата масла знижується до мінімуму, що само по собі робить їжу більш здоровою
Мрії у вирії
• 25 сентября в 17:27
Ответ дляДа будет так
Так воно ж шкідливе виходить
Не вмію заміряти• 25 сентября в 17:28
Ответ дляМрії у вирії
Так воно ж шкідливе виходить
Дуже. То воєнні розробки
Печенюшка• 25 сентября в 17:29
Ответ дляМрії у вирії
Так воно ж шкідливе виходить
Не користуйтесь
Там-тарарам• 25 сентября в 18:24
А вы его сгрызть планируете? Эмалировпнные кастрюли кстати, тоже очень вредные если вы их используете поврежденными