Смажена полуничка• 26 сентября в 15:58

Железо можно поднять только печенкой?

ротцвеники• 26 сентября в 16:00
нет
МеняАЖтрусит• 26 сентября в 16:00
Ні, тільки препаратами заліза. На намаганні підняти їжею у мене ще нижче впало. Тому не заморочуйтеся
Гомосноб• 26 сентября в 16:00
Ні, мʼясом
энциклопУдия• 26 сентября в 16:01
ні. можливо, у вас не засвоююється воно так, як слід. мені лікар прописувала препарати для засвоєння. а деяким навіть уколи доводиться робити.
Пургену мне• 26 сентября в 16:02
пийте водопровідну воду, там багато заліза
ЖенаАйтишнеГа• 26 сентября в 16:03
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ну, це не зовсім так. Я, поки жила сама, харчувалася тим, що недовго готувати, тобто куркою. З чоловіком почала їсти телятину та свинину переважно. Гемоглобін піднявся з 94 до 115.
Але якщо харчування повноцінне в є анемії, то тільки препарати. І шукати причини.
Пасти Ла• 26 сентября в 16:04
Ответ дляМеняАЖтрусит
у меня получается поднять едой
Пугачиха• 26 сентября в 16:05
Ответ дляПургену мне
З таким самим успіхом можна лизати іржаві цвяхи
Ася Карповна• 26 сентября в 16:06
нет
СпайдерВумен• 26 сентября в 16:08
Ні, препарати заліза і то не факт
Можливо вам потрібно все в комплексі
Для драки• 26 сентября в 16:13
Можна руками
Чучело-Мяучело• 26 сентября в 16:19
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
В мене останні роки гемоглобін 104-110
Десь півтора року назад пила залізо, піднявся аж до 115. Останній рік взагалі не хочеться їсти мяса, їм його десь раз два в тиждень. Печінки не їм взагалі. На минулому тижні здавала аналіз крові. Гемоглобін 116. Тому напевно теорія з печінкою і мясом , це просто теорія, я багато інших факторів, які впливають на рівень гемоглобіну
Мию чакри щоденно• 26 сентября в 16:20
Гугл отключили?
Жинси на дитину• 26 сентября в 16:51
Тардиферон отлично поднимает,с 105 до 140 за 2 месяца,год прошел,анализы гуд,140
автор Смажена полуничка • 26 сентября в 16:55
Ответ дляЖинси на дитину
Как принимали? По назначению врача?
Жинси на дитину• 26 сентября в 16:55
Ответ дляСмажена полуничка
Как принимали? По назначению врача?
да,конечно.по 1 т 2 раза в день
автор Смажена полуничка • 26 сентября в 16:57
Ответ дляЖинси на дитину
да,конечно.по 1 т 2 раза в день
Побочки были? Черный кал и тд с животом проблемы?
Жинси на дитину• 26 сентября в 16:58
Ответ дляСмажена полуничка
нет,запор был только,но я его фиксила сеной с сухофруктами
Marmu• 26 сентября в 17:13
Ответ дляПасти Ла
у меня получается поднять едой
я на низьковуглеводному харчуванні + багато м´яса підняла з 23 до 58 за рік
ЖенаАйтишнеГа• 26 сентября в 17:14
Ответ дляЧучело-Мяучело
В мене останні роки гемоглобін 104-110
Я чула, що якщо не хочеться м´яса, то треба перевірити нирки.
Фима Собак• 26 сентября в 17:18
Ответ дляэнциклопУдия
А який лікар призначав - гастроєнтеролог?
Чи може гематолог?
В мене ферретин низкий вже років 5-6, пью залізо.
задумчивая мордочка• 26 сентября в 17:19
Ответ дляMarmu
Мы поднимали сорбифером.
Поддерживать отлично говяжьим языком. Особенно детям. Им печень нерекомендована ввиду возможного вреда. А в языке железа даже больше. Для меня он еще и вкуснее. Единственный минус - существенно дороже.
энциклопУдия• 26 сентября в 17:26
Ответ дляФима Собак
Чи може гематолог?
ендокринолог, вона ж дієтолог

я скаржилася на страшну слабість. аналізи у мене були в нормі. але вона визначила, що то не норма, а верхні чи нижні межі норми і призначила мені препарати.

я їх п´ю два місяці і мені краще! я помітила, що я вже не падаю з ніг після тренування, маю сили, мені вже геть не так погано, як було.
Фима Собак• 26 сентября в 19:13
А що саме призначали? Я знаю, що краще приймати залізо с віт.С.
Я взагалі кілька років пью Хема-плекс, це комплекс вітамінів з залізом. Одного разу після ’яблучній терапії’ підняла ф-н до 54, але не на довго.