Госпожа Белладонна• 26 сентября в 19:16

Варто підтримувати ідею домашнього навчання, якщо дитина сама просить

про це після негативного досвіду у школі?
Лепетун• 26 сентября в 19:16
а в другую школу не хочет перейти?
Забагаловка• 26 сентября в 19:18
Переведите в другую школу , домашнее обучение это все ляжет на ваши плечи и плечи репетиторов . Онлайн это не обучение для детей , это видимость учебы мало кто осознанно подходит и сам учиться
Задираю носа• 26 сентября в 19:19
І що можна порадити, виходячи з такої вичерпної інформації?
Принцепесочка• 26 сентября в 19:20
Якщо ви не працюєте і готові, то так, можна спробувати. Але до якого класу ви потягнете? Це дуже важко, я пробувала молодшу школу. Старшу раджу навіть не пробувати, тільки втратите час
Я такая - жду трамвая• 26 сентября в 19:23
У нас такий вибір дист.шкіл, що можна знайти на свою ціну і таку, що дитині сподобається. Я за, наш вибір - екстернат всі роки 1-11 класи, все було добре - тиша, спокій, всі виспані, купа гуртків і творчості, спорт - на все був час
булоТАЙминуло• 26 сентября в 19:30
Всі діти просять і мріють про це.
Лизочек• 26 сентября в 19:40
Домашнее - это семейное или онлайн? Автор, что именно вы имели ввиду
Ласую колобками• 26 сентября в 19:41
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
І який зараз університет?
Поумничка• 26 сентября в 19:41
ні, це погана ідея. Закріпить негативне ставлення до школи і уникаючу поведінку. Краще розрулити проблему або перевести в іншу школу.
So_so• 26 сентября в 19:54
Важны детали. У меня дочка 10-11 кл училась в Оптиме, супер, но была мотивирована учиться, имела свои цели итд.
Но, какая бы причина не была у Вашего ребенка, если Вы не можете ей помочь, переводите в онлайн школу.
мистерЛяпсус• 26 сентября в 20:00
Автор, конечно мало вводных, но если что, переводите. В любой дистанционной школе можно купить пакет типа Слухач или на ВШО бесплатно смотреть уроки. Тут главное, что б у ребёнка было желание учиться, тогда и материал усвоит и нервы целые будут.
Я такая - жду трамвая• 26 сентября в 22:39
Ответ дляЛасую колобками
І який зараз університет?
вже закінчили і працюють, екстернат в Україні був завжди