alinskana• 27 сентября в 03:52

Сьогодні Петру Порошенку– 60!Поздравляем нашего патриота

Сьогодні Петру Порошенку– 60! Половину з цих років його годують українці (в якості, депутата, міністра і т.д.). І найбільший подарунок «криголаму» за ці роки зробили теж українці. На їхніх соках живе і квітне велика родина олігарха. Завдяки їм цей «державник» збагатився у війну у понад 20 разів більше, ніж до її початку. Україна дала йому все. Але Порошенко зустрічає 60 років із антирейтингом у 75%, підозрою про держзраду та мільярдами у кишені. Якби існували АНТИ-нагороди, Петро зібрав би всі.
Зібрав ТОП-10 «звань» Порошенка до його ювілею:
1. “Батько-засновник” Партії Регіонів
Так, саме Порошенко стояв у витоків партії, через яку сталося дві революції і яка, у підсумку, привела війну в Україну. Янукович був настільки вдячний Петру Олексійовичу, що взяв його у свій уряд для зміцнення стосунків з путіним. Адже у Порошенка та путіна було дуже багато спільних інтересів.
2. “Важливий член” команди Януковича
Служив вірою та правдою проросійському уряду – був там міністром економічного розвитку і торгівлі а також міністром економіки. Завжди любив гроші та міжнародку. Разом з Медведчуком відповідали за зв’язки з росією. Саме через Порошенка Україна довго не могла вирватися з російських кривавих обіймів.
3. “Армія. Руйнівник”
- Підірвав обороноздатність країни. Дозволив знищити 6 (!) військових складів. У повітря злетіло 210 тисяч тонн боєприпасів - 40% всіх запасів боєприпасів України.
- Залишив дірявими кордони України. Придумав мега-проєкт «Стіна» - декілька кілометрів паркану-сітки, який мав захистити Україну від вторгнення. На цьому проєкті його посіпаки вкрали майже 3 млрд грн.
- Знищив добровольчі батальйони. Дозволив їх розстріляти під Іловайськом, поки сам проводив парад на Хрещатику і загравав з путіним.
- Опікувався кумами Свинарчуками. Разом розграбували армію.
4. “Мова. Активний носій російської”
Захищав російську, поки міг. Незважаючи на вторгнення рф, продовжує спілкуватися російською. На камери – патріот, в житті – його сім’я є носієм російської культури, яку активно просуває в інших країнах. Син Порошенка у футболці з написом Russia, свати – з Петербургу, невістка – з росії.
5. “Віра. Паламар московської церкви”І Янукович, і Азаров – колишні керівники Порошенка вдавали із себе глибоко віруючих людей, водили дружбу з головним попом Московії Кірілом і колекціонували ікони. Тому Порошенко і служив в московській церкві для особистої кар’єри. Він навіть записався в секцію паламарів російської православної церкви і водив хресні ходи.
6. “Вдячний васал путіна”
«Жму руку! Обнімаю!» на адресу путіна якраз у час запеклих боїв під Дебальцевим – символ відсутності і крихти людяності у Порошенка. Його слова обійшлися Україні кривавою війною та тисячами життів. А все заради можливості красти з труби та продавати цукерки в росії.
7. 7. «Заробітчанин у війну».
Збагатився у війну в 20 разів, увійшовши в трійку олігархів. Полюбляє яхти, Мальдіви та вілли в Іспанії. Вийшов на новий рекорд, лише за один серпень 2025 «погладшав» на 1 млрд грн. Таким чином за місяць він збагатився у 6 разів, ніж за весь довоєнний 2021 рік.
8. «Патріот Британії»
Всі 5 дітей Порошенка живуть, вчаться, працюють, виховують нащадків НЕ в Україні і звісно, його сини НЕ захищають Україну.
9. «Дипломат. Зливав Трампа, втручаючись у вибори США»
У розпал виборчої гонки в Америці, в медіа була злита амбарна книга партії регіонів, де, начебто, згадувалося ім’я голови на той момент виборчого штабу Трампа Пола Манафорта. Це створило великий скандал. Трамп ледь не програв вибори. А Порошенко відкрито підтримав Хілларі Клінтон. Шкоду, нанесену «гетьманом» в контексті втручання у вибори в США важко переоцінити.
10. “Держзрадник.”
Торгував вугіллям з терористами з ОРДЛО і сьогодні ходить під кримінальною справою за статтею «Держзрада». Як казав на допиті бізнес-партнер Порошенка Медведчук: "У схемі Порошенка була задіяна фактично вся верхівка державного апарату, починаючи з самого Порошенка і закінчуючи міністрами, правоохоронцями і тими, хто безпосередньо реалізовував цю схему".
У 60 років можна було б назбирати і 60 «АНТИ звань» для Порошенка. Адже цей політик зробив усе, щоб Україна увійшла слабкою та неготовою до вторгнення путіна: з розграбованою армією, знищеними добробатами, росмовою та церквою. Саме на таких персонажів путін робив ставку перед нападом: жадібних комерсантів, для яких Україна – це ресурсна база для забепечення їхніх родин у Лондоні. І, на жаль, йому це вдалося. Тож, з Днем народження, Петре Олексійовичу! Не забудьте вдячно потиснути руку путіну. Бо дзвонитиме. Вітатиме.
автор alinskana • 27 сентября в 03:53
паздравляем
автор alinskana • 27 сентября в 03:55
Alika_1• 27 сентября в 06:25
Я думала ему под 70
Ollka• 27 сентября в 06:38
Знайшли патріота.
Патріоти не сидять в Європах, а ганяють щотижня на фронт з допомогою хлопцям, організовують хаби допомоги і особисто приймають участь, допомагають постами про важливе, щоб побачили іноземці, описують їм реальну обстановку.
В тут людину з можливостями не чутно і не видно, лише в якихось скандальних новинах.