ЛюбимаЯНЬ• 27 сентября 2025

Виявляється 2/2 графік, не такий уже і класний

Думала, що це шикарний графік, але по факту таке щось. Два дні випадають з життя, перший вихідний готуєшся до роботи, а другий морально налаштовуєшся, п´ятиденка зручніше напевно. А який графік вам довподоби?
Акуна_Матата• 27 сентября 2025
Ответ дляНиф_ниф
Я не в Украине. 1500€.
В любом случае это шикарно)
Злюсь до кипіння• 27 сентября 2025
Ответ дляНиф_ниф
5/2. Работаю с 10 до 16. После работы могу ещё много чего сделать или куда -то съездить. Или просто валяться дома
.Ну и 20 мин до работы мне добираться)
Найкращий графік це 2-3 робочі дні по 16 годин на місяць. Так теж буває. Але не всім дано.
автор ЛюбимаЯНЬ • 27 сентября 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Ну, хорошо хоть так, стоять столько времени это же ужас(
Угу, на минулій роботі завідуюча часто чіплялась коли бачила що хтось присів...це і стало однією з причин звільнення
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 сентября 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я працювала по 8 годин) нас було двоє. Це земля і небо. Мені здається я за 5 днів так не втомлювалась, як зараз
Ну втома це недолік будь-якої роботи) але мені імпонує те, що ти маєш вільний день, коли все решта працює. Не треба відпрошуватися з роботи, щоб вирішити особисті питання, можна помінятися змінами з колегою, якщо є потреба. Домашні справи не збираються однією величезною купою
Ниф_ниф• 27 сентября 2025
Ответ дляАкуна_Матата
В любом случае это шикарно)
Да, это так.
Ниф_ниф• 27 сентября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Та не вопрос))
автор ЛюбимаЯНЬ • 27 сентября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так, це перевага. Але з 5/2 я теж могла спокійно відпроситись якщо мені кудись треба було
Злюсь до кипіння• 27 сентября 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так, на дорогу було більше часу, і коштів. Але я о 6 вже була вдома, в мене було купа часу, щось приготувати, прибрати, на пошту сходити, з подругами десь посидіти. А зараз що за два дні так набігаєшся що світ немилий
Щось не сходиться. 2 години на роботу, а ви в 18 вдома?
автор ЛюбимаЯНЬ • 27 сентября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
2 години це в дві сторони. Година туди і година назад. Робочий день з 8 по 17
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 сентября 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
То це просто переваги вашої попередньої роботи з теперішньою. Не у всіх так(
Злюсь до кипіння• 27 сентября 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А тепер на зустрічі з подругами не з 18 до 20, а з 9 до 20. І на пошту аж 2 дні є щоб сходитиі в басейн, і в парк, і куди завгодно.
автор ЛюбимаЯНЬ • 27 сентября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Мені після тих двох днів нікуди не хочеться🙄
Злюсь до кипіння• 27 сентября 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Якщо тіьки почали так працювати то ще втягнетесь. Це фізіологія. Чим більше м`язи працюють, тим менше вони устають. Входження в робочий ритм або феномен розгойдування, друге дихання.
Живчик-счастливчик• 27 сентября 2025
Пятиденке
Карамбулкул• 27 сентября 2025
Идеальный график у меня
Работаю понед, вторник и пятницу
По 6 часов, но с 8 утра
автор ЛюбимаЯНЬ • 27 сентября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я вже три роки працюю. Спочатку 2/2- пртім 5/2, тепер знову 5/2. Ніяк не можу втягнутись
Стопясят раз обсуждала• 27 сентября 2025
Работаю по 7,5 часов, 5/2, мне норм. Но в 3 смены, тяжело потом перестроиться после ночных. По 12 часов в юности подрабатывала, тяжело было. У нас работают девочки по 12 часов, пришли домой и спать, встали и опять на работу, но у них и зп больше.
КохайтесьЧорнобровi• 27 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Чотири робочих по 10 год/ 3 вихідних
и снова здрасьте, на все вопросы у вас есть ответ, вы тут сутками?
Мамина корзиночка• 27 сентября 2025
Работаю 1/3 с людьми. У меня такое ощущение, что с работы не выхожу. Иногда 3-х выходных не хватает, чтобы морально восстановиться.
автор ЛюбимаЯНЬ • 27 сентября 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Лікарня?
Love_Love_Love_• 27 сентября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
КохайтесьЧорнобровi• 27 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
фото
ви вже це скидали
щось нового)))))
А вот недавно• 28 сентября 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ну не знаю я коли працювала 5/2, мені було краще. Кожен вечір в мене був вільний, вихідні теж.
Просто у вас сейчас тяжёлая работа, поэтому так. У меня была такая, там без разницы каждый день, или сменно, грузоперевозки, логистика. Возненавидела всё. Ну я там пробовала и пятидневку, один хрен.
Сейчас нормальная работа, график 2/2, просто замечательно.
Творческий типаж• 28 сентября 2025
мені більше зайшло 3/3, я за три дні не набагато більше втомлююсь чим за два дні, а от три дні вихідних суттєво краще, вистачає відпочить і дома щось зробити
Мадам Подлинник• 21 октября 2025
Пятидневка 8-16 ідеально