Виктория-1980• 27 сентября 2025

Дроны над ЕС

У кого какая идея почему раша это делает. Для меня это вообще нелогично. То что они конченные, можно не писать и так понятно. Они со скрипом тянут войну у нас. Вряд ли им ещё война в ЕС по средствам.
Natalie 81• 27 сентября 2025
Как они туда долетели,вот в чём вопрос
ok1904• 27 сентября 2025
Ответ дляhavealook
в штаны наложат сначала. Пока эти самолеты не бомбят НАТО не рискнет сбить
Свого часу Ердоган збив і дуже навіть вдалий політичний хід був Як дружили так і служать з пуциком
ok1904• 27 сентября 2025
Ответ дляNatalie 81
Как они туда долетели,вот в чём вопрос
З плав.засобу запустили
Ishoy• 27 сентября 2025
Я могу рассказать почему. Хотите верьте, хотите нет. Для передела мирового порядка нужна большая война. По-этому логики в этих всех действиях не ищите. Все правительства пляшут под одну дудку. Раша в том числе
frumoasa17• 27 сентября 2025
Ответ дляhavealook
Не хочуть зв´язуватися, рф же волала у Франції, що зіб´єте, то отримаєте війну. На страху і тримають.
_Анна_83• 27 сентября 2025
Вот вам ответ
ok1904• 27 сентября 2025
Ответ дляfrumoasa17
Де зараз в ЄС шахти з ядеркою?
mavka.cy• 27 сентября 2025
Ответ дляChimbita
вы не поймете.. а писать правду здесь чревато))
правда у кожного своя
і ваше бачення ситуації не обовязково правда. не обовязково факт
mavka.cy• 27 сентября 2025
я думаю, що рашка готова до війни з Європою. Не зараз, так через пару років. А поки що перевіряє, скільки їй спустять з рук.
Порушення повітряного простору, атака дронами. Якісь заворушки. Завжди ж можна сказати ’нас там нет’
diamond_shop• 27 сентября 2025
Ответ дляuma
Это вы типа намекаете, что дроны украинские, чтоб разбудить ЕС? Я больше ничего не смогла придумать за что можно влететь в бан.
Если это и есть ваша версия, то сильно сомневаюсь.
Думаю что раша хочет раскрутить протесты в ЕС против помощи Украине иначе война придет и к ним. Пугалка, но на многих подействует.
ага, звичайно ж Україна, мабуть рашкінські міги що літали над Естонією аж 12 хвилин теж українські були, тільки перефарбовані так файно, що аж рашисти не посоромилися заявити, що то вони спеціально відправили
diamond_shop• 27 сентября 2025
Ответ дляuma
Ее сильнее чем остальных будут пугать, но не более.
навряд, поляки перекрили транзит з картофанами, то аж цілий китаєць прилетів вмовляти, якщо знов щось таке буде, вони знов перекриють, а китайцям це не сподобається, то вони рашку візьмуть на повідок. щоб стосовно поляків не вийо
diamond_shop• 27 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Первая часть статьи противоречит второй:то российские чиновники отрицают,что их самолёты нарушали воздушное пространство Эстонии,то они утверждают,что нарушали в ответ на удары по Крыму .
а що вас дивує? вам ’ихтамнетов’ мало було у 2014-му та шахтарів донбаський, що з власного буку збили літак пасажирський?
diamond_shop• 27 сентября 2025
Ответ дляNerses
Уже Польша готова, все грехи вспомнит в угоду россии.
не переживайте, там зараз політики у яких вистачило тупості качати ситуацію лікті кусають та просять нас допомогти у боротьбі із дронами, ви соціологію не бачили, до нас у поляків є претензії а рашку вони ненавидять, там здається чи 87 чи 97%, погугліть воно все доступно
Ishoy• 27 сентября 2025
Ответ дляmavka.cy
Самый главный вопрос - зачем раше война с Европой? Для захвата территорий? Ведь понятно, что настоящая война чревата ядерным обменом, после которого от больших городов останется только перел. Так зачем им это?
frumoasa17• 27 сентября 2025
Ответ дляok1904
Де зараз в ЄС шахти з ядеркою?
В ЄС, у Франції нема балістичних ракет шахтного базування. Тільки на підводних човнах та частково авіаційна складова.
ok1904• 27 сентября 2025
Ответ дляfrumoasa17
Лише Франція має ядерку? А Англія? Італія?
В Німеччині була американська ядерка? Де вона? Взагалі куди їде набутий уран з атомних електростанцій ЕС, в Америку?
ok1904• 27 сентября 2025
Ответ дляfrumoasa17
Що значить частково авіаційна складова?
frumoasa17• 27 сентября 2025
Ответ дляok1904
Італія неядерна країна. Англія теж немає шахт. Американська це ядерна бомби В61.
ПадаюВреверансах• 27 сентября 2025
Ответ дляSantaMonika
Тут больше тем про игрушечные дроны над ЕС, чем о реальности в Украине
177 населених пунктів опинилися без світла: рф занурює всю Чернігівщину в темряву, — обленерго.
Ви думаєте про дрони пишуть, бо переживають.
Ні, люди очікують, що там нарешті отямляться і будуть щось робити, щоб вирізать цю пухлину росію.
А нічого не відьувається.
Ну літають і літають.
А пухлина прощупує все глибше і ніде нема гюні опору, ні відпоаідальності.
А в якийсь момент запустить не 10, а 1000 штук
Європейці цінують і людей і архітектуру
Будуть кричать путін, забери Україну, а нас не чіпай
Маска-0b9f• 27 сентября 2025
Ответ для_Анна_83
Вот вам ответ
Война против европейских членов НАТО.А как они отличают европейские члены от американских,африканских или азиатских?
frumoasa17• 27 сентября 2025
Ответ дляok1904
Що значить частково авіаційна складова?
Стратегів нема, тільки крилаті до винищувачів, потужність не знаю, дальність якщо не помиляюсь до 500 км.
mavka.cy• 27 сентября 2025
Ответ дляIshoy
мені зараз нафантазувати, що там у них в голові?
навіщо всякі там медведеві періодично погрожують ядеркою? ’зачем им єто’?
Teonaa• 27 сентября 2025
Ответ дляChimbita
Чим це воно чревато? Якщо знаєте правду, кажіть! Ну потерпите пару днів бану…
Ishoy• 27 сентября 2025
Ответ дляmavka.cy
Да, скажите свое мнение. Если Вы думаете, что раша готова к войне с Европой, то наверное и можете придумать причину
VivaForever• 27 сентября 2025
дроны разведывательные, раша ищет слабые места, воевать может и не готовы, а подраконить Европу им Трамп разрешил
Bransoletka• 27 сентября 2025
Ответ дляChimbita
сами поищите инфу..
Про те, що це буде чергове відмивання грошей на дронах?) Як колись з ковідом. Я таке читала
mavka.cy• 28 сентября 2025
Ответ дляIshoy
бо може? Хто її зупинить. І вона зараз перевіряє якраз, що ніхто

А на будь-які фантазії з моєї сторони буде лише фукання. І про імператорські замашки. Он Угорщина і Сербія явно не проти до росії доєднатися
І про перерозподіл територій
І про ’можем повторить’
там у людей якісь свої плани. І вони не обовязково мають бути зрозумілі вам чи ще комусь зі сторони