Виктория-1980• 27 сентября в 20:17

Дроны над ЕС

У кого какая идея почему раша это делает. Для меня это вообще нелогично. То что они конченные, можно не писать и так понятно. Они со скрипом тянут войну у нас. Вряд ли им ещё война в ЕС по средствам.
Natalie 81• 27 сентября в 21:03
Как они туда долетели,вот в чём вопрос
ok1904• 27 сентября в 21:05
Ответ дляhavealook
в штаны наложат сначала. Пока эти самолеты не бомбят НАТО не рискнет сбить
Свого часу Ердоган збив і дуже навіть вдалий політичний хід був Як дружили так і служать з пуциком
ok1904• 27 сентября в 21:06
Ответ дляNatalie 81
Как они туда долетели,вот в чём вопрос
З плав.засобу запустили
Ishoy• 27 сентября в 21:08
Я могу рассказать почему. Хотите верьте, хотите нет. Для передела мирового порядка нужна большая война. По-этому логики в этих всех действиях не ищите. Все правительства пляшут под одну дудку. Раша в том числе
frumoasa17• 27 сентября в 21:09
Ответ дляhavealook
Не хочуть зв´язуватися, рф же волала у Франції, що зіб´єте, то отримаєте війну. На страху і тримають.
_Анна_83• 27 сентября в 21:09
Вот вам ответ
ok1904• 27 сентября в 21:10
Ответ дляfrumoasa17
Де зараз в ЄС шахти з ядеркою?
mavka.cy• 27 сентября в 21:10
Ответ дляChimbita
вы не поймете.. а писать правду здесь чревато))
правда у кожного своя
і ваше бачення ситуації не обовязково правда. не обовязково факт
mavka.cy• 27 сентября в 21:13
я думаю, що рашка готова до війни з Європою. Не зараз, так через пару років. А поки що перевіряє, скільки їй спустять з рук.
Порушення повітряного простору, атака дронами. Якісь заворушки. Завжди ж можна сказати ’нас там нет’
diamond_shop• 27 сентября в 21:13
Ответ дляuma
Это вы типа намекаете, что дроны украинские, чтоб разбудить ЕС? Я больше ничего не смогла придумать за что можно влететь в бан.
Если это и есть ваша версия, то сильно сомневаюсь.
Думаю что раша хочет раскрутить протесты в ЕС против помощи Украине иначе война придет и к ним. Пугалка, но на многих подействует.
ага, звичайно ж Україна, мабуть рашкінські міги що літали над Естонією аж 12 хвилин теж українські були, тільки перефарбовані так файно, що аж рашисти не посоромилися заявити, що то вони спеціально відправили
diamond_shop• 27 сентября в 21:15
Ответ дляuma
Ее сильнее чем остальных будут пугать, но не более.
навряд, поляки перекрили транзит з картофанами, то аж цілий китаєць прилетів вмовляти, якщо знов щось таке буде, вони знов перекриють, а китайцям це не сподобається, то вони рашку візьмуть на повідок. щоб стосовно поляків не вийо
diamond_shop• 27 сентября в 21:16
Ответ дляМаска-0b9f
Первая часть статьи противоречит второй:то российские чиновники отрицают,что их самолёты нарушали воздушное пространство Эстонии,то они утверждают,что нарушали в ответ на удары по Крыму .
а що вас дивує? вам ’ихтамнетов’ мало було у 2014-му та шахтарів донбаський, що з власного буку збили літак пасажирський?
diamond_shop• 27 сентября в 21:17
Ответ дляNerses
Уже Польша готова, все грехи вспомнит в угоду россии.
не переживайте, там зараз політики у яких вистачило тупості качати ситуацію лікті кусають та просять нас допомогти у боротьбі із дронами, ви соціологію не бачили, до нас у поляків є претензії а рашку вони ненавидять, там здається чи 87 чи 97%, погугліть воно все доступно
Ishoy• 27 сентября в 21:18
Ответ дляmavka.cy
Самый главный вопрос - зачем раше война с Европой? Для захвата территорий? Ведь понятно, что настоящая война чревата ядерным обменом, после которого от больших городов останется только перел. Так зачем им это?
frumoasa17• 27 сентября в 21:19
Ответ дляok1904
Де зараз в ЄС шахти з ядеркою?
В ЄС, у Франції нема балістичних ракет шахтного базування. Тільки на підводних човнах та частково авіаційна складова.
ok1904• 27 сентября в 21:23
Ответ дляfrumoasa17
Лише Франція має ядерку? А Англія? Італія?
В Німеччині була американська ядерка? Де вона? Взагалі куди їде набутий уран з атомних електростанцій ЕС, в Америку?
ok1904• 27 сентября в 21:25
Ответ дляfrumoasa17
Що значить частково авіаційна складова?
frumoasa17• 27 сентября в 21:26
Ответ дляok1904
Італія неядерна країна. Англія теж немає шахт. Американська це ядерна бомби В61.
ПадаюВреверансах• 27 сентября в 21:26
Ответ дляSantaMonika
Тут больше тем про игрушечные дроны над ЕС, чем о реальности в Украине
177 населених пунктів опинилися без світла: рф занурює всю Чернігівщину в темряву, — обленерго.
Ви думаєте про дрони пишуть, бо переживають.
Ні, люди очікують, що там нарешті отямляться і будуть щось робити, щоб вирізать цю пухлину росію.
А нічого не відьувається.
Ну літають і літають.
А пухлина прощупує все глибше і ніде нема гюні опору, ні відпоаідальності.
А в якийсь момент запустить не 10, а 1000 штук
Європейці цінують і людей і архітектуру
Будуть кричать путін, забери Україну, а нас не чіпай
Маска-0b9f• 27 сентября в 21:27
Ответ для_Анна_83
Вот вам ответ
Война против европейских членов НАТО.А как они отличают европейские члены от американских,африканских или азиатских?
frumoasa17• 27 сентября в 21:28
Ответ дляok1904
Що значить частково авіаційна складова?
Стратегів нема, тільки крилаті до винищувачів, потужність не знаю, дальність якщо не помиляюсь до 500 км.
mavka.cy• 27 сентября в 21:32
Ответ дляIshoy
мені зараз нафантазувати, що там у них в голові?
навіщо всякі там медведеві періодично погрожують ядеркою? ’зачем им єто’?
Teonaa• 27 сентября в 21:41
Ответ дляChimbita
Чим це воно чревато? Якщо знаєте правду, кажіть! Ну потерпите пару днів бану…
Ishoy• 27 сентября в 21:51
Ответ дляmavka.cy
Да, скажите свое мнение. Если Вы думаете, что раша готова к войне с Европой, то наверное и можете придумать причину
VivaForever• 27 сентября в 22:11
дроны разведывательные, раша ищет слабые места, воевать может и не готовы, а подраконить Европу им Трамп разрешил
Bransoletka• 27 сентября в 22:20
Ответ дляChimbita
сами поищите инфу..
Про те, що це буде чергове відмивання грошей на дронах?) Як колись з ковідом. Я таке читала
mavka.cy• 28 сентября в 09:25
Ответ дляIshoy
бо може? Хто її зупинить. І вона зараз перевіряє якраз, що ніхто

А на будь-які фантазії з моєї сторони буде лише фукання. І про імператорські замашки. Он Угорщина і Сербія явно не проти до росії доєднатися
І про перерозподіл територій
І про ’можем повторить’
там у людей якісь свої плани. І вони не обовязково мають бути зрозумілі вам чи ще комусь зі сторони