Проня_Прокоповна• 27 сентября в 21:48
Не витримала, і написала невістці, чому вона так поставилася до зустрічі!
І ось, що отримала у відповідь. І це я ще себе не так поводжу з нею. Як вам відповідь? Я в шоці!
Малая еще та• 27 сентября в 22:06
Ответ дляНевгамовна Бу
та еще, пусть он женится на этой нищебродке. Вся недвижимость на мне, его бизнес на мне, если что не так, пусть поживут без денег
А так вы троль. А я ж почти поверила
Невгамовна Бу• 27 сентября в 22:06
Ответ дляничевока
Ви їм зробите величезну послугу повірте, відсутність такої свекрухи як ви це величезне щастя.
І до речі скулящих я ще не бачила, зазвичай видихають з полегшенням.
конечно, останется, лавка с товаром, без денег, так вздыхать будет.
Невгамовна• 27 сентября в 22:07
Ответ дляНевгамовна Бу
А потом я проснулась.
ничевока• 27 сентября в 22:07
Ответ дляНевгамовна Бу
Для вас може бути боляче, але якщо вони молоді і кохають один одного вони цілком можуть збудувати своє життя і бути щасливими без ваших халуп і бізнесів.
сама себе прекрасная• 27 сентября в 22:08
Ответ дляНевгамовна Бу
да нет уж, невестки, из себя непонятно что ставят, а, как их муж бросит, так пишут свекрухам, скулят, я лично, не собираюсь, вообще общаться с будущей невесткой и внуков пусть не привозят, смотреть не буду. пусть своей мамочке возит их.
Це все ви себе описали, так? Вже так наскулилися, що ще невісток немає, а вже в шоці
Невгамовна Бу• 27 сентября в 22:09
Ответ длясама себе прекрасная
все невестки зло!!!!
Малая еще та• 27 сентября в 22:09
Так а шо автор. В Киев, домой ваш средний сын поехал? Вон вам и подарок купили
сама себе прекрасная• 27 сентября в 22:11
Ответ дляНевгамовна Бу
все невестки зло!!!!
А вас навіть взаміж ніхто не взяв, таку распрєкрасну?
Невгамовна Бу• 27 сентября в 22:12
Ответ длясама себе прекрасная
В смысле не взял? Вы, что мою биографию знаете? Да, чего, здесь, только не выдумывают.
ничевока• 27 сентября в 22:12
Ответ дляНевгамовна Бу
Дивіться аби ви не вдихали коли останетесь самі з своїми недвігами і лавками.
Я уже таку розумню бачила, спочатку було: ’скільки хоште стіко і рожайте, я вам глядіть не буду’ а потім ой, а чого то внучка мене бачити не хоче і заблокувала. А час так швидко летить.
Невгамовна Бу• 27 сентября в 22:12
Ответ дляничевока
смешная вы. Все, для меня тема закрыта. Остаюсь при своем мнении, прощайте!!!
ничевока• 27 сентября в 22:13
Ответ дляНевгамовна Бу
все невестки зло!!!!
Ну ви ж теж невістка. Чи ви мужик?
Малая еще та• 27 сентября в 22:13
Ответ дляничевока
Ну ви ж теж невістка. Чи ви мужик?
Она путается в показаниях. Наверно возраст
ничевока• 27 сентября в 22:15
Ответ дляНевгамовна Бу
Ну то без проблем, вас же ніхто не змушує його змінювати, а там життя підрихтує.
сама себе прекрасная• 27 сентября в 22:15
Ответ дляНевгамовна Бу
В коромислі - якщо ви заміжня, то ви і є та скуляща незрозуміло хто.
Малая еще та• 27 сентября в 22:15
Ответ дляГимли
Ух ты, вас год не было здесь
Автора нет пока. Или то она с другого акка отвечает
Непереможна• 27 сентября в 22:26
Ответ дляПроня_Прокоповна
Вона зверхньо до нас ставиться, тому так і пише.
От каза
Проня_Прокоповна
• 27 сентября в 22:26
Ответ дляМалая еще та
Тому що вони досі в гостях їх немає в місті…
А він був тоді недалечко від них і рішив заїхати до дитини
Непереможна• 27 сентября в 22:28
Ответ дляПроня_Прокоповна
Дитина в гостях, це некрасиво так робити
Ms. Android• 27 сентября в 22:31
Ответ дляПроня_Прокоповна
Подякуйте, що вона поки ввічливо спілкується з вами, а не послала подалі.
Обнимашкина• 27 сентября в 22:38
Ответ дляПроня_Прокоповна
до якої дитини?)
У мене одне питання, де ви весь цей чвас були? Давно не було тем від скаженої свекруні))
Обнимашкина• 27 сентября в 22:40
Ответ дляНевгамовна Бу
все невестки зло!!!!
а вам судя по всему невесткой стать так и не удалось?))) в этом ваша боль?)
всемВсёИмного• 27 сентября в 22:50
Ответ дляРомашкинная
Вже не цікаво.
Минулого року ви тут хайпували на темах з невісткою, але зараз вже пішли по третьому колу, весь час одне і те саме.
Невістці респект, вам - мужика, щоб було чим час зайняти і рота заткнути.
Я вже й забула за той твір у 10 томах про невістку🤣
Проня_Прокоповна
• 28 сентября в 01:24
Ответ дляОбнимашкина
до якої дитини?)
До мого онука
Обнимашкина• 28 сентября в 10:08
Ответ дляПроня_Прокоповна
До мого онука
тобто вас дорослий син мав непереборне бажання завітати саме в той день до свого племінника?
От так хотів побачити дитину, що не сила вже було терпіти?)))