Апочемучка• 18 марта 2014
Кто давал детям семена льна ?
Девочки, лечимся от запоров (у нас психологический)
Нам 2 года.
Лактулозу пили. За питанием слежу. За питьем тоже.
Хочу ввести в рацион овсяные отруби еще и семена льна. Если про отруби все понятно,их можно в кашку подмешать,то как семена льна давать-сами семена или кисель?
И вообще стоит ли давать, вашим деткам помогло от запоров?
Спасибо всем заранее!
Нам 2 года.
Спасибо всем заранее!
Leroy Brown• 18 марта 2014
Щодо дітей, то нічого не скажу, але регулярно сама вживаю. Дуже гарно на травлення впливає і на обмін речовин.
Я просто беру ложку насіння і ретельно його пережовую. Дітям так навряд підійде, тому або просто підсипати в кашу, салати, або молоти (але тут важливо, щоб насіння було свіжозмеленим). Щодо киселя, то недавно прочитала, що варити льон якраз не можна, бо утворюється оліфа. Точно не знаю, чи так, але тепер не ризикую і їм сирі))
Апочемучка
• 18 марта 2014
Ответ дляsloniklen
Можно давать льнянное масло,но дозировку надо у педиатра уточнить.
масло я сама пила,но оно быстро после вскрытия портится.ребенку не хочу давать. Спасибо за совет!
taniuwa_gg• 18 марта 2014
мої масі 1,10 міс з півтора роки даю кашу 9 злаків Добряна там в складі є льон . Він там не мелений мася моя даже його не помічає. Запорів немає)