Мамин тріль• 27 сентября 2025

Я ліки. Не знаю що з ними робити

Довго пояснювати. Направили до психотерапевта по своїм причинам. Виписали дуже багато ліків, але багато з них мені не знадобилися. Я сама від них відмовилась,бо прочитала всі побічні ефекти. Це рецептурний препарат. В аптеці взяла, але не знаю навіщо, бо вже аж потім прочитала ці всі бочки.
Так, я поганий пацієнт! бо не п´ю те що приказує лікар! бо не розумію навіщо це мені. адже не бачу в собі всього того що прописано в описанні препарату. Куди дівати такі ліки?
Викидати страшно. Наркомани якісь понапиваються. Що робити?
Мадам Подлинник• 28 сентября 2025
Ответ для4есотка
был знакомый с диагнозом шизофрения, тоже ’не спалось’, бродил под домами, заглядывал в окна, и забирал вещи, если с веревок падали, когда сушились
’Был’? Нашел на мусорке кветиапин и вылечился?
КликОЛЬКА• 28 сентября 2025
Ответ для4есотка
Якщо такий діагноз всім ставить кому не спиться, то ми майже всі шизіки.
4есотка• 28 сентября 2025
Ответ дляМадам Подлинник
не общаюсь больше
4есотка• 28 сентября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
там не только бессонница, но один из основных симптомов у него
КликОЛЬКА• 28 сентября 2025
Автор не бійтесь, якщо є така проблема приймайте.
Доньці приписала і приватний психіатр і ми консультувались в Павлова то лікар так само залишила препарат.
Блиск думки• 28 сентября 2025
ви ліки, а ще кажете що таблетки не треба
Чупокабра• 28 сентября 2025
Смыть в унитаз
Чупокабра• 28 сентября 2025
Ответ дляИзЮмрудная
И моему ребенку этот препарат прописывали. Но автор создала тему, чтоб так криво найти покупателя, ИМХО. А то прям бедняжка не знает, где у нее унитаз
Ну здесь же каждый считает, что умнее другого
Угадайс• 28 сентября 2025
Ответ дляМамин тріль
Які психи? Я прийшла до лікаря з проблемою безсоння. Мені прописали препарат від шизофренії. Це доцільно? Як ви вважаєте? Лікар один на все маленьке містечко
какой препарат? прям именно от шизофрении или от бессоницы, которая может быть при шизофрении?
Угадайс• 28 сентября 2025
Ответ дляМамин тріль
Кветіапін
так у вас не бессонница, точнее бессонница - это один из симптомов. При бессоннице просто так такие препараты, да еще и кучу, не выписывают. Зря не лечитесь
Кумедний ґудзик• 28 сентября 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Скажите пожалуйста какой врач приписывал? Ребенку сколько лет? Нам только Атаракс назначили , но он имеет снотворный эффект буквально неделю две.
ИзЮмрудная• 28 сентября 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Психиатр. Ребенку было 10. Основная проблема была - тревожность, невроз после ковида
Кумедний ґудзик• 28 сентября 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Спасибо!
Радикальная• 28 сентября 2025
Ответ дляМамин тріль
Кветіапін
Это хороший препарат. Наркоманы от него становятся спокойные, наркотического там ничего нет.
Чеширская кошечка• 28 сентября 2025
Ответ дляМамин тріль
Кветіапін
Все, добре. В малих дозах він допомагає справитись з безсонням. Пів року тому я з аналогічними думками вийшла від лікаря. А через два тижні здалась і почала приймати його бо не спала ці два тижні. І потім подумала чому я не зробила це раніше. До 50 мг це доза для безсоння. При шизофренії там дози від 200мг.
Але будьте готові що вдень будете сонливою і трохи загальмованою. Я місяць їх приймала і потім перестала коли відчула що можна спробувати спати без них.
Губной рояль• 28 сентября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Шизики, которые не лечатся, всегда категорически отрицают свою шизу. Вот как автор, например)))
tereska• 28 сентября 2025
Автор, як проходить ваше лікування, є позитивні здвиги, є покращення сну?
Мадам Подлинник• 28 сентября 2025
Ответ дляУгадайс
Вы не правильно гуглите.
Зауглите ’кветиапин в низких дозах для коррекции сна’. Просвещайтесь
Yulia1948• 15 октября 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Есть группы где продают препараты ’ліки, продаж, обмін’ и ’таблеточки/пігулки’ в Вайбере
Як знайти ці групи. Дякую
Не їм після шостої• 15 октября 2025
Ответ дляYulia1948
Як знайти ці групи. Дякую
В Вайбере не знаю, наверное только через ссылку
В ФБ еще поищите группу ’Ліки! Відам ,Продам, Обміняю’
З родзинкою• 28 октября 2025
Антидепрессанты наркоманами не интересны