Бринзолетта• Изменено 28 сентября 2025

Чим вилікувати кашель?

Я не знаю від чого кашель, спочатку думала від соплів,але вже й соплів немає. А кашель є ще.
Є кашель вранці, такий мокрий після пробудження протягом півгодини - годину, потім до обіду ще кілька разів,і після обіду вже немає зовсім,ні сухого ні мокрого.
Давала по рекомендації лікаря ацц, але бачу що від вівторка кашель як був так і є. Не меншає зовсім. Що дати від такого кашлю? Дитині 12 років.
Цідило правди• 28 сентября 2025
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Влажная уборка каждый день, увлажнитель воздуха купить, ковры выкинуть , шторы тоже
Я только купила шторы... и у нас осушитель воздуха целый день работает...
Свисток ля-минор• 28 сентября 2025
Ответ дляЦідило правди
Не знаю... вы меня напугали... выклянчить рентген в Ирландии кажется невозможно... буду настаивать...
Я не для того , щоб ви лякалися, а щоб були на чеку
интайм_не_предлагать• 28 сентября 2025
Ответ дляЦідило правди
Ну не пересушить, шторы часто стирать, достаточно окна не закрывать, тогда не будет плесени
tarveldy• 29 сентября 2025
Ответ дляБринзолетта
Тобто вони течуть лише вночі? Бо вдень кашлю немає, мокроти також.
Так, горизонтальне положення і те все тече всередину
автор Бринзолетта • 30 сентября 2025
Ответ дляtarveldy
Дякую, сьогодні вже майже не кашляє.