Бринзолетта• Изменено 28 сентября в 09:34
Чим вилікувати кашель?
Я не знаю від чого кашель, спочатку думала від соплів,але вже й соплів немає. А кашель є ще.
Є кашель вранці, такий мокрий після пробудження протягом півгодини - годину, потім до обіду ще кілька разів,і після обіду вже немає зовсім,ні сухого ні мокрого.
Давала по рекомендації лікаря ацц, але бачу що від вівторка кашель як був так і є. Не меншає зовсім. Що дати від такого кашлю? Дитині 12 років.
Цідило правди• 28 сентября в 18:29
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Влажная уборка каждый день, увлажнитель воздуха купить, ковры выкинуть , шторы тоже
Я только купила шторы... и у нас осушитель воздуха целый день работает...
Свисток ля-минор• 28 сентября в 20:03
Ответ дляЦідило правди
Не знаю... вы меня напугали... выклянчить рентген в Ирландии кажется невозможно... буду настаивать...
Я не для того , щоб ви лякалися, а щоб були на чеку
интайм_не_предлагать• 28 сентября в 23:56
Ответ дляЦідило правди
Ну не пересушить, шторы часто стирать, достаточно окна не закрывать, тогда не будет плесени
Бринзолетта
• 30 сентября в 09:42
Ответ дляtarveldy
Так, горизонтальне положення і те все тече всередину
Дякую, сьогодні вже майже не кашляє.