Меряю линейкой• 27 сентября в 11:02

Ребёнка рвёт, понос, подскажите что дать

Возраст 11 лет. Никогда такого не было.
Вчера чипсы ел. Понос с утра, рвота.
Поел немного риса и выпил чай, вырвало сразу же. Иду в аптеку, что взять? Смекту?
ЛюблюДевчонок• 27 сентября в 11:04
Я бы атоксил или энтеросгель взяла для старту. Ну, а потом - да, смекта от поноса. И спросите в аптеке - может, ему водичку рео попить.
Бандитка Сью• 27 сентября в 11:06
Є таблетки від рвоти. Від поносу - ніфуроксазид. Рео воду пити маленькими ковтками часто.
Шукаю трусики• 27 сентября в 11:09
ніфуроксазид
Твердая валюта• 27 сентября в 11:10
Регидроном отпаивайте,смекта или как выше писали.Уголь активированный в капсулах.Не кормить пока рвать не перестанет.Лоперамид от поноса
Will_Be...• 27 сентября в 11:11
Колу пусть понемногу пьет - как ни странно, но это лучшее средство при отравлениях и проблемах такого характера.
Tata-nita• 27 сентября в 11:11
Ответ дляТвердая валюта
Від рвоти класні Метаклапромід
Твердая валюта• 27 сентября в 11:12
Ответ дляTata-nita
Від рвоти класні Метаклапромід
О,спасибо.
автор Меряю линейкой • 27 сентября в 11:13
Ответ дляWill_Be...
Мама тоже сказала купить колу
Tata-nita• 27 сентября в 11:13
Бетаргін ще добре приводить в норму організм, швидке відновлення
Психологічка• 27 сентября в 11:13
Зараз такий забористий ротавірус ходить. Ми ось тільки перехворіли. Син 5 днів ригав((
Сорбент ( нам, як не дивно, найкраще активоване вугілля підійшло в цей раз) і поїти, щоб зневоднення не було. Ще для кишківника від діареї і для виведення токсинів якісь дріжджі призначили.
автор Меряю линейкой • 27 сентября в 11:14
А что лучше в капсулах или суспензия?
Психологічка• 27 сентября в 11:15
Ответ дляTata-nita
До речі, бетаргін сину цього разу не зайшов, хоча зазвичай гарно допомагає. Виривав зразу. А от кола без газу по кілька ковтків - це допомогло
Шумелка Мышь• 27 сентября в 11:18
скорая
Області пітьми• 27 сентября в 11:22
Регідрон по чайній ложці часто. Чай солодкий.
Ентеросгель.
Детские_Будут?• 27 сентября в 11:27
Нифураксазид, много воды
Бандитка Сью• 27 сентября в 11:40
Ответ дляМеряю линейкой
А что лучше в капсулах или суспензия?
Краще суспензія. Її легше прийняти дітям, чим капсулу. А взагалі візьміть для початку таблетки від рвоти, вище вам писали, які саме. Ми теж такі купували. А з ніфуроксазидом можна і зачекати. Може ввечері дитині вже краще стане. Ми так минулого літа якийсь вірус зловили, спочатку менша захворіла, потім зразу старша(14 років), і в мене симптоми були, але більш легкі. Ніфуроксазид не дуже і пригодився, бо симптоми були один день, якщо не помиляюсь.
Міс Всесвіт• 27 сентября в 12:11
Ответ дляШумелка Мышь
скорая
Які покази до виклику швидкої в цій ситуації?
НеГолосую• 27 сентября в 12:16
Боржоми, сухарики из батона сделать в духовке, чай с лимоном, мятные конфетки.
Ниф_ниф• 27 сентября в 12:17
А ацетон не может быть?
Шумелка Мышь• 27 сентября в 14:35
Ответ дляМіс Всесвіт
отравление у ребенка
Міс Всесвіт• 27 сентября в 15:24
Ответ дляШумелка Мышь
отравление у ребенка
Ви вже он і діагноз поставили...навіщо швидка. З даною ситуацією, по опису мами, цілком можливо справитися вдома.Сорбенти, достатня кількість пиття, можна кока колу додати ...Якщо рвота продовжиться і сильна - метаклапромід. Протидіарейні типу лоперамід краще не приймати
Шумелка Мышь• 27 сентября в 15:51
Ответ дляМіс Всесвіт
а вы врач? вы можете дистанционно, не видя ребенка и его состояние поставить диагноз и назначить препараты? экспериментируйте собой. думаю, вам самой нужно лечится.
Tata-nita• 27 сентября в 19:09
Ответ дляПсихологічка
А там є схема лікування, спочатку зупинити рвоту Метаклапромідом а потім бетаргін малими дозами, тоді працює. Це зазвичай при ацетоні сину з 11 місяців допомогло декілька разів, бо він повертався, ацетон до 5 років періодично
Міс Всесвіт• 27 сентября в 22:15
Ответ дляШумелка Мышь
Скільки агресії....чим життя вас образило?
Шумелка Мышь• 27 сентября в 22:44
Ответ дляМіс Всесвіт
сколько глупости столько в ответ агрессии. чем обидело, ничем.