Мона_Лиса• 28 сентября в 15:32
Зашла в любимый магазин женской одежды, в основном там всегда покупаю
демисезонную одежду.Большой выбор курточек на осень и на зиму.Приглянулась курточка на осень-весну,цена 5700.Я не могу привыкнуть к таким ценам.Мне кажется,что это дорого.
Где тут 0?• 28 сентября в 16:22
Да, давненько я по магазинам не ходила. Я і 2500 за демі куртку вважаю дорого. Купую все в розпродаж і не вважаю, що минулорічна куртка не буде носибельною на наступний рік.
Мета магазинів одягу швидко змінювати колекції, щоб люди частіше купували не потрібну, а актуальну річ. Ну а мета у людини у кожного своя.
Дайте вподобайок• 01 октября в 13:56
Купляла курточку в лютому на розпродажі. Без знижок не купую такі речі.