Ліплю вареники• 28 сентября 2025
Сколько пар зимней обуви у вас есть?
ГоловнаЯ• 28 сентября 2025
Зимней теплой меньше всего: угги и две пары ботинок. Большую часть зимы я хожу в кроссовках, потому что не холодно и я в машине все время. А вот деми и летней уже не знаю сколько, некуда складывать, но ношу 4-5 пар.
Веселуха Муха• 28 сентября 2025
З тих пір як не в Україні то 0. Дивлюся зараз якісь челсі собі,але нічого не подобається.
Кому там слова не давали• 28 сентября 2025
Ответ дляПесиКот
4 пары и еще 2 едут
А ви що сороконіжка?
Козяка-маляка• 28 сентября 2025
Черевики Коламбія теплі на мороз, Пума на високій подошві на мряку, уггі кросівки до нуля, уггі короткі на мороз, чоботи високі просто лежать.
Байрактарна• 28 сентября 2025
Одні старі до 10 р,другим біля 5.Ходжу мало,іжджу,але обносилася.Треба обновити гардероб,бо нема в чому на роботу ходити,все старе.