Natalia Abramova фейсбук
1 дн. ·
Сьогодні Всесвіт святкує 60-й ДН петра олексійовича путіна. А я, як назло, переїжджала з дачі додому. І тому була трохи зайнята тим, що пакувала все те, що спочатку тягла на дачу, а потім в два рази більше тягла назад. Спину тягне так, що навіть клацати складно.
Але, по дорозі додому тикалася в телефон, і надихалася оргазмами отрядів порошенки. Це так мило, таке свято в порохоботів, нажаль під час війни злочинна зелеботська влада заборонила феєрверки, а так би вони так підсвітили це свято, так....що на масквє обзавідовалісь.
Там було все-і наш найкращий препиздент, і ти світоч у вікні, ти бох і сцарь, ну все як на росєє.
Бо порохоботи, це ті самі росіянє, які не можуть жити в вільній України, їм потрібен-сцарь,👑призначений в кремлятнику.
І коротко про бажання: хочеться побажати порохопутіну вічних, взаємних жмуручих обіймів. Ну якщо в ГААзі, так в ГААзі. А шо подєлаєш....
Щоб його совєцкіє отряди, любили так само як і путіна, і доля в порошенко була такою самою. Щоб його Марину називали не скумбрією, ну хоча б головастиком, ну це ж не жаба🐸, согласітєсь😜
Щоб мільярди вони свої ділили до кінця свого життя через адвокатів в тюремних камерах, а там бабла накрадено дійсно до кінця, і не тільки їх життя, але й життя їх ухилянтів.
І ще, щоб порошенко не став таким "наркоманом" як Зеленський, бо там треба перемагати путіна, а це ще той гембель.
Алкоголік так алкоголік, до речі два алкоголіка такі як порошенко з медведьовим, завжди знайдуть спільну мову. Америку без них ніхто ЯЗ не забомбить...
Петро Олексійович, наша вам порада, забирайте всю свою піздоту і дуйте на росію, ви там свої. Тут-чужі. Всіх своїх арестовичей з залужними, маньками -шманьками, бо як би ви не хорохорились, вас в Україні не люблять, це м´яко кажучи, від вас путіним не просто смердить, вас тут чекає СУД.
Тому пздйте дамой!
Додому на росію, петро Олексіьович, тут не ваш дім.
Ой, про тортік забула. 🚀🎂
Корочє-хєпібьозднуло тебе б вже так, щоб ти ім´я своє забув, кремлівський ти холуй!🤮
1 дн. ·
Тому пздйте дамой!
Ой, про тортік забула. 🚀🎂
princess of wonderland• 28 сентября в 21:40
Ответ дляChamomile5
Був би Порошенко президентом, не було б війни
Она при нем была
Chamomile5• 28 сентября в 21:45
Ответ дляalinskana
то ж да.вони ж с пуйлом два сапога кеды
Вони би домовились і війни не було б
princess of wonderland• 28 сентября в 21:49
Ответ дляChamomile5
Вони би домовились і війни не було б
А чё в 2015 не домовились?
Ответ дляprincess of wonderland
А чё в 2015 не домовились?
а скільки в період 2014-2019 року Україну покинуло українців як біженці? скільки дітей в період 2014-2019 в Києві Харькові чи іншх містах України загинуло від падіння ракет на будинки?. і третє в період 2014-2019 також вся молодь мріяла покинути країну?
princess of wonderland• 28 сентября в 23:03
Ответ дляAntiprom
Поинтересуйтесь, сколько выехало в Европу как только объявили безвиз, люди ехали на заработки, потому что дома есть нечего.
princess of wonderland• 29 сентября в 16:23
Ответ дляAntiprom
боже... брехня та тупість в одній особі це страшно
Сочувствую, поправляйтесь