Басноплетка• 29 сентября 2025
Какой у вас шампунь?
Какой ваш самый любимый шампунь и бальзам для волосы?
Неваляшкина• 29 сентября 2025
Ответ дляАйпишница
у меня от нумеро ничего, никакого эффекта. как так?
Вівсяна, в мене пом´якшує волосся і воно розсипчасте. Може спробуйте взяти більше засобу, довше потримати і обов´язково прочесати поки з маскою
Амелі на мілені• 29 сентября 2025
Ответ дляФорточка
Дивилась на нього) а він на кожен день може підійти? Який ви кондиціонер/маску підібрали до нього?
Не знаю, сама не так давно почала ним користуватись, то мию ним постійно( тільки декілька разів мила іншим). Він наче підсушує трохи, але в мене шкіра дуже на таке реагує, а ось він навіть ранки заживляє.
Його треба розбавляти. Я придбала в аптеці контейнер для аналізів з кришечкою, вливаю в нього шампунь, розбавляю водою, бовтаю і потім користуюсь. Із мінусів- шампунь сам по собі рідкуватий, треба знайти ось ту золоту середину, щоб і не мало і не багато, бо погано пінитись буде( особливо перший раз)
Кондиціонер я залишила той, який у мене був- у мене їх два, обидва від фірми Styx.
А маска у мене elgon( наче така, але нічого особливого) і друга- від styx( вона там одна, от її люблю).
Хотіла б попробувати від медавіти щось( маску, кондиціонер), але ж ціна капець. Поки користуюсь тим що є. Але шампунь хороший.
Айпишница• 29 сентября 2025
Ответ дляНеваляшкина
дякую, може спробую ще.
Вчителька з мікрорайону• 29 сентября 2025
Ответ дляАйпишница
и вам он не жирнит волосы? у меня к вечеру уже все. забыла про такие шампуни еще с начала их рекламы. удивляет, что они подходят кому то.
Мне пантин не подошёл,тоже самое было после него
Айпишница• 30 сентября 2025
Ответ дляНічна ненажера
Вынужденная мера. Но он очень классный оказался
был такой, не помню почему бросила. закупалась им впрок
Форточка• 30 сентября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Дякую вам) може також спробую такий
якось користувалась їх шампунем для об´єму, дуже подобався
Брюльтик• 06 октября 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Я все життя на Хедендшолдерсі, мені від ідеально підходить, бальзам від Лореаль. А донці-підлітку купую Матрікс і те і те.
А мне от матрикса голубого очень чесалась голова, хотя объем на волосах неплохой был
Брюльтик• 06 октября 2025
Ответ дляНічна ненажера
Этот тоже пробовала, мне не подошел