Тюрюнь_Тюнь• Изменено 30 сентября 2025
От що сказати
Не хочу, щоб дитина спілкувалась з батьком, приїжджає від нього роздратований, агресивний, все йому не так, перестала давати батькові. Так він сказав, що тоді аліменти через суд, мінімальні.
Але він встановив обов´язкові часи коли він може бачитись з дитиною и хоч як, а треба давати і купує йому що він хоче. А мені платить 3 000т. грн.
Тепер я крізь погана, а батько молодець.
Як довести, що так не можна.
Кинг-Конгша• 30 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Правда вірите що з абсолютно усіма людьми можна вибудувати нормальні стосунки? Що всім бабусям можна пояснити чому цукерки без міри не можна, а всім татам що комп і ігри треба обмежувати.
Да, сов семи модно выстроить нормальное отношение б в от уомп Игр и конфет трагедии не случится
Чумачечая_• 30 сентября 2025
Ответ дляNo problems
А чого тоді мама так за суму аліментів переживає?
Тому що батько з дитиною має часи на відвідування, не зважаючи на обсяг аліментів. А отримувати мінімалку і все одно при тому на собі тягнути виховання дитини - на чому наполягає ’зразковий’ батько, це явно не від щедрості останнього...
Летюча помилка• 30 сентября 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Тому що це моя дитина, я хочу бачити його щодня, спілкуватися, виховувати. А не бачити результати виховання неприємних мені людей
Так в этом и проблема - вам неприятны эти люди. Даже если они научат вашего ребёнка летать в космос- они все равно будут для вас плохими.
Дело в том, автор, что ’эти люди’ - вашему сыну родные. Как умеют , так и воспитывают. Вы тоже не идеальная. Живите спокойно и не требуйте от всего мира соответствовать вашим представлениям о прекрасном.
Кинг-Конгша• 30 сентября 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Зачем вы заводили ребенка от неприятного вам человека?
Чумачечая_• 30 сентября 2025
Ответ дляКинг-Конгша
В з країни рожевих поні? Розказати як добра любляча бабуся мене в 9 років нагодувала грибами і я в лікарні провела весело час?
Або ’мамо’ котра мені в чай після пологів поклала згущенку, ’щоб молоко було, бо вона знає краще’, а я потім волдирями покрилася...
У вас явно немає негативного досвіду, коли люди категорично, попри вмовляння і прохання, роблять так як їм хочеться і єдиний метод їх нейтралізувати - мінімальне спілкування і контроль. У випадку із 8 річною дитиною це не можливо, бо вона не змозі зрозуміти що купа цукерок і подарунків це не турбота, а егоїзм і маніпуляція татка і бабки.
Чумачечая_• 30 сентября 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Уявіть люди можуть брехати, прикидатися хорошими і чесними. А насправді навіть вбивцями та маньками бути..
Кинг-Конгша• 30 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая_
У автора муж не маньяк
Чумачечая_• 30 сентября 2025
Ответ дляКинг-Конгша
У автора муж не маньяк
Але не значить що він не міг брехати і прикидатися хорошим коли вона народжувала від нього.
Кинг-Конгша• 30 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Вы не можете запретить ребенку общаться с отцом.
Он такой же родитель, как и вы.
Кинг-Конгша• 30 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Невозможно прикидываться длительное время
Тут надолго• 30 сентября 2025
Ответ дляПомогалочка
ха-ха-ха, папа сам вернет
З чого ви так вирішили? Я знаю як мінімум двох пап, які при наявності мам виховували дітей, ніхто не повернув.
Тут надолго• 30 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая_
)) а отримувати фул по грошах і не давати рідну дитину батька то ознака яких щедрот?
Чумачечая_• 30 сентября 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Он такой же родитель, как и вы.
Це відповідь була про вибудовування нормальних стосунків з будь ким. Оце ж і питаю як ви б вибудовували нормальні стосунки із бабусею-невменьком (чи аналоігчним татом) котра від щирого серця нагодувала грибочками дитину до швидкої і лікарні.
Чумачечая_• 30 сентября 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Якщо врахувати що дитині тіко 8 років, а автор вже має іншу родину і дитину, то в першому шлюбі довго і не було.
Кинг-Конгша• 30 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая_
А зачем рожать от неадекватного человека, если вы его таким считаете?
Кинг-Конгша• 30 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая_
И?
Автор родила ребенка, от мужчины, которого плохо знает?
Чумачечая_• 30 сентября 2025
Ответ дляТут надолго
Наводила приклада - мене любляча бабуся нагодувала грибочками. Швдка, лікарня, ціложиттєві проблеми зі здоров´ям. Є люди котрі будуть робити як хочуть щоб їх не просили. Так само як і в автора - тато-свято котрий все едозволяє, годує цукерками і не змушує вчити уроки і чистити зуби. Звісно 8-річка буде вважати що там рай. Я теж їла гриби котрі мені мама не дозволяла і думала ой як смачно...
Чумачечая_• 30 сентября 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Уявіть люди можуть брехати, прикидатися хорошими і чесними. А насправді навіть вбивцями та маньками бути.
Чумачечая_• 30 сентября 2025
Ответ дляКинг-Конгша
И?
Він проявився коли вона була вагітною чи одразу після пологів. Це така типова ситуація у психопатів і нарцисів. Як тільки людина потрапляє в залежний від нього стан отут вони і розкривають справжню сутність. А до того дуже майстерно прикидаються. Досвідчений психолог можливо і розпізнає такого невменька одразу, але звичайна людина, ще й молода без досвіду, скоріш за все ні.
Кинг-Конгша• 30 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Уже диагнозов наставили))
Ясно понятно
Чумачечая_• 30 сентября 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Уже диагнозов наставили))
Ясно понятно
Де діагнози? Я пояснюю типову дуже розповсюджену ситуацію чому люди виходять заміж і народжують від чоловіків (хоча жінки такі теж бувають) котрі потім виявляються невменьками (психі, арбузери, нарци).
Срочнокпсихологу• 30 сентября 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
неприємних мені людей - это вам он не приятен , а он его сын и гены пальцем не сотрешь придется смириться что это и его сын тоже
Кинг-Конгша• 30 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Так делают только не очень умные люди, или у кого идея выйти побыстрее замуж, неважно за кого.
Чумачечая_• 30 сентября 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Це не залежить від розуму. Розпізнати таких людей зазделегідь, особливо молодій недосвідченій довірливій людині без попереднього досвіду важко
Не всім щастить зустрічати в житті виключно чесних, відкритих і щирих людей.
Чумачечая_• 30 сентября 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
І гени це привід дозволяти влаштовувати батьку з дитиною дешеву маніпуляшку ’тато-свято, а мама- бяка’???
Срочнокпсихологу• 01 октября 2025
Ответ дляЧумачечая_
это не повод конечно,можно обсуждать это неделю - но толку?
Тут надолго• 01 октября 2025
Ответ дляЧумачечая_
вам навести приклад як любляча мама нагадувала грибочків і померла ціла сім´я?
Я не знаю масштаби катастрофи у автора, але дивно повністю заборонити бачитися із Рідною дитиною, при цьому Хотіти адекватні діїї у відповідь, вам не здається? Це як вас крити матом, а потім ну ти ж мені будеш допомагати як нічого й не було, норм? А тут не слова, а заборона бачити рідного сина, у батька також права на перебувати із дитиною як і у мами, а то як гроші так по закону і трохи більше, а все інше, ой у мене була бабуся із грибочками, особисто мене мама два рази до лікарні доводила, без грибрчків, але замість антибіотик, які лікар приписав які такі шкідливі , гомеопатію якусь купила , калинка і дихати над картопелькой, як результат швидка і запалення легень, і таких експериментів в мене купа була..
Дашенька из Киева• 01 октября 2025
Ответ дляТут надолго
Приклад із «грибочками» був відповіддю на пораду “просто пояснити батькові”. Є дорослі, на яких пояснення не працюють: через упертість або амбіції вони послідовно роблять “як їм зручно”. Типова історія: “таємно” давати дитині цукерки попри алергію, аби виглядати «добрим» дорослим. Справді вважаєте, що тут спрацює розмова?
Небажання автора зустрічей батька з дитиною не взялося з повітря. Після цих зустрічей дитина повертається розбалансованою і поводиться неадекватно. Це ненормально. Батько міняти підхід не хоче. Отже вибір простий: або закривати очі на «грибочки» заради комфорту батька, або вимагати єдиних правил і відповідальної участі. Бо роль «тата-свята» з постійним порушенням меж - це не виховання.
Дитина потребує однакових правил у двох домівках. Це база безпеки дитини, і дитина того сама не розуміє, це зона відповідальності дорослих. Якщо батько системно ламає виховні правила і є шкода (медична чи поведінкова) то про які права на спілкування може йти мова?