Відповів всім• 30 сентября 2025

Розбила авто щойно

Сиджу в розбитій автівці і потроху накриває.
Чекаю евакуатор.
Зі мною все добре. Але, блін.... Добре, що всі цілі, нікого не ушкодила. Люди допомогли витягнути на узбіччя, бо злетіла з дороги. Шок якийсь....
автор Відповів всім • 30 сентября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
у вас шок. тримайтесь. головне, що ніхто не постраждав. а залізо - то таке. страховка покриє.
Дякую дуже
автор Відповів всім • 30 сентября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
ну в´їхала в стовп. чи в огорожу. наприклад.
В дерево в´їхала
автор Відповів всім • 30 сентября 2025
Ответ дляМушля з Криму
та мабуть спати лягла
Ви дуже добра людина )
автор Відповів всім • 30 сентября 2025
Ответ длякнопкодав
во что влетели?
Дерево і хащі з заростей, вся ліва сторона постраждала, скло пасажирське розбилось.
Капот також, колеса передні в різні боки стоять, фара передня вилетила, та багато всього.
кнопкодав• 30 сентября 2025
Ответ дляВідповів всім
ого, прилично
автор Відповів всім • 30 сентября 2025
Ответ длякнопкодав
ого, прилично
Так
автор Відповів всім • 30 сентября 2025
Дякую величезне, хто поспівчував, мені потрібно було.
На фоні війни то все добре.
Мушля з Криму• 30 сентября 2025
Ответ дляВідповів всім
Ви дуже добра людина )
Автор, в мене була аналогічна ситуація
Дощ, зʼїзд (швидкість була не велика) і просто понесло машину в відбійник
Якщо все норм, це головне. Єдине, що тепер будете повільніше водите (в мене таке було) і трохи страх був
автор Відповів всім • 30 сентября 2025
Ответ дляМушля з Криму
Автор, в мене була аналогічна ситуація
Так, взагалі не хочу водити, але у мене необхідність (((, живу в області, на роботу тільки на авто, навіть думати не хочу, як буду добиратись... прямого сполучення між домом і роботою немає.
Мушля з Криму• 30 сентября 2025
Ответ дляВідповів всім
В мене аналогічно було
Важко перший самий раз сісти, але їдьте просто повільно
З кожним разом буде легше
Библиотекарь• 30 сентября 2025
Ответ дляВідповів всім
Пані, ви в сорочці народились - стільки всього, і у вас тільки переляк і фінансові витрати на ремонт!
Не сумуйте, ви ціла і неушкоджена!

А залізного коня підрихтуваня простіше, ніж вас.

Як поставлять його знову на колеса, може, для відновлення впевненості, пройти курси контраварійного водіння?
автор Відповів всім • 30 сентября 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Не сумуйте, ви ціла і неушкоджена!

Так, все вірно, дякую !
автор Відповів всім • 30 сентября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Раз все живые, то просто будет тяжёлым уроком. Вы как, чувствуете в себе силы за руль вернуться?
Не маю вибору, повернусь, але зовсім по іншому сприйматиму дорогу і керування.
Досвід боляче б´є і гарно вчить.
автор Відповів всім • 30 сентября 2025
Ответ дляПатриоточка
Охх, з новим днем народження вас тоді! Нехай це буде останнє дтп у вашому житті!
Дякую !
Навіть випити не можу - приймаю ліки (
Та все гаразд.
Дуже вдячна за розуміння )
Анонимарик• 30 сентября 2025
Никогда больше не водить машину! Никогда!
Анонимарик• 30 сентября 2025
Ответ дляВідповів всім
Так, не справилась, потрібно було знизити швидкість...Сама винна
Вас посадить надо и про вождение забыть навсегда
Анонимарик• 30 сентября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
В следующий раз она кого-то может убить