Княгиня пітьми• Изменено 30 сентября в 22:50
Куди поїхати відіспатися на ЗУ?
Дівчата, доброго вечора.
З початку війни нікуди не виїжджали ( Київ).
Ще й я в декреті уже 6 років ( 2 дітей 3 і 6 років).
Хочу кудись на місяць поїхати на ЗУ, хоча б відіспатися.
Порадьте будь ласка, місто чи село де можна недорого орендувати на місяць житло?
Дивилася карту, тривог немає ні в Ужгороді, ні в Мукачево.
Порадьте будь ласка, куди ще можна.
Дякую всім хто відгукнувся.
Порадьте будь ласка, куди ще можна.
Дякую всім хто відгукнувся.
мегамоСГ• 01 октября в 03:17
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Тоже не понимаю почему автор в Киеве не высыпается. Скорее всего она не из-за тревог не высыпается, а из-за маленьких детей, ЗУ ей не поможет.
Тревоги в Киеве по пол часа в сутки за редким исключением
Із-за бугра пишете?
Чекаю завтра• 01 октября в 06:18
Ответ дляДа, я блондинка!
Как то один раз и туда прилетело.
Один раз за всё время
И?
Анонім Перший• 01 октября в 06:55
Ответ дляСветка-пипетка
Ви зараз серйозно про Київ пишете?!
Я в Києві. До ночі з сб на нд довго тихо було. Ці дні теж тихо.
В сирени є і в Ужгороді теж.
Це в село глухе потрібно, щоб сирен не чути.
В сирени є і в Ужгороді теж.
Анонім Перший• 01 октября в 06:56
Ответ дляКнягиня пітьми
Я навіть їй не відповідала.
В Києві і нема тривог..
Саме тривоги, сирени будуть в любому місті. Щоб не чути тиивог - вам в село потрібно, маленьке, бо в великих часто теж ревун стоїть
175см55кг19лет (она)• 01 октября в 06:57
Ответ дляБезлім на все
Ну так щоб не спати постійно ночами такого немає. За останні 2 тижні багато тривог було так щоб на всю ніч?
Ви теж останні 2 тижні не спите постійно?
Брехуха,в эту субботу тоже спала?
И где?
На Троещине небось?
И где?
На Троещине небось?
Невгамовна сила• 01 октября в 06:59
Ответ дляКнягиня пітьми
Не буде.
У мене хронічний недосип.
Мукачево с дітками це ідеальний варіант: театр, затишні кафе з дитячими зонами, набережна, парк, аквапарк, аква-сіті, тепла зима і свіже повітря.Ще дуже смачна їжа і привітні люди.
Невгамовна сила• 01 октября в 07:01
Ответ дляПопихтю та й годі
Я поехала в Молдову рядом с Могилёв- Подольским отсыпаться- это уже чтоб точно и не заглядывать в тг, но мне ближе туда чем до Ужгорода.
Может и Вам проехать один лишний час от Ужгорода до Кошице - я так понимаю по ценам будет одинаково.
Точно не одинакаво, Кошице дорогой город, особенно жилье
175см55кг19лет (она)• 01 октября в 07:02
Ответ дляБавовнятко
В Мукачеве теж прилетіло і не раз
Как раз всего раз.
Я езжу туда каждый год отоспаться на неделю.
Когда у меня тревога в телефоне там НИКТО кроме приезжих не посмотрит куда летит и почему тревога.
Люди там такого даже не знали до прилёта по заводу месяц назад.
Бавовнятко• 01 октября в 07:05
Ответ для175см55кг19лет (она)
Как раз всего раз.
Я живу в Закарпатті.
Мальчун-задирун• 01 октября в 07:09
Ответ дляШтора с кисточкой
Є сеоа у Вінницькій обл, де можна виспатись. Ближче до Могильова. Ані газу, ані об´єктів, ані заводів
моя мама там живет, у них в городе войны нет вообще
СМСница• 01 октября в 07:12
Ответ дляКнягиня пітьми
Дякую за підтримку.
Східниця це в Трускавці?
Східниця поряд, може хвилин 10-15 їхати.
Плюс подивитеся Дрогобич, теж поряд. В Трускавці гарний парк, будете багато гуляти.
Я і сама думаю поїхати зимою.
Штора с кисточкой• 01 октября в 07:14
Ответ дляМальчун-задирун
А уявіть за містом. Саме виспатись топ
Мальчун-задирун• 01 октября в 07:24
Ответ дляШтора с кисточкой
А уявіть за містом. Саме виспатись топ
У мамы на ее улице очень сирена орет, но мне после Киева это пофиг вообще. А в селах - да
Полуничка• 01 октября в 07:47
Ответ дляБавовнятко
В Мукачеве теж прилетіло і не раз
Про ’ не раз’ не видумуйте
Бавовнятко• 01 октября в 07:50
Ответ дляПолуничка
Про ’ не раз’ не видумуйте
Та яка різниця, якщо 21 серпня стало зрозуміло, що може бути.
13чудоСВЕТА• 01 октября в 08:06
Ответ дляКнягиня пітьми
А яка ціна плюс мінус оренди?
На олх посмотрите, но не сезон, цены снизили, ±500 в сутки , а , может, и дешевле, но сирены есть, вчера два раза былм
13чудоСВЕТА• 01 октября в 08:09
Ответ дляКнягиня пітьми
Дякую за підтримку.
Східниця це в Трускавці?
20 км от трускавца
175см55кг19лет (она)• 01 октября в 10:24
Ответ дляБавовнятко
Разница в том что ’до и после 21 серпня’ продолжается такая же жизнь как и была.
Бавовнятко• 01 октября в 10:25
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я знаю яке тут життя, живу вже 40 років в Закарпатті
175см55кг19лет (она)• 01 октября в 10:29
Ответ дляБавовнятко
Так не порівнюйте ваші страдания ,коли прилетіло один раз,з тими містами де тревоги майже кожного дня і щось летить і палає вже тисячний день.
Бавовнятко• 01 октября в 10:33
Ответ для175см55кг19лет (она)
А де я порівнювала? Я не страждаю, живу спокійно.
Навпаки пишу, що немає ні ТГ ні карти тривог.
Джем Шакіри• 01 октября в 10:52
той регіон, але менші міста. Свалява, Поляна, Солочин, Ворохта, Сколе. Яремче, Моршин, Трускаввець або Рахів якщо треба більше цивілізації. Їдьте навіть не думайте, була 2 тижня в липні, це такий кайф.
Джем Шакіри• 01 октября в 10:52
Ответ дляСветка-пипетка
В Ужгороді недорого не вийде. На місяць мало хто хоче здавати. Спробуйте Мукачево. Але чи не буде вам там нудно, це ж крихітне містечко
хіба вона за розвагами їде?
Джем Шакіри• 01 октября в 10:53
Ответ дляЗавжди з рушником
Рівне і область, окрім Дубно
Спиться добре і спокійно
по різному спиться. Але автору краще би ближче до природи. та і Рівне - це не про недорого вже. Ціна на нерухомість жахлива
Джем Шакіри• 01 октября в 10:54
Ответ дляСМСница
А то є такі. Я колись про Харків тему створювала, що сумую за домом, то мені півтеми написало ’їдьте додому, там же все ок мої знайомі/друзі/родичі чи хто там ще вернулись і живуть’.
Не звертайте уваги.
По темі. На ЗУ дешево не буде.
Може тоді в санаторій якийсь? Як вам дійсно варіант Трускавець, Східниця?
Не звертайте уваги.
По темі. На ЗУ дешево не буде.
в санаторіях дорожче ніж знімати самостійно
Светка-пипетка• 01 октября в 13:05
Ответ дляДжем Шакіри
хіба вона за розвагами їде?
Хіба вона там лише спати буде? Все одно треба кудись вийти, десь походити-погуляти, кудись дітей повести на прогулянку. Коли живешь у великому місті, то потім доволі часто в маленькому містечку не вистачає простору, двіжу. Воно тільки здається, що не буде нудно. 5-7 максимум 10 днів на відпочинок-адаптацію і захочеться вже кудись піти, щось побачити