Заставляличка• 01 октября в 09:28
Мигрень второй день, ужас
ненавижу осень
Зашла на 5минут• 01 октября в 09:31
А как осень влияет? Хм.
Ну а так, таблетки пейте и побольше, не терпеть же.
Заставляличка
• 01 октября в 09:34
Ответ дляЗашла на 5минут
А как осень влияет? Хм.
перепады температур
Треба підробіток• 01 октября в 09:46
Сочувствую.
У меня иногда связано с погодой, иногда нет.
Последнее время и устаю и стресс, но ТТТ нет. Но я последнее время заставляю себя больше ходить пешком, делаю хоть иногда зарядку, массаж для шеи ( сама) и начала подсчет калорий, оказывается,что я ела много жиров. Возможно с этим тоже связано.
60 метрів сметани• 01 октября в 09:51
Ответ дляТреба підробіток
Сочувствую.
Підрахунок жирів не впливає на мігрені. І цукор теж. Якщо реагує то це не мігрень.
Треба підробіток• 01 октября в 09:57
Ответ для60 метрів сметани
В моєму випадку мігрені з´явились на гормональному фоні, після народження дитини. Зараз знижений рівень естрогенів. І як результат неконтрольовано росте вапа. Я просто описала, що робила останнім часом, тому що раніше мігрені були кожні 2 тижні, а зараз вже 2 місяці немає.
Цукор я взагалі не вживаю, не люблю, тому знаю, що не впливає. А от сіль впливає, помітила зв´язок.
60 метрів сметани• 01 октября в 10:04
Ответ дляТреба підробіток
Головні болі, не мігрені. Не всі головні болі це мігрень. У ваших головних болів є причина. У мігрені нема причини. У мене мігрені з 30 років. Ні вага, ні зміни гормонального фону, ні діети, ні іфізичні вправи, ні лікування неврології. Вітер. Як тільки сильний вітер, у мене мігрень. Все інше може прибрати інші види головного болю.
Треба підробіток• 01 октября в 10:06
Ответ для60 метрів сметани
Саме мігрені. 2-3 дня поспіль. Болить в одному місці, тиск при цьому нормальний, допомогають тільки триптани. Це просто головний біль?
Треба підробіток• 01 октября в 10:06
Ответ для60 метрів сметани
Мігрені мають різну природу, ви не праві. Хтось мучиться все життя, у когось з´являються після 40 років
60 метрів сметани• 01 октября в 10:17
Ответ дляТреба підробіток
Триптани виключають центр болю. Причина болю який можна вилікувати ,може бути і без тиску.
60 метрів сметани• 01 октября в 10:20
Ответ дляТреба підробіток
Болі мають різну природу. Не всі болі це мігрень. Якщо болі лікувати у невролога, то їх буде набагато менше. Зараз багато болів лікують.
60 метрів сметани• 01 октября в 10:32
Ответ дляТреба підробіток
Так, сіль дійсно може провокувати мігрені.
Тётя Хрюша• 01 октября в 10:51
Ответ для60 метрів сметани
Дело не в ветре, а в перепадах атмосферного давления
60 метрів сметани• 01 октября в 10:55
Ответ дляТётя Хрюша
Так, ви праві. Вітер і є перепад атмосферного тиску, так само як і швидкі перепади температури пов´язані із зміною атмосферного тиску.
Ответ дляТреба підробіток
О,в мене теж після народження дитини. Перший раз була, коли вагітна ходила. Я мало не сказилась.
Але ,як тільки на дворі темно і дощ, то все, я на таблетках
Заставляличка
• 01 октября в 11:20
Ответ дляRemensa
от зараз так, другий день
Заставляличка
• 01 октября в 11:20
Ответ дляRemensa
В мене рідко таке буває. Швиденько закинулась і живу
маєте на увазі ауру?
Заставляличка
• 01 октября в 11:37
Ответ дляRemensa
Так
в мене не було раніше, просто мігрені, а після 40 почалося (
Треба підробіток• 01 октября в 12:15
Ответ дляRemensa
В мене спочатку були прив´язані до циклу, а зараз я в періменопаузі, естрогени на 0, то можуть бути коли завгодно. Але дама вище вважає, що це не мігрень ( навіть якщо лікар діагноз поставив) і що це лікується. В моєму випадку мабуть гормонами, але в мене протипоказання.
Заставляличка
• 01 октября в 12:27
Ответ дляТреба підробіток
в мене клімакс, так загострення мігреней, хочу на згт, а які протипоказання?
Треба підробіток• 01 октября в 13:13
Ответ дляЗаставляличка
В мене кісти в грудях, загущена кров, є інсульти в сім´ї. Можна приймати під контролем і обстежуватися регулярно, але там де я зараз живу, це не вважається за потрібне. Жінок обстежують тільки після 50 кожен рік, мабуть якщо доживуть.