Мстящий за Зайца• 01 октября 2025
Тобрадекс при кон´юнктивіті можна капати?
Очі червоні, гнійні виділення, сльозяться. Чи можна використовувати саме тобрадекс ( там є гормон)?
Аль де Барановна• 01 октября 2025
Ми сьогодні ідемо до лікаря, у нас таке саме. Вчора прийшов зі школи з опухшим оком.
Мстящий за Зайца
• 01 октября 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
А в инструкции что сказано?
Запалення очей у пацієнтів, чутливих до стероїдів, при яких показане застосування кортикостероїдів та існує поверхнева бактеріальна інфекція або ризик розвитку бактеріальної інфекції ока. Ці запальні процеси можуть виникнути після хірургічного втручання або можуть бути спричинені інфекцією, потраплянням в око стороннього тіла або очною травмою.
ЯНаПэПэ• 01 октября 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Написано ясно, можно. Но лучше по назначению врача
Мстящий за Зайца
• 01 октября 2025
Або є ще звичайний Ципрофарм, без дексаметазона. Може його краще?
Міряно-переміряно• 01 октября 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
А яка свіжість цих ліків?
Вони вже відкриті?
Там же термін придатності з моменту відкриття місяць.
Вони вже відкриті?
Помилуйте мадам• 01 октября 2025
Спасал сына, когда был сын маленьким и меня один раз на море спас. Очень больно было, а после него, прям облегчение
Леннон_Жив!• 01 октября 2025
Ответ дляАль де Барановна
О і в нас було, може знов щось масове
Зі обійшлись примочками чаю та окомістином